Jump to content

eXmate

Użytkownik
 • Content Count

  883
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Everything posted by eXmate

 1. eXmate

  Cześć

  Śmieje się, miałem na myśli Obcego.
 2. eXmate

  Cześć

  Zbajerował Czaczawika xD.
 3. Cytowanie selektywne jest w standardzie ipb. Domyślnie po zaznaczeniu danego tekstu powinien się wyświetlić dymek js z tą opcją.
 4. eXmate

  Efka

  Człowiek ma nieograniczony umysł, a sam go często nieświadomie ogranicza. Jeden by go rozwijać czy wyzwolić używa do tego celu wiary, drugi wmawia sobie że jest wyjątkowy bo po prostu potrzebuje takiego poczucia a trzeci faktycznie moze mieć jakiś dar (co dla przeciętnego człowieka wydaje się czymś nienaturalnym czy też obcym w kontekście ściśle pospolitego rozumu). Są rózne drogi rozwoju. Ja na przykład medytuję :).
 5. Mylisz się :). Napisze ten kto napisze ;).
 6. Owszem, jednakże nie są one z reguły dostępne publicznie. Miałem raczej na myśli oprogramowanie, które dostępne było by dla przeciętnego użytkownika. Podkreślam, że nie chodzi mi tu o ogólnie dostępne chat boty.
 7. Jakie są wasze odczucia w stosunku do sztucznej inteligencji? Chcieli byście aby wasze urządzenia multimedialne potrafiły przemówić ludzkim głosem, wykonywać określone polecenia ułatwiając wam codzienne korzystanie z np. z komputera czy też prowadzenie konwersacji w celu znalezienia najlepszego rozwiązania dla określonego problemu?
 8. Miałem dać 5 ale dam 7 ze względu na to, iż ostatnio zebrał plusy za merytoryczne wypowiedzi ;)
 9. 10 - Znamy się już dobre parę lat także, zdążyliśmy się dogadać
 10. 10 - z reguły na to, ze Cię nie znam a skoro Cię nie znam to aby sympatycznie rozpocząć znajomość na starcie masz max :)
 11. eXmate

  Witam :)

  Witaj Agnieszko :D. Jestem Mateusz i miło mi Cię poznać ;D Skoro K4K z czapkami wyjechał no to ja się kłaniam nisko, rączki całuje i w ogóle :D Baw się dobrze :)!
 12. Disco Hit Festival Kobylnica 2015 Jakie kawałki chcielibyście usłyszeć w tym roku? Typujemy !
 13. Brutalne zderzenie z rzeczywistością, opakowania z zawartością.

 14. eXmate

  Witam

  Taka prawda :D
 15. Bóg to wyimaginowany twór ludzkiego umysłu. Człowiekowi potrzebna jest siła witalna a siłę witalną czerpie on z wiary (bo niby z czego) a skoro w coś wierzyć to w co .... i tu pojawia się Bóg. Istota wszechmocna i wszechpotężna, istota przed którą narody będą klękać. Istota , której SYMBOL ustawi porządek świata. Człowiek, któremu narzuca się wiarę z datą chrztu to albo zabezpieczenie przed ewentualnością albo zalążek niewolnictwa. Tak jak kościół kontroluje ludzi tak i władza kontroluje naród. Alternatywa to nauka, rozwój, samorealizacja czyli kontra dla wiary. Kontra godna jej filozofii ze względu na prosty przykład - nauka w stosunku do wiary to jak egoizm do bezinteresowności. Włączając w to teorię Darwina to na ludzki rozum według niego człowiek powstał od małpy w wyniku ewolucji. Chcąc połączyć teorię ewolucji z teorią istnienia Boga musiało by to wyglądać tak: Bóg -> ,,, -> małpa -> człowiek Według biblii to Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo a skoro stworzył go na swoje podobieństwo to zgodnie z teorią Darwina musiał by być on minimum małpą lub jeszcze wcześniejszym stadium żeby nabrało to jakiegokolwiek ładu. Gdzie w tym wszystkim są dinozaury? Wg biblii zwierzęta i człowiek powstały w dniu 6 więc dinozaury jak i człowiek musiały by żyć w tym samym czasie. (absurd) Arką Noego można by wytłumaczyć potop, zlodowacenie, które jakoby przyniosło zagładę temu gatunkowi, zatem wg biblii musiały by tez istnieć w tym samym czasie również inne ssaki. (absurd) Takich wniosków można wysunąć mnóstwo. Wystarczy ruszyć głową i pomysleć racjonalnie. Nauka jest w tym kontekście stroną zwycięską popartą dowodami. Po stronie wiary same tezy. Niespójna opowieść typu mitologicznego. Sprawdza się jedynie jako lektura.
 16. eXmate

  Witam

  Siema :). Beka xD tylko pojawi się jakiś chłop a Alicji już ślinka cieknie xD
 17. eXmate

  Top Szef

  Top Szef to dość fajny program w porównaniu do udziwnień Gesslerowej albo Hell's Kitchen gdzie w materiale promocyjnym (reklama) pokazane jest jak gość twardo jedzie bogu ducha winnej starszej kobiecinie. Ta też aż w płacz wpadła. Gotowanie to przede wszystkim pasja i dobra zabawa, owszem trzeba liczyć się z opinią ale nie wyżywać się przed kamerami na uczestniku. Szkoda słów co też media robią z ludźmi.
 18. 3mam kciuki Tonący brzytwy sie chwyta? Ot masz Ci wdzięczność za czas, chęci i bądź co bądź włożony wysiłek. Może i zrobiłem wielkie G ale przynajmmniej nie wywalilem Guśki za dążenie do wprowadzenia kultury słowa na tym forum. Osaczony przez grono adoratorów zrobiłeś co musiałeś i znalazłeś kozła ofiarnego - rzeczywiście godne poszanowania. Szkoda tylko, że zrozumiałem swój błąd troche za późno, właśnie wtedy kiedy zaczeliśmy się jakoś dogadywać. Dobrze wiesz, że zrezygnowałem z administrowania tutaj dlatego bo tak należało zrobic, dodatkowo z racji swego rodzaju rekompensaty a poza tym nie miał bym życia tutaj z uwagi na fakt poparcia Guśki. Wypomina mi się to do dziś. Wymagasz od ludzi wkładu a sam nic praktycznie z tym nie robisz. W dodatku masz czelność wypominać mi moje wspaniałe pomysły (a tych mi akurat nie brakuje). Problem polega zaś na tym, że niekoniecznie chce się nimi dzielić? Gdybyś grzecznie zapytał to powiedział bym Ci tak: Dobry pomysł to dobry biznes. Egoistyczne sformułowanie aczkolwiek z życia wzięte. W końcu każdy dba o swój interes. Pokaż mi, że warto a zadbam i o Twój. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.