Jump to content

Alice

Użytkownik
 • Content Count

  171
 • Joined

 • Last visited

 1. Alice

  Ślub a ciąża

  Sukienka jest przepiękna i myślę, że ten krój jest idealny w Twoim przypadku. Teraz pozostaje pytanie, czy akurat w tę oferowaną sukienkę dasz radę się zapiąć.
 2. Zęby się myje pastą do zębów, a nici służą jedynie po to by wyczyścić przestrzenie międzyzębowe.
 3. Alice

  Biseksualizm

  Wadę mózgu jak najbardziej, ale nie orientację seksualną, nawet jeśli jest wynikiem uszkodzenia mózgu czy czegoś innego.
 4. Alice

  Biseksualizm

  iDontFuckingCare, morał jest taki, że nie zagląda się co kto robi we własnej sypialni i nie obrzuca się błotem tych, którzy mają inne preferencje seksualne.
 5. Alice

  Biseksualizm

  Po pierwsze, zanim coś napiszesz, sprawdź czy to co piszesz ma jakiekolwiek potwierdzenie w rzeczywistości. Po drugie orientacje seksualne, jakiekolwiek by nie były, NIE SĄ chorobami. Zaś homofobia jest jak najbardziej jednostką chorobową. Po trzecie: "Wyróżnia się orientacje seksualne: * heteroseksualną – popęd do osób przeciwnej płci * homoseksualną – popęd do osób tej samej płci * biseksualną – popęd do osób obu płci" I po czwarte: "Według klasyfikacji chorób ICD-10 oraz DSM-IV żadna orientacja sama w sobie nie jest uznawana za zaburzenie psychiczne." [wikipedia.org] W 1973 roku Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne usunęło homoseksualizm z listy psychologicznych problemów zdrowotnych. 17 maja 1990 Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) oficjalnie uznała, że homoseksualizm nie jest schorzeniem psychicznym. Stwierdziła również, iż żadna orientacja seksualna (w tym homoseksualna) nie powinna być przez nikogo traktowana jako zaburzenie. [independent.pl] Parlament Europejski 18 stycznia 2006 w rezolucji "w sprawie homofobii w Europie" stwierdził "homofobię można zdefiniować jako nieuzasadniony lęk i niechęć wobec homoseksualizmu oraz osób homoseksualnych, biseksualnych i transseksualnych, oparte na uprzedzeniach podobnie jak rasizm, ksenofobia, antysemityzm i seksizm" [wikipedia.org]
 6. Zazwyczaj pożyczałam książki kuzynom lub najbliższym sąsiadom i zawsze wracały w takim stanie w jakim z domu wybyły. Raz tylko pożyczyłam koleżance ze studiów jeden tom i do dziś żałuje, bo książka wróciła do mnie nieźle uświniona. Od tej pory unikam pożyczania komukolwiek czegokolwiek ze swojej kolekcji. Udaje się to, bo unikam rozmów o tym, że ostatnio zakupiłam jakąś książkę.
 7. Nie znoszę pająków, bez względu na rozmiar, wszystkie są dla mnie obrzydliwe. Arachnofobia w pełni rozwinięta heh... Poza tym płazów nie cierpię, zwłaszcza żab. Skąd wiesz jakie są, skoro zaklinasz się, że nigdy byś ich nie wzięła do rąk?
 8. Mój kumpel mieszka po drugiej stronie Polski, bo inaczej byłby uduszony już.
 9. Alice

  Operacja

  Nie wiem czy da sie to nazwac operacja, raczej chyba nie. Kilka ladnych lat temu onkolog mi usuwal pieprzyk, ktory postanowil troche poszalec i urosnac. Mimo, ze to byl zabieg przy miejscowym znieczuleniu to balam sie jak diabli. Gdyby nie pielegniarka, ktora stala obok mnie, pewnie bym uciekla ;) A wczesniej to mialam szyte rozciecie tuz nad okiem, po tym jak w pociagu zaliczylam bliskie spotkanie ze stolikiem w przedziale. Po tym zdarzeniu okreslenie 'krwawic jak dzika swinia' jest bardzo rzeczywiste. A boje sie operacji laserowej oczu, mialam ja miec dwa lata temu, ale mam takiego cykora, ze wole to odlozyc na pozniej :lol-sweat:
 10. Listy utworów z Winampa [3110 pozycji]
 11. Alice

  Emo

  Z ust mi to wyjęłaś :D Jak widzę na naszych polskich ulicach bachory poprzebierane w stylu a la emo, to mam ochotę takiego osobnika walnąć w łeb encyklopedią. Oni się nazywają, że są emo, a to nawet nie jest podróbka tego stylu. Kraciaste, rushoffe bleeeeh dla mnie to jakieś skretynienie. Żeby nie było, lubię muzykę emo, a nawet uwielbiam
 12. Czarne, kasztanowe i ciemnorude, takie wpadajace w czerwien. Jasne kolory mnie odrzucaja, poza tym farbowanie na jasno ciemnych wlosow, robi z nich siano.
 13. The Cranberries - Zombie
 14. Alice

  Zapora ogniowa

  Parę lat temu korzystałam z Sygate'a. Potem nie miałam własnego komputera przez prawie dwa lata i gdy dostałam nowego blaszaka, Sygate już nie był rozwijany w wersji darmowej, więc zrezygnowałam z firewalla, inne jakoś mi nie podchodziły. Teraz AVG mi pilnuje twardego dysku. W pewnym stopniu na pewno, zawsze to dodatkowe zabezpieczenie dla komputera, obok antyvira z aktywnym skanerem rezydentnym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.