Jump to content

kot

Użytkownik
 • Content Count

  311
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kot

 1. No i jaki wniosek z tego wyciganełas, idiotko jedna? Pewnie taki, ze Kościół i cała wiara chrześcijańska jest be/
 2. Anubis, w tym rzecz, ze nie ma na to dowodu
 3. Nie rozumiesz kretynie jeden, co chciałam powiedzieć. Jeżeli śmiesz pisać, że bOga nie ma, to proszę mi dać dowód na to, że nie istnieje.
 4. Nie porównuj Boga do takie przykładu. Bóg nie stworzył zła, polecam Ci poczytanie o tym jak, to się stało, że w ogóle istnieje zło na świecie. O aniołkach i stworzeniu człowieka na Boże podobieństwo. Poczytaj, bo nie mam ochoty tłumaczyć komuś skąd zło. Tym bardziej, że to dzieci małe widzą.
 5. Kościół i nie wiedzę w tym nic złego i tak w Polsce mamy duży odsetek niechcianych dzieci, choć każdy uważa się za katolika.
 6. Raczej nie wiesz, czym jest zło moralne i czym zło fizyczne. Nie można za zło moralne obwiniać Boga, bo to wina ludzi.
 7. nie ma tez dowodów na nieistnienie Boga. Oczywiście Bóg dal Ci wolną wole i Ty zadecydujesz czy będziesz współżył przed małżeństwem czy nie, tylko jako katolik musisz liczyć się z konsekwencjami. Wolna wola nie wyklucza boskiego planu wzgledem człowieka Widzę, że macie małe pojecie o religii chrześcijańskiej.
 8. tY CHYBA MASz PROBLEMY ku*** WIDZE z odróżnianiem zła od dobra
 9. Oczywiście, że nie, czy ja temu przeczę?> Mam na myśli wykorzystywanie ich w celu pozbywania się dzieci. Chodzi mi o taką okrutną politykę
 10. kot

  Potrawy Wigilijne

  Dobra zamknij się. Tylko się teraz pogrążasz. I nie usprawiedliwiaj swojej niewiedzy obyczajami. Pozdrawiam
 11. Stereotypy posiadają również pozytywne cechy. Zresztą poczytaj sobie o stereotypach i ich funkcjach. Polecam!! Na pewno nie będę brała tabletek, żeby nie dopuścić do ciązy.
 12. kot

  Potrawy Wigilijne

  Nie mówię, że musisz wiedzieć wszystkiego, ale przeczytaj przynajmniej w Internecie co to jest gołąbek. To, że nazwane to zsotało gołąbkiem, zdecydowanie nie decyduje mięso, tylko ryż. To ryż jest głównym składnikiem. Tak, kochanie to powinnaś wiedzieć. Bo dzieci w podtawówce to wiedzą. Nawet teraz brara pytam, bo jet obok mnie i mówi: to ryż z liściem. Więc już przymknij sie, proszę./
 13. nauka kościoła, , sobory watykańskie, katechizm kościoła katolickiego wyraźnie o tym mówi. KOsciół naprawdę nie chce źle. To te wszytskie przedsiębiorstwa, które chcą uzyskać zysk promują, żeby ze sobą szybko wspołżyć, bo to jest dla nich wielki biznes. Te wszystkie środki antykoncepcyjne. Nie widzę nic złego w tym co teraz głosi Kościół. Czystość przedmałżeńska wydaje mi się przepiękną sprawą, dzięki czemu właśnie nie ma rozwodów, nie ma niechcianych dzieci. Sekundka, napisałaś mi "pilnuj swojej d*py", dla mnie jest tgo jednoznaczne. Takie myślenie stereotypowe jest w tym przypadku jak najbardziej potrzebne.
 14. kot

  Potrawy Wigilijne

  Ty również nie masz. Bo piszesz o tym, że jeżeli w gołąbkach nie ma mięsa, to to już nie jest gołąbkiem.... ku*** mać. Zwykło się określać, że ryż zawinięty w kapustę jest gołąbkiem. Twoja wiedza o żywności jest strasznie mała z tego co widzę więc skończ, bo mnie tylko denerwujesz, to nawet mój braciszek wie, co to jest gołąbek. Więc wstydź się
 15. Nie, jestem katoliczką i dokładnie wiem na czym moja wiara polega. Nawet jeśli zdarzy się coś złego, to wiem, że Bóg miał taki plan i prowadzi to w ostateczności do czegoś dobrego. Poza tym nie znasz mnie, wiec nie masz prawa wysuwać wniosku, że zwalam na Boga, czy coś. Mam prawo do tego, żeby Ci o tym pisać. To jest jedno z najpiękniejszych praw jakie mam.
 16. Oczywiście, że tak przecież współżyłaś z obcym facetem i przed ślubem, to logiczne raczej. A to, że urodzio Ci się dziecko na pewno jest błogosławieństwem Bożym nie przeczę, lecz zauważ kochana, że wiele dzieci rodzi się za wcześnie. To nie powinno być tak, że dzieci się rodzą, dopiero potem jest ślub i to szybciutko, potem problemy, bo nie ukończyło się szkoły, bo nie ma pracy. Nie znam tak dokładnie Twojego przypadku, lecz w większości tak właśnie jest. Mam tylko nadzieję, że Twoje dziecko było jak najbardziej planowane i zostało pozytywnie odebrane przez Twojego narzeczonego i tWoich rodziców.
 17. kot

