Jump to content

Zielona

Użytkownik
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

About Zielona

 • Rank
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć:
  Nie powiem
 1. Ja też pomyślałam o pomidorze... :P
 2. Ja jestem raczej przeciętna. Nie wyróżniam się ani ujemnie, ani dodatnio.
 3. Dobra, ale zanim wyjedziesz, by szlifować język, powinieneś mieć baardzo solidne podstawy, nie? ;] z pustego i Salomon nie naleje, jak to mówią :P poza tym dziewczyna pytała o metody domowe ;)
 4. Ja mam taką książkę "jak szybko opanować język obcy" czy coś takiego i tam jest mnóstwo rónych ciekawych metod- więc czasem dla urozmaicenia nauki wykorzystuję jakąś. Poza tym słucham dużo muzyki z angielskimi tekstami i ćwiczę w ten sposób rozumienie ze słuchu, jak nie rozumiem jakichś zwrotów, to tłumaczę je sobie i uczę się ich na pamięć. I czasem używam programu, który kiedyś był dołączony do jakiejś gazetki komputerowej typu komputer świat- program nazywa się e teacher 5. Tam jest gramatyka, słownictwo, ćwiczenia można pogrupować wg. tematyki czy poziomu zaawansowania.
 5. Zielona

  Zajęci czy single?

  A ja, że sparafrazuję... Jestem oficjalnie w związku, ale zdaje się, że to tylko kwestia czasu :?
 6. Gdybym miała naprawdę zaufaną przyjaciółkę czy przyjaciela, to i tak dokonywałabym bardzo rygorystycznej selekcji sekretów, które mogę jej/mu powierzyć.
 7. Zgadzam się z przedmówcami, bo takie gadanie "czuję, że ona cię wykorzystuje" albo odwrotnie- "chyba jest nieśmiała, dopiero teraz poczuła się pewnie" to tylko domysły wpisujące się dobrze w zasadę "na dwoje babka wróżyła"... Nie znamy jej, a jeśli Ci powiemy, co ona może czuć i Ty się tym zasugerujesz, to być może stracisz szansę na rozwiniecie świetnej relacji. W tej sytuacji naprawdę trudno coś poradzić. Ale ja piszę dość długo po dacie napisania wątku, być może sytuacja już się wyjaśniła. Więc jak tam z Wami? Życzę powodzenia :)
 8. Heh, a już się bałam,że coś ze mną nie tak, że jakaś "kochliwa" byłam, że już w gimnazjum zaczęłam się interesować chłopakami :D uspokoiliście mnie, że czyli jednak wszystko ze mną w porządku było :P A zainteresowanie seksem-pod koniec gimnazjum "na poważnie" zaczęłam się tym interesować, w liceum już się całkiem "rozkręciłam" w tym temacie (teoretycznie :( :P )
 9. Dyskryminacji kobiet, przedmiotowego traktowania, także w mediach, reklamach itp, co już ktoś zauważył, tego, że istnieją różne totalitarne religie, ideologie itp. które blokują wolność poglądów (mówiąc, że są jedynie słuszne i nikt nie ma najmniejszego prawa z tym polemizować) i ogólnie tłamszą ludzką kreatywność... Mogłabym długo wymieniać, ale te najpopularniejsze przykłady już dawno padły :) Ale jeszcze co do rasizmu... Uwielbiam różnorodność, wszystkie rasy ludzkie i wszystkie kultury mają w sobie coś cennego i pięknego, ale ideologia multi-kulti doprowadzi do zmieszania i ujednolicenia wszystkich ras, kultur i narodów, z pasjonującej różnorodności stworzy się ujednolicona, nijaka papka- czy tego naprawde chcemy? Dlatego uważam, że każdy powinien trzymać się "swoich", choć oczywiście zachowując pełen szacunek dla odmienności, we wzajemnej przyjaźni i wymianie doświadczeń. Dla mnie to jest prawdziwa tolerancja- dbanie o swoje podwórko, ale jednocześnie szacunek dla innych, a nie bezkrytyczne mieszanie kulturowe, z którego pozostanie tylko nijakość :(
 10. Hmm.... jestem dosć dziwnym "typem", bo mam tak, że zawsze wszystko planuję, analizuję co do detalu, ale z zabraniem się do działania mam problem i aż do ostatniej chwili modyfikuję moje plany, wskutek czego pozostaje mi zawsze iść w ostatniej chwili na "spontana", czyli wychodzi na to, że takie dwa w jednym... :D
 11. Ja chyba jestem uzależniona od słodyczy, bo jak nie zjem dziennie chociaż wafelka, to czuję jakiś taki niedobór.. :help:
 12. Może miłością tego nie można nazwać, ale dwa razy bardzo podobał mi się jakiś chłopak, ale nic z tym nie zrobiłam- bo i cóż można było zrobić, jeśli to "nie moja półka" była... Jeden z nich był "playboyem podwórka", co chwilę miał jakąś inną dziewczynę, mógł zdobyć każdą, przebierał w najładniejszych. Ja bym nie miała u niego szans, to jedno, a drugie- wiedziałam, że nawet gdyby, to byłabym dla niego zaledwie jedną z wielu, kolejną zabawką, bo tak traktował dziewczyny. Dlatego nawet, gdybym miała możliwość go zdobyć, to nie chciałabym tego, a tylko z daleka, bezpiecznie podziwiałabym sobie go :P
 13. Praktycznie cały czas mam jedną czy więcej znajomości internetowych, z tym, że szybko się one kończą. Jakoś nie mam wprawy w długotrwałym tekstowym rozmawianiu z kimś, kogo praktycznie nie znam poza tymi wiadomościami, którymi się wymieniamy... Bo to są takie znajomości bez żadnego wspólnego kontekstu tak naprawdę. Bez wspólnych wydarzeń, jakiejś choćby codzienności itp, o której można byłoby nawijać godzinami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.