Jump to content
Kaha

Podróże

Recommended Posts

No właśnie.. widziałem to i owo na zdjęciach i jest tam naprawdę pięknie.. A Ty przez biuro podróży? Długo tam byłaś? Hotel? Ciekawią mnie koszta..

Byłam z rodziną własnym środkiem transportu,byliśmy tam 2 tygodnie,z tym, że wcześniej były załatwione noclegi,zresztą tam w każdym budynku można znaleźć nocleg,a do morza jest dwa kroki. Budynki są nad samym  Adriatykiem , tamtejsza ludność żyje z turystów więc wszyscy mają przystosowane swoje tzw apartamenty do wynajmu,  Myśmy spali w takim gdzie z okna było widać Adriatyk i .kąpiących się ludzi Lokale są przy samej plaży i na całej jej długości. Ceny za nocleg nie pamiętam, bo to nie ja płaciłam,ale zapytam przy najbliższej okazji. Może i o telefon zapytam, jeśli to będzie Cię interesowało.?

Dam Ci znać jeśli tylko będę miała odpowiednie informacje. :)

Dodzwoniłam się i już wiem. Mieliśmy wynajęty apartament ( na Chorwacji tak się mieszkania dla wczasowiczów nazywają)  i za taki apartament płaciliśmy w zeszłym roku ( trzy osoby) około 80 euro  ,chyba dlatego,że  mieszkaliśmy nad samym Adriatykiem,może nieco dalej ceny są niższe. Ale tego nie wiem. W tymże apartamencie znajduje się także kuchnia z wszelkimi naczyniami, można przygotowywać sobie samemu posiłki,gotować nawet obiady - tak jak we własnym domu, kto oczywiście chce.Bo to, że jest łazienka - nie muszę dodawać, są także balkony, tarasy przy każdym apartamencie,a przede wszystkim niepowtarzalne widoki nie tylko na Adriatyk, ale i na olbrzymie palmy jak i drzewa owocowe,niespotykane w Polsce. Jest czysto, słonecznie, a w Adriatyku czyściutka woda mimo tysięcy turystów.

Lubicie podróżować?

Gdzie najbardziej chcielibyście się wybrać?

A jaka wycieczka najbardziej Wam się udała/podoabała?

Gdzie woda czysta :) temperatura idealna :) i Piękne, kochające kobiety :)

Z najpiękniejszych miejsc jakie widziałem to na pewno będą Włochy. Południowa część wschodniego wybrzeża (obcasik od kozaczka na mapie :D) jest po prostu wspaniała. Spędziłem tam dwukrotnie wakacje i widoki są absolutnie fenomenalne. Miasta na skałkach, piękne szerokie plaże, czysta i ciepła woda, groty, małe włoskie miejscowości - po prostu cudo. Polecam też północ Włoch, góry w Tyrolu zabierają dech w piersiach - do teraz nie wiem czy bardziej wolę Alpy czy Dolomity :D Warto tam pojechać zarówno latem, żeby pochodzić, jak i zimą, na narty czy snowboard