Skocz do zawartości

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SeoPilotClient has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/czaczawik/andriskos.pl/public_html/badf9c715be58531c60e17ef71a82b4c/SeoPilotClient.php on line 2
Gość Amethyst

Praca na wakacje

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego polecam zagranicę, nawet na wakacyjne 'dorobienie' ;)

Mam 17 lat i według holenderskiej wiekówki, powinienem mieć najniższą stawkę (co nie doszło do skutku na szczęście :D ). Pracuję sobie na magazynie, 8.€ za godzinę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja sobie pracuję na budowie podczas wakacji, obecnie budowa jest na takim poziomie, że robimy ogrodzenie i piwnice domu :) Zatem dużo do roboty nie mam, bo ja się zajmuje ogrodzeniem, wylewam beton do takiej szczeliny i tyle :) Jest to moja pierwsza praca wakacyjna, bo w poprzednich latach szukałem, ale nigdzie nie znalazłem. Nie jest źle, dzisiaj mam wolne i jutro znów wracam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bardzo bym chciała w tym roku zarobić sobie na wakacjach, wstępnymi planami jest Holandia, a jak nie to gdzies indziej. w Polsce na pewno nie, zreszta u mnie nie ma gdzie sie załapać w najbliższej okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede mną chyba najdłuższe wakacje w życiu i nie wyobrażam sobie siedzieć w domu i nic nie robić :o Będę szukała pracy, mam trochę kontaktów, więc wiem, że na pewno mi się uda coś znaleźć. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego polecam zagranicę, nawet na wakacyjne 'dorobienie' ;)

Mam 17 lat i według holenderskiej wiekówki, powinienem mieć najniższą stawkę (co nie doszło do skutku na szczęście :D ). Pracuję sobie na magazynie, 8.€ za godzinę :)

Dlatego właśnie też przeglądam sobie oferty sezonowe, gdzieś w krajach, które "mają się lepiej". Można popracować trochę w jakiejś fabryce i wyciągnąć o wiele lepsze pieniądze niż normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam szukam ciągle czegoś, ale jedyną realną opcją jest wypożyczanie rowerów wodnych nad zalewem w mojej miejscowości:) Poza tym dzwonie po agencjach i znajomych w Anglii, albo numer zajęty albo 'spotkanie jutro na miejscu, jeśli nie to dowidzenia'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pracuję od 17 roku życia, miała to być wlaśnie praca sezonowa, wakacyjna, a zostałam na stałe. Gdy jeszcze chodziłam do szkoły, to pracowałam w weekendy, teraz codziennie i kocham swoją pracę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uważam, że przez portale nie warto za bardzo szukać. W ten sposób znalazłam tylko jedną pracę a reszta to było roznoszenie cv, ogłoszenia w gazetach i znajomi, oczywiście :) Mimo tego, że logowałam się na różnych portalach i zapisywałam się tam na wiele ofert to rezultat zazwyczaj był zerowy.

Moim najlepszym sposobem jest po prostu chodzenie po mieście i pytanie. Ja szukam zawsze w turystyce, w hostelach i hotelach, pytam czy kogoś nie potrzebują, zaznaczam, że mam doświadczenie (ale jak jeszcze go nie miałam, to też mówiłam, że mam ;) ważne to być atrakcyjnym potencjalnym pracownikiem dla pracodawcy) i tak zawsze mam szybki odzew. Ważne jest to, żeby zrobić sobie dobre cv, przyciągające uwagę i pewność siebie na rozmowach o pracę.

A propos wakacji, ja w tym roku zamierzam wyjechać z workaway, celuję w Egipt bądź Maroko, Tunezję. Nie wiem czy kojarzycie ten portal. Praca tam jest na zasadach wolontariatu, a więc nic nie zarobicie ale za to macie 2 miesięczne wakacje w ciepłych krajach za cenę biletu lotniczego + nowe doświadczenie do curriculum. Myślę, że to całkiem fajna opcja, ja zamierzam spróbować w ten sposób w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi