Jump to content

TrisHa

Użytkownik
 • Content Count

  575
 • Joined

 • Last visited

About TrisHa

 • Rank
  Andrut

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Najemnik, cześć :P
 2. TrisHa

  cześć.

  Cześć, baw się tu dobrze ;)
 3. Czy za młodu czy później..nikt nie będzie miał łatwo oddać. Tu też można by było dyskutować. Bo niektóre potrafią, a niektóre mają swoje pociechy w tylnym poszanowaniu, bo kariera,pieniądze etc. Więc wnioskuję, że doszliśmy do winosku, że to nie natłok obowiązków, tylko podejście człowieka ma zasadniczy wpływ na to czy ma znajomości czy też zamyka się w domu i woli obwiniać rodziców, za to że jest jak jest ? ;)
 4. Cześć moja imienniczko :D
 5. Chyba za bardzo uogólniasz.. To już sprawa indywidualna jaki kto jest. Bo tak naprawdę możesz mieć od pyty na głowie, a jak jesteś człowiekiem kontaktowym to Ci to w niczym nie przeszkadza. :]
 6. TrisHa

  Staniki

  Wiem na czym polega rywalizacja :P Rywalizować mogę w tedy kiedy się tego spodziewam. Bo jak jakaś panienka wywali w wielkim dekolcie to co ma, a ja będąc w golfie z miejsca jestem przegrana. Więc drogą dedukcji nie jest to fair gra :] Wielkość nie zawsze decyduje o wygranej ;)
 7. Doskonale o tym wiem :] Chcesz się pośmiać? Popatrz na to :lol-above:
 8. Jasne ;) pdm, a u Ciebie nie ma takich zjawisk? xD Co do "d*pa" na płocie..i tak delikatnie, ale co kto lubi :lmao:
 9. Po części masz rację..Ale jak starzy mają wtyki w jakiś np. instytucjach etc to Ty wcale ich również mieć nie musisz. :] Ja mogę być tego najlepszym przykładem ;) O tym właśnie piszę..Jedni tę szkołę przechodzą zbyt wcześnie inni zbyt późno,albo fuksem im się uda i tego nie zaznają.. Ale to rzadkość, bo życie to jedno wielkie ryzyko. ;)
 10. TrisHa

  Staniki

  Dlatego napisałam wyżej, że to mało ambitne.. W tym akurat przypadku oczywiście, bo nie oceniam Ciebie poza ten temat ;)
 11. TrisHa

  Staniki

  Co innego jest chęć aby ktoś mi czegoś zazdrościł,a co innego jest chęć dowartościowania się, nie sądzisz?
 12. TrisHa

  Staniki

  Wiem,ale napisałaś żeby zazdrościły ;) Możliwe,ale dla mnie to żadna rywalizacja, skoro np. z miejsca jestem przegrana albo wygrana :P
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.