Jump to content

kot

Użytkownik
 • Content Count

  311
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About kot

 • Rank
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć:
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No i jaki wniosek z tego wyciganełas, idiotko jedna? Pewnie taki, ze Kościół i cała wiara chrześcijańska jest be/
 2. Anubis, w tym rzecz, ze nie ma na to dowodu
 3. Nie rozumiesz kretynie jeden, co chciałam powiedzieć. Jeżeli śmiesz pisać, że bOga nie ma, to proszę mi dać dowód na to, że nie istnieje.
 4. Nie porównuj Boga do takie przykładu. Bóg nie stworzył zła, polecam Ci poczytanie o tym jak, to się stało, że w ogóle istnieje zło na świecie. O aniołkach i stworzeniu człowieka na Boże podobieństwo. Poczytaj, bo nie mam ochoty tłumaczyć komuś skąd zło. Tym bardziej, że to dzieci małe widzą.
 5. Kościół i nie wiedzę w tym nic złego i tak w Polsce mamy duży odsetek niechcianych dzieci, choć każdy uważa się za katolika.
 6. Raczej nie wiesz, czym jest zło moralne i czym zło fizyczne. Nie można za zło moralne obwiniać Boga, bo to wina ludzi.
 7. nie ma tez dowodów na nieistnienie Boga. Oczywiście Bóg dal Ci wolną wole i Ty zadecydujesz czy będziesz współżył przed małżeństwem czy nie, tylko jako katolik musisz liczyć się z konsekwencjami. Wolna wola nie wyklucza boskiego planu wzgledem człowieka Widzę, że macie małe pojecie o religii chrześcijańskiej.
 8. tY CHYBA MASz PROBLEMY ku*** WIDZE z odróżnianiem zła od dobra
 9. Oczywiście, że nie, czy ja temu przeczę?> Mam na myśli wykorzystywanie ich w celu pozbywania się dzieci. Chodzi mi o taką okrutną politykę
 10. kot

  Potrawy Wigilijne

  Dobra zamknij się. Tylko się teraz pogrążasz. I nie usprawiedliwiaj swojej niewiedzy obyczajami. Pozdrawiam
 11. Stereotypy posiadają również pozytywne cechy. Zresztą poczytaj sobie o stereotypach i ich funkcjach. Polecam!! Na pewno nie będę brała tabletek, żeby nie dopuścić do ciązy.
 12. kot

  Potrawy Wigilijne

  Nie mówię, że musisz wiedzieć wszystkiego, ale przeczytaj przynajmniej w Internecie co to jest gołąbek. To, że nazwane to zsotało gołąbkiem, zdecydowanie nie decyduje mięso, tylko ryż. To ryż jest głównym składnikiem. Tak, kochanie to powinnaś wiedzieć. Bo dzieci w podtawówce to wiedzą. Nawet teraz brara pytam, bo jet obok mnie i mówi: to ryż z liściem. Więc już przymknij sie, proszę./
 13. nauka kościoła, , sobory watykańskie, katechizm kościoła katolickiego wyraźnie o tym mówi. KOsciół naprawdę nie chce źle. To te wszytskie przedsiębiorstwa, które chcą uzyskać zysk promują, żeby ze sobą szybko wspołżyć, bo to jest dla nich wielki biznes. Te wszystkie środki antykoncepcyjne. Nie widzę nic złego w tym co teraz głosi Kościół. Czystość przedmałżeńska wydaje mi się przepiękną sprawą, dzięki czemu właśnie nie ma rozwodów, nie ma niechcianych dzieci. Sekundka, napisałaś mi "pilnuj swojej d*py", dla mnie jest tgo jednoznaczne. Takie myślenie stereotypowe jest w tym przypadku jak najbardziej potrzebne.
 14. kot

  Potrawy Wigilijne

  Ty również nie masz. Bo piszesz o tym, że jeżeli w gołąbkach nie ma mięsa, to to już nie jest gołąbkiem.... ku*** mać. Zwykło się określać, że ryż zawinięty w kapustę jest gołąbkiem. Twoja wiedza o żywności jest strasznie mała z tego co widzę więc skończ, bo mnie tylko denerwujesz, to nawet mój braciszek wie, co to jest gołąbek. Więc wstydź się
 15. Nie, jestem katoliczką i dokładnie wiem na czym moja wiara polega. Nawet jeśli zdarzy się coś złego, to wiem, że Bóg miał taki plan i prowadzi to w ostateczności do czegoś dobrego. Poza tym nie znasz mnie, wiec nie masz prawa wysuwać wniosku, że zwalam na Boga, czy coś. Mam prawo do tego, żeby Ci o tym pisać. To jest jedno z najpiękniejszych praw jakie mam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.