Jump to content

eXmate

Użytkownik
 • Content Count

  883
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Reputation Activity

 1. Upvote
  eXmate got a reaction from Efka in Efka   
  Człowiek ma nieograniczony umysł, a sam go często nieświadomie ogranicza.
  Jeden by go rozwijać czy wyzwolić używa do tego celu wiary, drugi wmawia sobie że jest wyjątkowy bo po prostu potrzebuje takiego poczucia a trzeci faktycznie moze mieć jakiś dar (co dla przeciętnego człowieka wydaje się czymś nienaturalnym czy też obcym w kontekście ściśle pospolitego rozumu).
   
  Są rózne drogi rozwoju.
  Ja na przykład medytuję :).
 2. Upvote
  eXmate reacted to Obcy in Czas edycji postów   
  Dla osób z liczbą postów 50+ ograniczenie czasowe na edycję postu zostało zdjęte.
  Oznacza to, że od dziś każdy użytkownik który ma na swym koncie powyżej 50u postów może w każdej chwili wyedytować swój wpis. Do tej pory mial na to 180min od napisania postu. Restrykcja nadal obowiązuje dla userów z licznikiem postów poniżej 50u.
 3. Upvote
  eXmate reacted to Maurycy in Makijaż u mężczyzny   
  Tylko taki
   

 4. Upvote
  eXmate reacted to Maurycy in Czy Bóg jest nam potrzebny?   
  Zostawię to tylko tutaj.
   

   

   
  Proponuję zapoznać się z ideologiami największych mózgów tego świata.
 5. Upvote
  eXmate reacted to K4K in Czy Bóg jest nam potrzebny?   
  Dla mnie dar życia może być czymś nad czym można się głębiej zastanowić. Wszechświat jest zbyt wielki by ogarnąć go ludzkim móżdżkiem. skoro dano nam się uważać za najmądrzejszą i najlepszą istotą, używając przeciętnie kilka procent mózgu to dziękuje bardzo :)
   
  Głupie światło i parę pierwiastków. Ziemia. Słońce, Droga mleczna. Przekroczmy prędkość światła to będziemy dobrzy. Nie boscy. Skoro jakaś moc napędziła machine zwaną wszechświata #grawitacja. 
   
  No i co z antymaterią? Czyli czymś co nam zagraża. Tylko nie wiemy jak długo będzie trzeba czekać xD
   
  To te końce świata o których wspomina Bóg, to pewnie nic innego jak coś nieuniknionego. jak czarna dziura i uj :D taka pętelka. wszechświat wydaje się zbyt cykliczny. Kapłani zawsze robili szmal. Co to za religia skoro Boskości szuka się w jakiejś instytucji. Bóg może być w każdym lub może go nie być wcale. Nie pamiętam życia przed życiem. Nie dowiem się póki nie umre. Kwestia wiary w siebie skoro jest we mnie boska cząstka :D co było przed pstryk dającemu wszechświat tor napędowy? xD cholera wie.
   
  Ale allah to już przeginka. Robią sobie jawne polowanko :D a świat beke tyra. #heheszki
   
  Bawmy się dobrze ;> wierzmy w co chcemy, w końcu nikt tu nikomu nie będzie nic narzucać. Każdy cieszy się życiem, są pewne kanony zachowania ludzkiego. Po prostu pi***zony instynkt samozachowawczy. Mordują się zwierzęta. Używamy rozumku i zachowujemy się dobrze. Jak na człowieka przystało. Niektórzy to marionetki. Islam bierze odwet... Tylko właśnie w taki ku***ski sposób. Czeka chrześcijan kolejna wojna z tym. Co tu dużo pisać xdd pętelka - jak to w większości religii :P
 6. Upvote
  eXmate reacted to icydrug in Czy Bóg jest nam potrzebny?   
  THAT THREAD GAVE ME A CANCER
   
