Jump to content
Guest Amethyst

Przyśpiewki po pijaku ^^

Recommended Posts

Jak jestem na imprezie to ogółem czy piję czy nie to lubię śpiewać. Na sali jest tak głośno, że mojego śpiewu i tak nikt nie słyszy. Jak piję alkohol to nie mam żadnych hamulców przed tym, aby sobie pośpiewać. ;D Moja ekipa zresztą jest zawsze chętna do śpiewania, więc śpiewamy razem.

Godzina piąta, minut trzydzieści, kiedy pobudka zagrała... - obowiązkowa piosenka przez nas śpiewana :D

Śpiewam i na trzeźwo więc po pijaku szczególnie :) Najczęściej coś z repertuaru Shakiry albo hiszpańskie utwory ska na dwa głosy z moim chłopakiem :D

Na weekendzie trochę pośpiewaliśmy z kumplami. Przeważnie darliśmy się ujot na kolana ujot na kolana, wyru**amy wam dziekana, a jak przyjdzie pora a jak przyjdzie pora wyru**amy wam rektora!!! i jeszcze wiele wiele innych ciekawych :D

Mam kolegów, którzy rozbierają się po pijaku

Jak jest na co popatrzeć to niech się rozbierają, hehe :D

Też mam paru kolegów, którzy rozbierają się po %. Zazwyczaj same podkoszulki/koszule, ale zdarzyło się parę razy, że chcieli więcej ściągać.. xD

To zalezy z kim piję. Jak z kuzynem to: "Baranek", "Kanjpa morderców", "Kur*y wędrowniczki", "Bal kreślarzy".

Jak z bratem to: "Autsajder", "Wehikuł czasu", "Partyzant", "Człowiek z Liściem Na Głowie".

A jak z chłopakiem to wtedy nawijka się włącza i przegadujemy całą noc ;)

Po alkoholu śpiewam dużo, zależy od imprezy jaka nuta mnie najdzie.

Ostatnio mam fazę na to: 

Edited by Obcy
Koduj linki ;)

Teraz nie wyprawiam żadnych imprez, ale bywało i  wówczas leciały zwykłe polskie przyśpiewki : "Hej z góry z góry", "Pije Kuba do Jakuba", a ostatnio jak byłam na Imieninach,towarzystwo się rozochociło i leciały ostatnie przeboje np zespołu "Enej", "Pectus", "Weekendu"

To było na meczu Rosja - Szwecja, jakoś przemyciłem na stadion 3 litry wódki - do dzisiaj nie wiem jak to się udało bo ochrona była nadgorliwa, dali mi szalik ich reprezentacji pisany cyrlicą. Mam go do dzisiaj. 

Po większej ilości jestem w stanie zaśpiewać wszystko- od piosenki z 'Boba Budowniczego' po piosenki Ich Troje :D Niewiele ma to ze śpiewem wspólnego, ale kto się tym będzie przejmował

Nigdy nie śpiewałem po pijaku, bo mi się język plątał. Rapowałem w czasie rzygania, a po nim okrutnie plułem śliną - ale to chyba nie można zaliczyć do śpiewu, chociaż wokal był głośny.