Jump to content

eXmate

Użytkownik
 • Content Count

  883
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

eXmate last won the day on November 6 2013

eXmate had the most liked content!

About eXmate

 • Rank
  Alfa & Omega
 • Birthday 09/26/1990

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Słupsk

Recent Profile Visitors

2,549 profile views
 1. eXmate

  Cześć

  Śmieje się, miałem na myśli Obcego.
 2. eXmate

  Cześć

  Zbajerował Czaczawika xD.
 3. Cytowanie selektywne jest w standardzie ipb. Domyślnie po zaznaczeniu danego tekstu powinien się wyświetlić dymek js z tą opcją.
 4. eXmate

  Efka

  Człowiek ma nieograniczony umysł, a sam go często nieświadomie ogranicza. Jeden by go rozwijać czy wyzwolić używa do tego celu wiary, drugi wmawia sobie że jest wyjątkowy bo po prostu potrzebuje takiego poczucia a trzeci faktycznie moze mieć jakiś dar (co dla przeciętnego człowieka wydaje się czymś nienaturalnym czy też obcym w kontekście ściśle pospolitego rozumu). Są rózne drogi rozwoju. Ja na przykład medytuję :).
 5. Mylisz się :). Napisze ten kto napisze ;).
 6. Owszem, jednakże nie są one z reguły dostępne publicznie. Miałem raczej na myśli oprogramowanie, które dostępne było by dla przeciętnego użytkownika. Podkreślam, że nie chodzi mi tu o ogólnie dostępne chat boty.
 7. Jakie są wasze odczucia w stosunku do sztucznej inteligencji? Chcieli byście aby wasze urządzenia multimedialne potrafiły przemówić ludzkim głosem, wykonywać określone polecenia ułatwiając wam codzienne korzystanie z np. z komputera czy też prowadzenie konwersacji w celu znalezienia najlepszego rozwiązania dla określonego problemu?
 8. Miałem dać 5 ale dam 7 ze względu na to, iż ostatnio zebrał plusy za merytoryczne wypowiedzi ;)
 9. 10 - Znamy się już dobre parę lat także, zdążyliśmy się dogadać
 10. 10 - z reguły na to, ze Cię nie znam a skoro Cię nie znam to aby sympatycznie rozpocząć znajomość na starcie masz max :)
 11. eXmate

  Witam :)

  Witaj Agnieszko :D. Jestem Mateusz i miło mi Cię poznać ;D Skoro K4K z czapkami wyjechał no to ja się kłaniam nisko, rączki całuje i w ogóle :D Baw się dobrze :)!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.