  NIE MA BOGA. To po prostu podpora dla osób słabych umysłowo, które chcą żyć dla jakichś wyższych celów, dla jakiejś nieistniejącej misji bożej, i wierzyć że za tę wiarę po śmierci nie będzie ciemności, tylko niebieskie królestwo (wtf?) i tron z ich wszechmogącym bożkiem. Dla mnie ta wiara ma równie tyle samo sensu co każda inna, wiara w Jahwe, w Makaronowego Potwora czy w kucyki Pony. I zarówno wierzenie w Boga ma dla mnie tyle samo sensu. To tylko symbol. Gdyby tym symbolem było niebiańskie złote jajko, ludzie by w nie wierzyli. Gdyby Bogiem był jakiś ośmioręki mnich, ludzie by w niego wierzyli. Uwierzyliby we wszystko co im mówi kościół i biblia. To nie tak że chrześcijanie WIERZĄ... Oni po prostu dają sobie wbić do głowy idealny plan układany od dwóch tysięcy lat, by stworzyć stowarzyszenie które pochłonie umysły. THEY TOLD ME I COULD BECOME ANYTHING, SO I BECAME CHRISTIAN...
 7. Upvote
  eXmate reacted to Efka in Sex na dobry początek związku   
  sex na 1 randce...  mmmm powiem tak.. nie ważne kiedy .. ważne z  kim...czas zależy jak bardzo zaufamy tej drugiej osobie..ot co...jak ktos ma Cie zostawic, to i tak zostawi , zdradzić etc... nie ma reguły... zaufanie..
 8. Downvote
  eXmate reacted to Koleszko in Czas coś zmienić   
  Państwo wybaczą, aczkolwiek wg mnie ten temat nie jest miejscem do takich dyskusji. Śledzę ją już któryś dzień i te wszystkie pociski są po prostu śmieszne. Wypominać sobie stare błędy jest łatwo, trudniej wziąć się do roboty i zacząć coś zmieniać i walczyć. I tą skromną pointą zamykam tenże wątek :)
  Dziękuję za uwagę, do widzenia.
   
  P.S.
  Wszelkie żale wylewamy sobie na pw bądź fire roomie, a skargi w odpowiednim dziale :)
 9. Downvote
  eXmate reacted to Niebieska in Czas coś zmienić   
  Nie przesadzaj, trzeba mieć jaja, a nie siedzieć cicho bo wypominają.  Jak jesteś taki drobiazgowy patrząc na andruta to zobaczysz, że ja sama nie mam tu łatwo bo popadłam w konflikt z ubóstwianym tu allahem [który zresztą ma bana] i większość userów była za nim a nie za mną. I jak widzisz nadal jestem w teamie, nie uciekłam, nie zwiałam, nadal działam mimo tej sprawy. Łatwo jest krytykować z ukrycia i tylko bronić się tym, że wypominają, że stanąłeś po stronie kogoś tu nielubianego [delikatnie rzecz ujmując] więc nie będziesz pomagał i się udzielał ponad usera.
 10. Downvote
  eXmate reacted to Blackia in Czas coś zmienić   
  Oj.Nie mialam mozliwosci wejscia na forum a jak sie w koncu udalo to prosze.Zmiany :)
  Szkoda ze Adas abdykowal ale ze nie mam nic do Deva ;p to wierze, ze bd dobrze.
  I Powiem tylko tyle.Chlopaki Adminkowi nie 'przejmujcie' sie tym tam eXmatem (czy jak mu tam :) ).Bo jak wiadomo, do krytyki to kazdy pierwszy ale zeby cos samemu zadzialac pff albo nawet sprobowac to juz ich nie ma.
  Ja tam trzymam kciuki ;D
 11. Downvote
  eXmate reacted to Obcy in Czas coś zmienić   
  @eXmate,
  Mam wrażenie, że jesteś jak hiena. Zawsze masz coś do powiedzenia w kontekście "na nie" . Jak z forum zle się dzieje. Jednak coś pozytywnego napisać to już Ci ciężko.
  Co do zmian. Pozwól Mateuszowi działać a swoje żale wypłacz jak to nic nie da. No offence.
 12. Upvote
  eXmate reacted to Dev in Czas coś zmienić   
  eXmate, z tego co wiem Obcy myślał o zawieszeniu działalności forum. Ja zgodziłem się przejąć obowiązki administratora, bo Andriskos dużo dla mnie znaczy.
  Ja mam kilka planów, które mogłyby zachęcić ludzi do rejestracji na naszym forum. Mam nadzieję, że uda mi się wypełnić te założenia.
  Mówisz o zastępowaniu "komucha, komuchem". Nie do końca rozumiem to stwierdzenie, bo znaczące decyzje co do zmian na forum zawsze będę chciał konsultować z innymi ludźmi, którzy tworzą Andriskosa. Nie przypominam sobie też żeby Obcy wprowadzał na forum jakieś rewolucje na własne widzimisię.
   
