Jump to content

trus

Użytkownik
 • Content Count

  3,287
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

trus last won the day on March 6 2019

trus had the most liked content!

About trus

 • Rank
  Senior

Informacje

 • Płeć:
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. trus

  Paulla

  Górniak też ma botoks xD
 2. Nie słuchałam i nie mam zamiaru, Miuosh po Pogrzebie powinien zakończyć swoją działalność :)
 3. trus

  Siemka

  Nom, np. Niemcy. Witaj Kamilu, baw się dobrze :)
 4. Z mamą mam super kontakt, rozmawiamy o wszystkim. Bardzo lubimy wspólne wypady na zakupy, na jedzenie. Z ojcem praktycznie nie rozmawiam :P
 5. Tak jak Dis mówi, jeśli naprawdę tak obsesyjnie o tym myślisz, to coś jest nie tak. Na śniadanie węgle, na kolację białeczko i takiej zasady powinnaś się trzymać.
 6. Takich kosmetyków używam jedynie wtedy gdy potrzebuję mocno utrwalić swoją fryzurę. Na szczęście takie sytuacje nie zdarzają się zbyt często, bo są to zwykle jakieś uroczystości, wielkie wyjścia itd.
 7. trus

  Dietetyk

  Normalnie i zdrowo to pojęcie względne, nie wiem co to znaczy jeśli nie wypiszesz produktów jakimi taki człowiek się żywi :P
 8. Żele robiłam kilka razy, zwykle średnio po 3 dniach zaczynały się kruszyć i odpryskiwać, po tygodniu musiałam je ściągać, bo do niczego się nie nadawały. Akryle mam teraz po raz pierwszy, noszę je od tygodnia i kompletnie nic się z nimi nie dzieje. Nie widać żadnych śladów ''użytkowania'' i mimo lekkiego odrostu wyglądają bardzo ładnie. Prawdopodobnie zdecyduję się na uzupełnienie, moich naturalnych paznokci nigdy nie ogarnę na tyle by równie świetnie wyglądały.
 9. trus

  Dietetyk

  W miejscu, które zacytowałam nie było nic o PODSTAWACH :) Zresztą, nadal uważam, że trzeba mieć ciut większą niż podstawową wiedzę na ten temat żeby jakikolwiek mądry jadłospis sobie ułożyć.
 10. Dzięki, gratulacje od kogoś takiego jak Ty to naprawdę ogromne wyróżnienie <3 Akryle i tylko akryle :))))))
 11. Raz w tygodniu ogarniam paznokcie, maluję je bardzo rzadko, zwykle tylko wtedy gdy jest to konieczne (buty z odsłoniętymi palcami, wyjścia do np. aquaparku). Stopy traktuję jedynie kremem i pumeksem, nie mam na ich punkcie aż takiego bzika żeby bawić się w jakieś maseczki itd.
 12. trus

  Dietetyk

  Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz :)
 13. Oh, oh, jaka pyskata się zrobiłam xD
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.