Jump to content

Samuel

Użytkownik
 • Content Count

  1,114
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Samuel last won the day on January 18 2013

Samuel had the most liked content!

4 Followers

About Samuel

 • Rank
  Lubi placki

Informacje

 • Płeć:
  Nie powiem
 1. Nienawidzę rowerzystów. Stałem ostatnio pierwszy pod przejazdem, jakiś SPORTOWIEC wepchnął mi się przed maskę, jechał środkiem, musiałem się na nim najpierw wlec przez przejazd, potem się okazało, że za przejazdem samochody się poustawiały i nie miałem jak wyprzedzić, dalej ograniczenie prędkości i komenda policji (kawałek po niej już nie wytrzymałem i przycisnąłem żeby go wziąć chociaż zbliżało się z naprzeciwka auto, bo już szlag mnie trafiał).
 2. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BK_P67KQRCo#at=162 Eminem kaleczy.
 3. Nie, to całkowicie normalne Mhmmhmhmhm
 4. Czyli mogą bić, bo im to nie wychodzi? :D
 5. Można. Bo nie odda. Przecież gdyby przeciętny mężczyzna raz oddał kobiecie nie mającej skrupułów jeśli chodzi o uderzenie faceta, to poważnie by się zastanowiła przed zrobieniem czegoś takiego.
 6. Rytmus - Zlatokopky Si VYJEBANÁ ZLATOKOPKAAAAA
 7. Samuel

  Aborcja

  roczne dziecko też nie jest w stanie samodzielnie przeżyć. jak kobiecie znudzi się wychowywanie go, niech wypchnie je za drzwi swojego domu, pozbędzie się smarkacza ze swojego życia, niech gówniarz ginie, bo matka zauważyła, że nie ma na waciki i przydałyby się oszczędności, a to przecież jej pieniądze i po co ma się z dzieckiem dzielić. niech dziecko ginie, przecież jest ciężarem, trzeba o tym pamiętać ;> Co z tego, że żyje i myśli, hm? Czyli osoba bezbronna nie zasługuje na pomoc w przeżyciu, a taka, która może żyć samodzielnie, zasługuje na pomoc w obronie przed gwałcicielem. Uhm.
 8. Zanim ktokolwiek zacznie bawić się w drobny biznes, powinien się poważnie zastanowić czy jest w stanie zarobić na ZUS. To potwór : |
 9. Dopuszczasz poza żelem pod prysznic i antyperspirantem (podstawa higieny, którą należy zachować, by nie przeszkadzać innym) perfumy i kosmetyk do stylizacji włosów (by ładniej pachnieć i móc kreować swój wygląd), jednocześnie jeżdżąc po rzeczach, które również służą do zmiany wizerunku, ale Ty ich nie stosujesz. W końcu jesteś męski. Nie ma jak wybiórczość.
 10. Tylko dupek bije słabszych od siebie? W prawie każdej walce jest ktoś słabszy. Słabszy, bo przegrywa. Rzadko zdarzają się remisy.
 11. Samuel

  Rozmiar stanika

  całkiem fajne tu niektóre odpowiedzi :P
 12. Samuel

  Aborcja

  Ale dzięki temu zakazowi część kobiet jednak się dziecka nie pozbędzie. Ze strachu przed powikłaniami, czy tam przed czymkolwiek innym. Część istnień uratowana. Ten ktoś obcy chce tylko decydować, czy pozwoli Ci w ośrodku mu podległym zamordować dziecko, nie czy będziesz je miała. Czasami niechciane zapłodnienie jest wynikiem przestępstwa, ale nie zawsze. Na ogół to tylko błąd. Dlaczego ktoś ma teraz za Twój błąd płacić życiem? To się go nie powinno brać do domu, a nie się nie bierze. To różnica. I co to w ogóle ma wspólnego z tym co ja piszę? Zastanów się co chciałem przekazać swoim postem. Za siebie. Właśnie. Za siebie. Właśnie nie tylko ich. Ciekawe, czy gdyby gwałcił Cię ktoś na środku ruchliwej ulicy, to czy wołałabyś o pomoc? Przecież co tych ludzi ma to obchodzić? To Wasza sprawa. To ludzie bezkonfliktowi.
 13. Choćby składanie ofiar przez rodziców. Nie pamiętam konkretnych miejsc ani imion. Jest w każdym razie znany fragment, gdzie ojciec składał ofiarę z syna, a Bóg go powstrzymał. Ale przecież to nie była pierwsza i ostatnia taka ofiara. Ludzie robili to niejednokrotnie. Jeden wyjątek nie zmienia wiele. Albo rozkaz wymordowania Kanaanejczyków, wśród których też na pewno znajdowały się osoby nieletnie. Wszystko w imię zdobycia terenów dla Narodu Wybranego. W Księdze Powtórzonego Prawa jest parę fragmentów, które wskazują, za co mordować ludzi i nie pamiętam, żeby były tam jakieś ulgi dla dzieci.
 14. Jeśli będę miał dziecko, będę bardzo złym rodzicem. Postaram się je uczyć od wieku, w którym tylko będzie to możliwe. Jak najwcześniej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.