  Forum jest otwarte na nowe propozycje. Jeśli masz konkretne pomysły to śmiało, zostaną wtedy przeanalizowane i ewentualnie wprowadzone.
  Zależy mi na forum i nawet bez czerwonej rangi zawsze chętnie pomógłbym je rozwijać.
 13. Downvote
  eXmate got a reaction from Obcy in Czas coś zmienić   
  Ale jaja.
  Obcy zrzekł się władzy o_O
  Bądźmy zatem realistami ...
  Co to ma niby dać?
  Wygląda mnie to raczej na standardowy zabieg zamiany konserwy na konserwę.
  Na tyle ile znam Obcego i Deva to stwierdzam wszem i wobec, że to nie ruszy.
  Zmieniła się tylko osoba na stanowisku administratora ale nie pogląd, a skoro nie zmienia się pogląd to w sumie nic się nie zmieniło i najprawdopodobniej nie zmieni.
  Jak już chcecie dać użyszkodnikom jakąs sensację, która miałaby otworzyć tę puszkę to ogarnijcie jakiś plan działania, jak w przedszkolu sobie wszystko rozpiszcie w jakims temacie, najlepiej w punktach, wykonując jedno po drugim. Zechęćcie ludzi do czynnego angażowania sie w sprawy forum, tego w jakim kierunku miało by iść, jak im ono sie widzi, Dajcie jakąś wizje, pobudzcie wyobraźnię swoją i innych. Proste? Proste. Bo jak coś jest ciekawe i ludzie wspólnie coś tworzą to i inni z chęcią dołączą. Nawet wspominanie znajomym o tym forum moze wiele zmienić jeżeli tylko jest inicjatywa, punkt zaczepienia i kierunek.
   
  Reasumując - zastapienie komucha, komuchem to jak rzucenie psom truchła.
  Pożytku z tego żadnego a oczekiwania były wielkie ...
   
  Pozdrawiam i tyle odemnie.
 14. Upvote
  eXmate reacted to Saga in Czy to forum jeszcze żyje?   
  Mnie zainteresował Twój blog. Wszystko jest lepsze niż to forum wzajemnej adoracjí nie dziwię się że macie tu zero ruchu skoro minusujecie ludzi za to co napiszą. .
 15. Upvote
  eXmate reacted to Nygus in Bez ślubu nie ma miłości?   
  Jeśli będę miała faceta, Boże obdarz go stoicką cierpliwością, która przyda mu się do życia ze mną :P Nieważne ze ślubem czy bez heh  :D
 16. Upvote
  eXmate reacted to Nygus in Reinkarnacja   
  Odrodzę się jako gołąb... Będę srała na wszystko ;D
 17. Upvote
  eXmate got a reaction from Mrs_Misery in Muzyka, która Cię denerwuje   
  Ja powiem inaczej lubię wszystkiego słuchać co wpada w ucho jednakże nie lubię gdy ktoś usilnie próbuje mi podczas rozmowy wpoić swoje mniemanie typu "czego ty słuchasz? - śmiech". Denerwuje mnie w tym ograniczanie mojej osoby przez osoby z zewnątrz :). Słucham to co mi się podoba, skoro Tobie się to nie podoba to po prostu to odstaw - nie chcesz nie musisz. Wnerwia mnie również to, że ludzie w autobusach często nie noszą ze sobą słuchawek. Nie każdy ma ochote słuchać tego co ktos usilnie zapuszcza.
  Wartka akcja:

 18. Downvote
  eXmate got a reaction from Pyskata. in Regulamin.... idziemy Wam na rękę   
  Pyskaty ? Ciekawi mnie gdzie Ty tu widzisz pyskowanie xD.
  Nikt nikomu tyłka nie lizał. Poczynania były ustalane na konferencjach teamu więc nie siej plot w postaci domysłów.
  Dodatkowo istnieje pewien temat w loży moderatorów z którym Obcy się zapoznał i go zatwierdził.
  Jeżeli chcesz możesz go o to zapytać.
  Nie moja wina, że nic do Ciebie nie dociera lub po prostu nie chcesz by dotarło :).
  Regulamin ten o, którym mówisz Ty a w sumie My był dla picu. (przeczytaj mój stary wywód z tamtego okresu)
  Przyznam też, że popełniłem błąd siejąc zamieszanie po tym jak Guśka dostała tu moda i zamierzała ogarnąć ten bajzel.
  Skoro dalej obstajesz przy nie egzekwowanej wersji regulaminu to wychodzę ze stwierdzeniem, iż dla Ciebie ważniejsze jest dobro własne niż rozwój tego forum pod kątem nowych współużytkowników. Egoizm jest rzeczą naturalną. Wszyscy jesteśmy egoistami wtedy gdy nam to pasuje i mamy z tego jakąś korzyść. Czasami jednak trzeba zacisnąć pasa i zadbać o to by coś miało szansę się rozwinąć kosztem niestety ale naszym.
  W tym przypadku jest to forum.
  To, że team się posypał nic teoretycznie nie znaczy :).
  Żebyśmy mieli jasność. Moja rezygnacja nie była pod żadnym pozorem pójściem Ci/Wam na rękę.
  Zrobiłem tak by bronić swoich i Guśki przekonań.
  Mam w tym pewne doświadczenie i wiem, że jeżeli użytkownicy nie starają się być elastyczni to ta droga prowadzi do nikąd.
  Tracę tylko w ten sposób swój cenny czas.
  Teraz od Obcego zależy fakt zarządzania dalej forum.
  Nie zgadzał się ze mną we wszystkich planach, które mu przedstawiłem więc szukaliśmy rozwiązań kompromisowych.
  Jeżeli chodzi natomiast o wprowadzenie i egzekwowanie na nowo spisanego regulaminu to owszem poparcie było większości teamu.
  Jedyną osobą, która nie brała w tym czynnego udziału był T85. Chociaż projekt ten został mu przedstawiony.
  Wnioskuję, że po prostu się wstrzymał.
  Jeszcze raz podkreślę, iż ograniczenie Wam swobód miało i ma na celu zwiększenie liczby użytkowników i ich aktywności na forum.
  Proponuję byś jeszcze raz zapoznała się z postem w odpowiedzi dla Samuela w tym temacie.
  Prościej tego ująć nie można.
 19. Upvote
  eXmate reacted to Pyskata. in Kilka słów wyjaśnienia   
  Anubis chyba wysłał Obcemu propozycję zmiany. Dosyć radykalnej, ale kiedyś taka postać rzeczy się sprawdziła i na forum było fajnie, miło i ludzi nie brakowało :)
  Pomysł jest taki, żeby Szanowną Guśkę, ktora miała wnieść, a nie wniosła prawie nic na forum (niezbyt mnie obchodzi z jakich powodów, jak ktoś nie podoła, to nie powinien się za coś brać), oraz Szanownego eXmate zdjąć z rangi, na Junior Admina proponuję z czystym sercem Deva, bo on ma łeb na karku, ściągnął tu duuużo ludzi i bez niego większości by tu po prostu nie było. Zasługuje na tą rangę, poza tym zawsze się sprawdzał jako Admin. Na moderatora proponuję napewno Anubisa, który nie leje wody i nie gada jak robot o zasadach, ale zawsze był w stanie zinterpretowa regulamin odpowiednio do sytuacji i wszyscy byli zadowoleni, na modratora piszę się również ja, jeżeli ktoś uważa oczywiście, że zasługuję, to tylko luźna propozycja. Spędziłam na tym forum dużo lat, wiem co jest nie tak, co sprawia, że na forum chce się siedzieć, a co wręcz przeciwnie. Mowicie, że mamy wolną rękę co do zasad, ale to gówno prawda, bo o tym, co powinno się zmienić pisaliśmy nie raz, zostaliśmy wtedy zaatakowani rzeczami kompletnie z d*py wziętymi, a nie konkretami.
  Jestem w stanie wziąć odpowiedzialność na plecy, zostać modem i sprobować ruszyć to forum, bo zależy mi na nim, uwielbiam je (takie, jakie było kiedyś) i nie chcę odchodzić. Ale warunek mojej aktywności jest jeden- ta dwójka musi odejść. Nie ze względu na to, że ich nie lubię, bo do Mattea nigdy nie miałam większych problemów, Guśka mi "wisiała", ale jak oboje zaczęli odwalać to straciłam ochotę na wszystko. Nie zacznę robić nic w kierunku rozruszania forum, jeżeli coś będzie mnie hamowało i uniemożliwiało pracę na forum, a team zdecydowanie jest tym powodem. Nie wiem, czy ktoś uważa tak jak ja, chociaż sądzę, że znalazłoby się paru takich... ;)
 20. Downvote
  eXmate got a reaction from Anubis in Regulamin.... idziemy Wam na rękę   
  Pyskaty ? Ciekawi mnie gdzie Ty tu widzisz pyskowanie xD.
  Nikt nikomu tyłka nie lizał. Poczynania były ustalane na konferencjach teamu więc nie siej plot w postaci domysłów.
  Dodatkowo istnieje pewien temat w loży moderatorów z którym Obcy się zapoznał i go zatwierdził.
  Jeżeli chcesz możesz go o to zapytać.
  Nie moja wina, że nic do Ciebie nie dociera lub po prostu nie chcesz by dotarło :).
  Regulamin ten o, którym mówisz Ty a w sumie My był dla picu. (przeczytaj mój stary wywód z tamtego okresu)
  Przyznam też, że popełniłem błąd siejąc zamieszanie po tym jak Guśka dostała tu moda i zamierzała ogarnąć ten bajzel.
  Skoro dalej obstajesz przy nie egzekwowanej wersji regulaminu to wychodzę ze stwierdzeniem, iż dla Ciebie ważniejsze jest dobro własne niż rozwój tego forum pod kątem nowych współużytkowników. Egoizm jest rzeczą naturalną. Wszyscy jesteśmy egoistami wtedy gdy nam to pasuje i mamy z tego jakąś korzyść. Czasami jednak trzeba zacisnąć pasa i zadbać o to by coś miało szansę się rozwinąć kosztem niestety ale naszym.
  W tym przypadku jest to forum.
  To, że team się posypał nic teoretycznie nie znaczy :).
  Żebyśmy mieli jasność. Moja rezygnacja nie była pod żadnym pozorem pójściem Ci/Wam na rękę.
  Zrobiłem tak by bronić swoich i Guśki przekonań.
  Mam w tym pewne doświadczenie i wiem, że jeżeli użytkownicy nie starają się być elastyczni to ta droga prowadzi do nikąd.
  Tracę tylko w ten sposób swój cenny czas.
  Teraz od Obcego zależy fakt zarządzania dalej forum.
  Nie zgadzał się ze mną we wszystkich planach, które mu przedstawiłem więc szukaliśmy rozwiązań kompromisowych.
  Jeżeli chodzi natomiast o wprowadzenie i egzekwowanie na nowo spisanego regulaminu to owszem poparcie było większości teamu.
  Jedyną osobą, która nie brała w tym czynnego udziału był T85. Chociaż projekt ten został mu przedstawiony.
  Wnioskuję, że po prostu się wstrzymał.
  Jeszcze raz podkreślę, iż ograniczenie Wam swobód miało i ma na celu zwiększenie liczby użytkowników i ich aktywności na forum.
  Proponuję byś jeszcze raz zapoznała się z postem w odpowiedzi dla Samuela w tym temacie.
  Prościej tego ująć nie można.
 21. Downvote
  eXmate reacted to trus in Regulamin.... idziemy Wam na rękę   
  Nie mam ochoty odpisywać Ci na ten post, ciągle używasz tych samych ''argumentów'', które ani trochę Cię nie bronią :) Pozdrawiam i kończę z Tobą dyskusję w tym miejscu :)
 22. Downvote
  eXmate got a reaction from trus in Regulamin.... idziemy Wam na rękę   
  Pyskaty ? Ciekawi mnie gdzie Ty tu widzisz pyskowanie xD.
  Nikt nikomu tyłka nie lizał. Poczynania były ustalane na konferencjach teamu więc nie siej plot w postaci domysłów.
