Skocz do zawartości
Gość Amethyst

Sposoby na podryw

Rekomendowane odpowiedzi

Umówić się na randkę z dziewczyną, która nam się podoba, wziąć ze sobą czerwoną różę i gdy widzimy naszą wybrankę to schować różę za plecy w taki sposób żeby wszystko zauważyła. Rozmawiać z nią mając cały czas schowaną tą różę, ręce do tyłu aż w końcu padnie pytanie "co tam chowasz?". Z delikatnym uśmiechem wyjąć różę i powiedzieć "chciałem Ci dać piękną różę, ale w momencie gdy Cię zobaczyłem uświadomiłem sobie, że ta róża przy Tobie jest jak zwykły chwast".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Umówić się na randkę z dziewczyną, która nam się podoba, wziąć ze sobą czerwoną różę i gdy widzimy naszą wybrankę to schować różę za plecy w taki sposób żeby wszystko zauważyła. Rozmawiać z nią mając cały czas schowaną tą różę, ręce do tyłu aż w końcu padnie pytanie "co tam chowasz?". Z delikatnym uśmiechem wyjąć różę i powiedzieć "chciałem Ci dać piękną różę, ale w momencie gdy Cię zobaczyłem uświadomiłem sobie, że ta róża przy Tobie jest jak zwykły chwast".

Jakbym coś takiego usłyszała to bym się chyba roześmiała i to nie z radości :D Troszkę żenua :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od razu bym cię zerżnął. Nawet mimo to, że jestem hetero. Za karę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakbym coś takiego usłyszała to bym się chyba roześmiała i to nie z radości :D Troszkę żenua :D

Pisałem, że nie umiem podrywać. Ale chociaż Allaha bym wyrwał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tylko Allaha byś poderwał to kiepski efekt :D Serio, ten numer z różą jest naprawdę słaby... przypomina mi tekst, którym ktoś kiedyś próbował zdobyć moją koleżankę: "Twoja mama jest chyba cukierniczką skoro wyszła jej taka czekoladka" :) Tandetne teksty naprawdę na nas nie działają, ani słodzenie jakie jesteśmy anielskie, ani porównywanie nas do kwiatków ani nic z tych rzeczy... Naprawdę polecą na to dość puste kobiety, po prostu łase na komplementy, które krzyczą o uwagę i które trzeba 24/7 podziwiać i uwielbiać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego najlepiej dobitnie taka potencjalna panne wystraszyc ;D Nie dosc, ze sie poderwie to jest jeszcze nadzieja, ze sama wpakuje sie w ramiona ;)

pst...nie moglam sie powstrzymac ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pachniesz tak intensywnie jak... toaleta na dworcu - zawsze działa ;D 

A tak serio... Lubię inteligentnych facetów z poczuciem humoru, którzy potrafią zainteresować kobietę SOBĄ a nie swoim np. BMW ;D

A jeśli ja podrywam (w końcu mamy równouprawnienie nie? ;p ) to wystarczy uśmiech, potem podejść do faceta i jeśli rozmowa się klei to wiele nie trzeba ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma recepty na podryw. Trzeba mieć przede wszystkim wyczucie i gadkę. Bo bez tego ani rusz, nawet model z okładek damskich czasopism nie porucha :D 

Z autopsji wiem że nie trza być prześlicznym by oczarować :> charakter, poczucie humoru i nutka charyzmy czasem wystarczy by laseczka była wpatrzona jak w obrazek. Do każdej kobiety trzeba podejść inaczej, wyczuć co i jak a później to już leci : ) wachlarz wspomnień i inteligencja wysarczy by przegadać całą noc, a jeśli pozostawi się u niej niedosyt to sama przyjdzie po więcej ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubię inteligentnych facetów z poczuciem humoru, którzy potrafią zainteresować kobietę SOBĄ a nie swoim np. BMW ;D

A ja lubię inteligentne kobiety z dystansem do siebie, które potrafią zainteresować mężczyznę sobą a nie swoimi cyckami i szerokim rozstawieniem osi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi