Jump to content

stokrota

Użytkownik
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

 1. stokrota

  Nasza klasa.

  Na samym początku bardzo mnie ten portal wciągnął. Warto było odnaleźć znajomych z podstawówki po latach. Plusem tego portalu pozostałe odnowione relacje. Sam portal - jednak już mnie to nie bawi i usunęłam swoje konto.
 2. Zgadzam się z tą wypowiedzią, choć czasami tak sobie myślę, że fajnie by było spotkać tych, którzy odeszli.
 3. Ja nigdy nie widziałam śmierci drugiej osoby. Dziwny z Ciebie człowiek Samuel - co by ci dało takie doświadczenie?
 4. stokrota

  Wasz styl

  Zazwyczaj preferuję skromnie i wygodnie czyli klasycznie. Czasami jednak potrafię zaskoczyć i założyć np spódniczkę i szpilki :)
 5. Niestety po chorobie w ostatnie wakacje jakoś nie mogę dojść do siebie i często źle się czuję. Nie zawsze kończy się to L4 ale mam nadzieję, że niedługo się to zmieni.
 6. stokrota

  PMS

  U mnie objawia się złym nastrojem oraz ochotą na czekoladę. Trwa koło tygodnia.
 7. Niestety mam manię ważenia się codziennie. Cały czas się staram to zmienić - bezskutecznie :(
 8. Przepraszam za błąd Samuel - nigdy nie byłam dobra z polskiego :P
 9. Ciszy jaka panuje w domu i śpiewu ptaków za oknem.
 10. Dla mnie najgorszymi książkami są książki, które muszę przeczytać z przymusu- czyli lektury szkolne. Po prostu nie cierpię ich czytać. Mam nadzieję, że w przyszłości powrócę do nich i zmienię o nich zdanie.
 11. Uważam, że my kobiety nie jesteśmy słabą płcią. Charakteryzujemy się większą wrażliwością ot tyle. Jak trzeba też ciężko pracujemy, znosimy ból fizyczny itp.
 12. Bóg jest miłosierny i myślę, że jeżeli szatan wykazałby choć odrobinę woli ku nawróceniu Bóg by mu pomógł, a w przyszłości kto wie może zostałby zbawiony. Niestety nie wieżę w nawrócenie szatana.
 13. Uważam, że jest to szkoła jak każda inna. Mam przyjaciółkę, która uczęszczała do takiej szkoły i niczym się nie różni od swoich rówieśników.
 14. Nie nie jestem rozrzutna wręcz przeciwnie nazwałabym siebie skąpą. Uwielbiam zbierać pieniądze, lubię jak się gromadzą na moim koncie. Oczywiście wydaję je później, ale na z głową zaplanowane przyjemności.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.