  Dodatkowo istnieje pewien temat w loży moderatorów z którym Obcy się zapoznał i go zatwierdził.
  Jeżeli chcesz możesz go o to zapytać.
  Nie moja wina, że nic do Ciebie nie dociera lub po prostu nie chcesz by dotarło :).
  Regulamin ten o, którym mówisz Ty a w sumie My był dla picu. (przeczytaj mój stary wywód z tamtego okresu)
  Przyznam też, że popełniłem błąd siejąc zamieszanie po tym jak Guśka dostała tu moda i zamierzała ogarnąć ten bajzel.
  Skoro dalej obstajesz przy nie egzekwowanej wersji regulaminu to wychodzę ze stwierdzeniem, iż dla Ciebie ważniejsze jest dobro własne niż rozwój tego forum pod kątem nowych współużytkowników. Egoizm jest rzeczą naturalną. Wszyscy jesteśmy egoistami wtedy gdy nam to pasuje i mamy z tego jakąś korzyść. Czasami jednak trzeba zacisnąć pasa i zadbać o to by coś miało szansę się rozwinąć kosztem niestety ale naszym.
  W tym przypadku jest to forum.
  To, że team się posypał nic teoretycznie nie znaczy :).
  Żebyśmy mieli jasność. Moja rezygnacja nie była pod żadnym pozorem pójściem Ci/Wam na rękę.
  Zrobiłem tak by bronić swoich i Guśki przekonań.
  Mam w tym pewne doświadczenie i wiem, że jeżeli użytkownicy nie starają się być elastyczni to ta droga prowadzi do nikąd.
  Tracę tylko w ten sposób swój cenny czas.
  Teraz od Obcego zależy fakt zarządzania dalej forum.
  Nie zgadzał się ze mną we wszystkich planach, które mu przedstawiłem więc szukaliśmy rozwiązań kompromisowych.
  Jeżeli chodzi natomiast o wprowadzenie i egzekwowanie na nowo spisanego regulaminu to owszem poparcie było większości teamu.
  Jedyną osobą, która nie brała w tym czynnego udziału był T85. Chociaż projekt ten został mu przedstawiony.
  Wnioskuję, że po prostu się wstrzymał.
  Jeszcze raz podkreślę, iż ograniczenie Wam swobód miało i ma na celu zwiększenie liczby użytkowników i ich aktywności na forum.
  Proponuję byś jeszcze raz zapoznała się z postem w odpowiedzi dla Samuela w tym temacie.
  Prościej tego ująć nie można.
 23. Downvote
  eXmate reacted to trus in Regulamin.... idziemy Wam na rękę   
  Jakiś Ty się pyskaty zrobił, jak byłeś jr adminem to dupe lizałeś Obcemu, a teraz Ci się nagle lampka zaświeciła, że niby nie było regulaminu?
 24. Downvote
  eXmate reacted to trus in Regulamin.... idziemy Wam na rękę   
  No właśnie gdybyście zostali przy rządach (eXmate i Guśka) to użytkowników by ubyło :)
  Wg mnie stary regulamin był okej, nic mi w nim nie przeszkadzało.
 25. Upvote
  eXmate got a reaction from sekundka in Regulamin.... idziemy Wam na rękę   
  Kultura osobista wymaga tego by nie używać wulgaryzmów na forum publicznym.
  Forum zrzesza ludzi różnego pokroju a zasady spisane w regulaminie są po to by ich się trzymać.
  Shoutbox nie jest od załatwiania prywatnych spraw.
  To samo tyczy się postowania w tematach.
  Jeżeli chcecie sobie poklnąć lub poskakać do gardeł to załatwiajcie to na pw lub na czacie.
  Tam możecie swobodnie rozmawiać.
  Nie jest to widoczne dla ogółu i poprawia renomę forum.
  Głównym założeniem całego tego zamieszania były takie proste rzeczy.
  Jeśli dalej zamierzacie trwać o starych zasadach (chociaż szczerze wątpię by Obcy na to pozwolił) to nie zatrzymacie tutaj zadowalającej liczby użytkowników.
  Dalej uczęszczać będą tu jedne i te same osoby. To nie jest dobre.
  Forum ma się rozwijać i ma tu przybywać ludzi a nie trzymać poziom lub ich ubywać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.