Jump to content

Ishtar

Użytkownik
 • Content Count

  444
 • Joined

 • Last visited

About Ishtar

 • Rank
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć:
  Nie powiem
 1. Ishtar

  Prezerwatywy smakowe

  Ja się zastanawiam, po co niby są te "smakowe". Zupy się z tego przecież nie gotuje ;D
 2. Chłopczyka już mam - Bartoszka, a teraz trzymajcie kciuki, żeby była dziewczynka (o ile rzeczywiście jestem w ciąży :wow: ) - dam jej na imię Wiktoria.
 3. :lol-above: Gary i dolly :kiss:
 4. Z pijanym rudzielcem na dyskotece :P
 5. Mogłabym. Wyglądałam, jakby skóra mi się skurczyła, bo wszędzie nawet na twarzy powyłaziły mi żylska. Do tego zero libido, bóle jajników i nóg, ciągłe nerwy - chociaż zdecydowanie gorzej było kilka dni po odstawieniu, myślałam,że zwariuję. KolorowaMamba, nie martw się tym, co napisałam, bo każdy organizm jest inny. A poza wszystkim dwa miesiące temu wykryto u mnie zakrzepicę - oto powód większości skutków ubocznych Yasminelle.
 6. Widzisz Kiss, genesis jest księgą alegoryczno-mądrościową i nie należy jej sobie brać dosłownie, dlatego wcale teoria Darwina nie kłóci się z przekazem religijnym. Chociaż fuckinladycore, rzeczywiście to uprosciła.
 7. :eek: Na świecie nie ma ideałów, dlatego nie sądzę, zebym musiała sie na kimś wzorować, nie mam autorytetów, wolę o własnych siłach dążyć do doskonałości przez całe życie. A to daleka droga.
 8. słaby człowiek, który nie może znieść tego, ze w kwestiach poznawania, co było "przed" ma związane ręce.
 9. Ishtar

  Ateizm

  A mnie nie jest przykro. Jesteś ignorantką, która zamiast redukować braki, woli krzyczeć, nie mając stosownych kontrargumentów. Shalom.
 10. Ishtar

  Ateizm

  A ja słyszałam,że ludzie wytaczający takie marne działa, robiący szum i obrażający innych zachowują się w taki sposób, ponieważ przykrywają swoje luki w wiedzy i brak argumentów - udowodnione naukowo. Dlaczego się zbulwersowałaś? Gdybyś tak się pofatygowała i poczytała moje posty w dziale 'religia', doskonale byś wiedziała, jaki mam pogląd religijny oraz jaką mam "wiedzę" w tych tematach. Mniej ignorancji i więcej kultury, jeśli się do mnie zwracasz, bo nie przypominam sobie, zebym Cię obraziła. Ad rem: Marne porównanie ateizmu i hinduizmu. Już dzieci w przedszkolu wiedzą, ze aby była religia, musi być jakiś bóg, chociaż jeden oraz święte pisma (to tak w uproszczeniu). Hinduizm ma swe bóstwa i są to dewy oraz dewi, czyli bóstwa tzw. męskie i żeńskie. Na pewno słyszałaś o Sziwie i Wisznu, choćby na historii czy religii. A czy ateizm ma jakieś bóstwa? W co wierzy ateista? W człowieka i pieniądze? Sądzę poza wszystkim,że pomyliłaś hinduizm z buddyzmem, który rzeczywiście religią nie jest. Zanim kolejny raz wyskoczysz z argumentami ad personam - radzę się wstrzymać. Pozdrawiam
 11. o matko i córko... :eek: Jeśli o mnie chodzi, wypadek miałam jeden. Wracałam z mężem około 3 rano po weselu do domu, była zima, słaba widoczność i szklanka na drodze. Zaczęłam hamować, żeby skręcić w prawo na stację benzynową, wpadłam w poslizg, nie udało mi się skręcić, ale wyrzuciło mnie do przodu z niezłą szybkością. Nie straciłam panowania nad samochodem, ale nie wiem skąd w tej ciemności wyrósł mi pijak przed maską. Na szczęście nic poważniejszego mu się nie stało, skończyło sie na opatrunku. Ale o stresie, jaki przeżyłam nawet nie chcę mówić...
 12. 170 moją Ibizą, kiedy mój brat miał wypadek i musiałam być szybko na miejscu. Ale na co dzień jeżdżę bardzo ostrożnie. Prędkość to nie powód do dumy, na naszych polskich drogach to raczej pokaz niezmiernej głupoty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.