Jump to content

Prelegent

Użytkownik
 • Content Count

  279
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Prelegent last won the day on November 12 2012

Prelegent had the most liked content!

About Prelegent

 • Rank
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć:
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fighter, jak jesteś gruby to siedź przed kompem i graj w gry, niech wola Boska się dzieję. Nie uciekniesz przed swoim powołaniem. Nie trenuj dłoni na kobiecie lecz na padzie.
 2. E tam, takie żebranie o suby i lajki. Tylko jutubowa sława w głowie.
 3. Ze swojej strony mogę polecić prosty i sprawdzony sposób, który polega na chodzeniu spać wyłącznie wtedy, kiedy jest się zmęczonym i wstawaniu zawsze o tej samej porze np. 6. Po jakichś 2 tyg. organizm się przyzwyczaja do takiego systemu. Po miesiącu można się już budzić nawet bez budzika. Ważne też, aby spać odpowiednią ilość godzin i najważniejsze- budzić się bezpośrednio po zakończeniu fazy REM, podczas rozpoczęcia nowego cyklu snu płytkiego. Warto dodać, że jeden cykl trwa ok. 1.5 godz. tak też, aby czuć się wypoczętym po przebudzeniu, budzimy się po 4.5 godz. snu. 6, lub 7.5 godzinach itd. Na koniec rzuce tylko, że trzeba w sobie troche silnej woli i samodyscypliny, aby tak zaprogramować organizm, jednak warto. PS. Pamietajmy również, że nie musimy koniecznie spać w klasycznym i wpajanym nam od dziecka 1 cyklu snu.
 4. Prelegent

  Prawo

  sheldon20 nie ma nic lepszego jak dobry sposób na podryw na gg. A tak nawiązując do tematu, to człowieku jak możesz szukać pomocy prawnej na forum wielotematycznym? Chyba łatwiej i bezpieczniej skorzystać choćby z bezpłatnych porad prawnych. Przynajmniej ja bym tak to widział.
 5. Prelegent

  Kurnik.pl

  Głównie w makao sobie pogrywam, czasem dla fanu w mankale.
 6. Prelegent

  Woodstock

  Mnie osobiście już się znudził.
 7. Psp jak psp, nowsza vitka też jak nowsza vitka. Bardziej jestem ciekaw co będzie się działo po wyjściu na rynek nowej konsoli od nVidii z androidem.
 8. Z mojej ręki jeden posłano głos.
 9. Woodstock jak woodstock mnie osobiście się przejadł, za to wartym polecenia lokalnym festiwalem, z którym mam co roku doczynienia jest blues express. Wyśmienita impreza na której widać jak świetna muzyka jednoczy starych i młodych.
 10. To już chyba tylko u mnie ewolucja doprowadziła do tego, że żulernia na pełnych obrotach wchodzi w Ciebie i z uśmiechem na twarzy mówi, że potrzebuje dwa złocisze na wóde. A i owszem czasem za te szczerość sypne im jakieś drobne, ciężko nie sypnąć kiedy podchodzi do Ciebie trzech starszych Panów w dresie z twarzą, która przetrwała już niejedną bitwe. Sprawa jest prosta powietrze bywa wówczas tak gęste, że z łatwością mogę wyobrazić sobie wpie**ol jaki od nich dostaje. Troche inna sprawa jest z pojedyńczymi żulikami i innymi mentami, kiedy natrafiają na mój zły humor i ogólną niechęć społęczną, wóczas nawiązując do ideii, aby dawać głodnemu wędke i nauczyć go łowić zamiast jedzenia- każe im spie***lać, bądź co przychodzi prościej powiedzieć zwykłe "nie" i zignorować całą reszte. Ze starszymi ludźmi doświadczeń nie mam, wole nie przeszkadzać większości zrzędzących i mających żal do czasu starych pryków, którzy swoją niechęcią zarażają cały świat. Och, zapewne też taki będę!
 11. Tak oczywiście, sprawa znowu poszła się kochać.
 12. Odkopmy stary temat i zapytajmy ludzi, czy są wśród nich osoby, które będą chciały spiąć pośladki i popracować trochę nad andrutowym radyjem? Jednak nie mam tutaj na myśli puszczania muzyki ze swojego dysku od 14 do 15 i słodzenia słuchaczom pozdrowieniami i innymi słownymi duperelami byleby tylko zapełnić swój "antenowy" czas. Ideą radia są przecież audycje, które powinny sobą coś reprezentować i poruszać temat, który ostatecznie zainteresuje słuchacza. Tak też jak widać przydadzą się ludzie, którzy mają jakiś pomysł na wywiady, czy inne słowno-tematyczne orgie. Najprościej byłoby całość audycji umieszczać na autopilocie, który by wszysytko nam ładnie odtwarzał pierdylion razy dziennie/tygodniowo dzięki czemu możnaby było zachować jakąś przyjemną ciągłość w nadawaniu. To tak w skrócie o całej nowo/starej idei. Słowa miłości, pochwał, żalu i zła mile widziane! Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.