  Potrawy Wigilijne

  Nie chce mi sie z Toba gadac, Bo chyab sie rozpłacze zaraz, tak mnie wkurwiasz swoja głupotą.
 18. No bo apeluje głównie do katolików. Chyba sobie kpiszx, bo Bóg decyduje o naszym losie! Sekundka, nikt Ci nie każe, lecz jeżeli jesteś katoliczką to moim obowiazkiem jest uświadomienie Ci jakiego grzechu się dopuszczasz. głowną przyczyną rozwodów jest własnie seks. Partner szybko nudzi się partnerką i zapewniam, jeżli ktoś poczeka z tym do ślubu, to nie ma możliwości, żeby się sobie znudzili, a nawet jeśli, to na ewno nie dojdzie do rozwodu i zdrady, bo dla takich ludzi nie liczy się aż tak bardzo seks, nie jest to w każdym razie pierwszorzędne. Jasne trzeba się dopasować. "Ja lubię w czwartki", "a ja kochanie, wolę w poniedziałki", nie możemy ze sobą być.... proszę Cię... Ten argument już mnie nieźle denerwuje, bo jest absurdalny! bRAK WAM LUDZIE RÓWNOWAGI DUCHOWEJ, która pokazałaby wam granice, których nie można przekraczać. To granica rozkoszy. Szkoda mi takich ludzi jak Wy, właśnie za takich się modlę. Za takich, którzy zbłądzili i dopuścili siętakiego grzechu.. Wy nigdy nie doznacie prawdziwego szczęścia, pełni szcześcia, którego ja doznam czekając na jednego partnera seksualnego, który będzie moim mężem. Bo sypianie z obcym facetem nie jest normalne. Nigdy nie słyszałam o takich przypadku, żeby para katolików czekała do ślubi i potem miała problemy, bo taka para raczej wie na czym polega małżeństwo i takie niedopoasowanie w seksie nie szkodzi./ Kochanie, nie da się mieszkać z drugim człowiekiem w domu bez seksu, nie da się!!!! Mieszkanie ze sobą jest bardzo intymne i żaden człowiek nie wytrzymałaby nocy. Poza tym ja nie wyobrażam sobie jak to miałaby wyglądać, że niby przebieram się w pokoju a tu nagle wchodzi mój partner i widzi moje piersi? To też jest łamanie granic, w ogóle niedopuszczalne.
 19. kot

  Potrawy Wigilijne

  Wiec czym to jest według ciebie? Ja pi***ole. Trochę się teraz zdenerwowałam. Poczytaj proszę o potrawach wigilijnych, może jakieś inne ksiązki gastronomiczne, bo mnie szlag trafi zaraz.
 20. Chyba ktoś sobie kpi piszac o tym ze wspolne mieszkanie przed ślubem jest dobre. Oczywiście ze nie jest! Tym bardziej jeżeli para decyduje się na czystość przedmałżeńską, zacierają się wtedy wszelkie granice intymności, które powinny być. Zresztą takie małżeństwo nie przetrwa zbyt długo, to wynika z mojej obserwacji, że takie pary które współżyją ze sobą przed ślubem później się rozwodzą, albo sie zdradzają. To wszystko wina kobiet, bo nie potrafią być tajemnicze i są takie strasznie otwarte na mężczyzn, że mogą oddać im wszytsko, nawet siebie, A tak nie powinno być.,
 21. kot

  Potrawy Wigilijne

  zamiast miesa daje sie grzyby
 22. kot

  Potrawy Wigilijne

  sekundka, bez mięsa sie robi na wigilie, to jedna z 12 potraw. Wiec czemu tak napisałaś to nie wiem, nie wziełam tego z kosmosu.
 23. w przypadku gmo, więcej jest szkód niż korzyści
 24. kot

  Potrawy Wigilijne

  wszystkie sa. lubie gołabki ryby i pierogi z kapusta i grzybami
 25. Don, teżo tym napisałam wczesniej,
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.