Jump to content

Pokrak

Użytkownik
 • Content Count

  947
 • Joined

 • Last visited

 1. No jak dla Ciebie są to super beaty to nic dziwnego, czemu nazywasz Poznań "wack". No ale nie zamierzam się wykłócać bo mam to w cewie co myślisz o Poznańskiej scenie i zapewne co drugi zjadłby ich. Tyle.
 2. Osobiście niczym szczególnym do siebie nie przekonali. Beaty przeciętne, nawijka również. Jak dla mnie nawet ten Hotel ich nie "ratuje". Przeciętni.
 3. Bez wątpienia jazda na rolkach. Piłka nożna i trochę pogrywam rekreacyjnie w kosza.
 4. Fabuła - Odwilż Poszwixxx Solo - wymiata!
 5. Pokrak

  F

  Właśnie, zauważyłem - masakra. Człowiek wraca z "trasy" i taki news. Co do samego kawałka, nie jest zły, ważne, że mało Dody a dużo Fokusa i jeżeli chodzi o to to dał technicznie przedni tekst pod taki podkład jaki jest. Jak dla mnie to była forma pokazania możliwości raczej przez Wojtka i pokazanie, że pi***oli to co powiedzą o Nim inni. A jeżeli o to chodzi jest to jak najbardziej na plus.
 6. Pokrak

  Skejci

  Raczej to nie słowo obowiązujące w słowniku a określenie kogoś kto zachowuję się w taki sposób - to różnica. Druga rzecz? Okłamywanie - raczej nie jak można się okłamywać patrząc na to przez Swój pryzmat - no pomyśl trochę, chciałeś "ą-ę" to rozegrać jaki Ty wyuczony nie jesteś a jawnie Ci nie wyszło. Nie ma sensu pisać, że jest to kolejna cecha "plebsów" bo w moich oczach i tak Nim jesteś i tak - tłem który może sobie tylko popisać. I to jest właśnie w tym najśmieszniejsze. Jak nicki łatwo dają się w tak (często sami to stwierdzają) kiepski dialog o czymś co jest z góry jasne i klarowne. :lol-above: Kocham fora.
 7. Pokrak

  Skejci

  Samuel jak dla mnie pizgasz bzdury. Ubiór pokazuje "jacy jesteśmy" ? Jak to są jedne z Twoich kryteriów oceniania kogoś - to nic innego jak życzę powodzenia. Powierzchowność to cecha plebsów. :lol-above:
 8. Pokrak

  Zajęci czy single?

  Ciężko wyczuć. :D Zagmatwane i skomplikowane.
 9. Pokrak

  F

  Hm, przez chwilę miałem z tego niezłą bekę, że Foka z Dodą chce nagrać kawałek, no ale na dzień dzisiejszy nie będę komentował ani wypowiadał się na taki temat który jest dopiero w fazie przygotowań. Wiele takich "duetów" było spalonych - to fakt, nie dało się ich słuchać czy też jest teraz taka moda na łączeniu rapu z popem, dla mnie jest to nic innego jak promowanie się "gwiazdek" popu raperami. A czemu się zgadzają? Tego nie wiem i nie chcę wiedzieć.. No ale trochę abstrahuję od tematu.. Jak już wcześniej pisałem, nie będę tego w jakiś sposób negował bo choćby kawałek na feat z Sandrą Rycha był zacny nie wiem czemu ale mi się ogólnie zwrota podobała i dodała kawałkowi "uroku" więc idąc takim torem rozumowania z tego eksperymentu coś może być. Chodź w żadnym wypadku nie chcę bronić Dody bo to dla mnie szmata i taką zostanie. No ale może nie sp***doli tego.. Oby, bo Alszer się jawnie ośmieszy. Tyle.
 10. Pokrak

  Skejci

  Jestem tego samego zdania, etykietowanie ludzi po przez sposób w jaki się ubierają jest komiczne a zarazem tragiczne.. No ale co zrobić byli, są i będą ludzie którzy podchodzą do tematu stereotypowo. Ja tam jeżdżę na rolkach ale nigdy nie uważałem się za skate. I raczej nigdy nie dam się wepchać do tej szufladki.
 11. Wczorajsze urodziny? Wspominam całkiem "znośnie" był grill, była ekipa, było jezioro, było alko... Ogólnie wieczoru to niezbyt dobrze bo jak przez mgłę, ale z tego co widzę nikt nie pisał smsów z zażaleniem, że było ch*jowo. :lol-above:
 12. Od dłuższego czasu jestem "czysty". Miałem swoje powody. A tak to odkąd pamiętam ćpałem - lubiłem eksperymentować zarówno z lekami jak i twardymi dragami. Paliłem 2-3g dziennie trawki.. etc.. No ale się wszystko diametralnie skończyło.
 13. W domu do paczki dziennie. W trasie .. półtora - dwie.
 14. Niebiesko-biały .. barwy mojej drużyny. Czerwono-czarny.. uwielbiam te zestawienie głównie na malunkach Szary-biały .. tak ogólnie się ubieram.. Czarny-biały .. druga opcja ubioru.
 15. Ogólnie wstaję dosyć wcześnie gdyż jeżdżę z kumplem tirem - to jest głównie zależne od tego w jakich godzinach kręcimy pauzy czy o której wyjeżdżamy czy mamy załadunek / rozładunek. No ale dzisiaj będąc w "domu" wstałem sobie lekko skacowany po wczorajszych urodzinach o godzinie 8-9 i mi się w ogóle spać nie chciało.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.