Jump to content

Sindbad

Użytkownik
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

 1. Mamy wiele dorosłych osób na forum, więc raczej one to kupią. Jednorazowo, bo nie sądzę, by każdy kupował co tydzień nową smycz... jaki w tym sens :D ? Na to potrzeba - moim skromnym zdaniem - dużej ilości AKTYWNYCH osób. Do tego dochodzi jeszcze forma zapłaty. Jeżeli będzie via PayPal, to jestem na tak :] Poza tym... tapety/wygaszacze/animacje na telefon? Zastanawiał się ktoś nad tym?
 2. Sindbad

  PacMan

  Klasyczna gier z roku... cho cho :D Kiedy ją w ogóle wprowadzono do obiegu? Wiele lat temu. Zaczęła rewolucję Cholernie wciąga (przynajmniej mnie) :P
 3. Sindbad

  gry internetowe

  HaxBall :) Typowy biurowy zżeracz czasu. Niewymagający ogromnych zdolności, ani wysokiej jakości łącza. Fajna gra.
 4. Sindbad

  Zapora ogniowa

  COMODO Firewall, AVG Antivirus Home Edition. Oprócz tego oczywiście wszystkie ustawienia systemu zapory Windows na wysokich poziomach ustawione Jakim cudem znalazłem dzisiaj trojana :lol-sweat: ?
 5. Sindbad

  Skąd internet?

  Osiedlówka :) 2 Mb/s
 6. A można wiedzieć skąd macie takie koszulki :) ?
 7. Tak, jak w temacie. Zapewne niektórzy orientują się, co to jest tabaka :) Niby oczyszcza nos, a uzależnia. Jak to u Was jest? Wciągacie? Powstrzymujecie się?
 8. Uzależniony jestem od... czekolady :D Zawsze coś czekoladowego... codziennie. Rogalik (z nadzieniem czekoladowym), czekolada (mleczna/biała), batonik (czekoladowy, bądź oblany czekoladą) :D
 9. Intel Core 2 Duo T5800 2.0 Ghz 3 GB RAM nVdia GeForce 9600GS (512 mb) To mój laptop, na którym przesiaduję dziennie godzinami :P Wymieniłem trzy najważniejsze rzeczy :)
 10. Sindbad

  Przesądy

  Wiara w przesądy chyba jest grzechem, nie? Nie wierzę, bo po co? Co kot ma do mojego szczęścia? To tylko zwierzę... @up, wódki jeszcze nie piję:D
 11. Kiedyś miałem chomika, o tak :D Obecnie rybka jakaś pływa u siostry, ale nią się zbytnio nie interesuję :lol-sweat:
 12. Ta ostatnia to co? Fotomontaż zrobiony w Paint.NET? Bo jakoś nie rozumiem idei tej pracy...
 13. Sindbad

  Co Cię motywuje?

  Wszystko zależy od sytuacji. Zależy również od wielu innych czynników... czasami jest to krytyka, a czasami pochwała :)
 14. Przyjaciel najlepszy... hm. Jest ich trzech. Poznałem ich w podstawówce =D ! Najlepsza przyjaciółka? Przyjaźń między chłopakiem, a dziewczyną nie istnieje :)
 15. Sindbad

  Glany :P

  Glaną [*]. Każdy ma prawo do wolności osobistej, więc może również ubierać się jak tylko się podoba danej osobie. Każdy ma inny gust. A to, że ten inaczej wygląda od nas, to już nie nasza sprawa, tylko sprawa danej osoby.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.