Jump to content

K4K

Użytkownik
 • Content Count

  620
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

K4K last won the day on January 16 2015

K4K had the most liked content!

5 Followers

About K4K

 • Rank
  Andrut

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  się o mnie dowiedziałeś? / Krak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. K4K

  Walentynki

  Komercha, komercha i jeszcze raz... Generalnie to wydaje mi się że okazja do odgrywania scenek miłosnych dla zakochanego, jest co dzień. A takie odgrzewanie kotletów i "wow" w lutym i w rocznice, wydaje mi się nie na miejscu. Napisałem o tym na fejsie pare wersów a tutaj zamieszczę stosowną grafikę : ] sądzę że wystarczy drobiazg jeśli już.
 2. Nie zabłysnę, ale sądzę że jeżeli chce się tworzyć całość to role obojga są podzielone... W sensie ze 50/50. No bo jak damulka w piórka obrośnie to klękajcie narody. A jak facet ma wyjebane, to kłótnie. #autopsja ;p
 3. Aż mi się szczeniackie podrygi z Sandrą przypomniały :D buehehehehe... #Droga_na_skróty
 4. K4K

  Eks.

  eks = nuuuuda :) i na tym chce zakończyć moją nic nie wnoszącą wypowiedź :D
 5. [REC] 4 - mieszane odczucia... Pingwiny z Madagaskaru - całkiem spoko, ale serial wydaje się lepszy
 6. K4K

  Wymarzony przyjaciel

  A Ty to jak żona xd to nie, tamto nie XD jeszcze tylko karz mi wypłatę przelewać na Twoje konto i już w ogóle biegnę na kobierec hue hue
 7. Sory mordo ale ja wole intelektualnie biedą Unie niż alkoholowo bogatą rosje. Raptem 20 lat temu uwolniliśmy się z j**anego komunizmy a Ty chcesz mi prawić jakie to jest wspaniałe żyć pod "skrzydłami", dobra pod dyktaturą - nazwę po imieniu, bo może nie dotrzeć, kolesia który ma więcej trupów na sumieniu niż ja spalonych blantów? Niiiiiiichhhhuuuja! To może zapytajmy o standard życia - wolisz mieszkać w lepiance czy w domu z internetem? Wybieram mniejsze zło. jak co wybory. ciach PS. jak jesteś tak zafascynowany rosją to ja proponuje wy***rdalać do ruskich. na pewno przygarną cie jak Snowdena :) PS2. Ruscy i tak nie rozwijają się prężnie. Może na tle USA. Ale Chiny zjedz ich d*pą już niedługo. więc proponuje zacząć nauke chińskiego.
 8. K4K

  Sexting

  Alicjo jestem konserwatystą, ale że świat nowinek ociera się o krąg moich zainteresowań, nie stronie od różnych testów :D a o tym było już głośno jakiś czas temu ;)
 9. K4K

  Mandaty

  Mają pełne prawo, ciesz się że dostałeś tylko mandat. Mogą wziąć Ci dowód rejestracyjny. Pęknięta szyba przy wypadku nie ma tych samych właściwości co cała.
 10. K4K

  Zjesz czy nie zjesz?

  tak, ale najlepiej truskawkowo bananowym :P sushi?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.