Skocz do zawartości
Gość Amethyst

Czym podróżujecie?;)

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze wszędzie jeżdżę autem, na każde wakacje, chyba że kraj leży gdzieś daleko za morzem, to wtedy samolotem.

Ale bardzo podoba mi się podróżowanie pociągiem. Jak byłem młodszy...o dużo młodszy to często z kolegami pociągiem jeździłem .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponieważ jeszcze trochę mi brakuje żeby mieć prawko to podróżuje samochodem jako pasażer a tak ro rowerem muszę śmigać no i czasami zdarza się że motocyklem ale niestety też jako pasażer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie lubię podróżować ale jak już gdzieś się wybiorę to samochodem. A mi się zawsze marzyła wycieczka pociągiem, bo lubię dźwięk jadącego pociągu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio często podróżowałam Zugiem , najcześciej do szkoły, a jeśli wybieram sie w jakąś podróż to również z niego korzystam, bo mam zniżke jako osoba posiadająca legitymacje szkolną , po drugie jest szybciej , wygodniej niż np. autobusem. Kolejnym środkiem transportu jest auto , ale to już jeżeli jade gdzieś z familią .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli po okolicach to rowerem. Nad morze itd. oczywiście samochodem, nie ma to jak tłuc się komunikacją typu PKS bez klimatyzacji i z godzinnymi opóźnieniami. :lmao:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rower ! Jejku jak mogłam o nim zapomnieć, latem i wiosną często robię sobie nim przejażdżki , nie ma to jak wiatr we włosach i przy okazji spalę kilogramy zbedne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po mieście tramwajami lub metrem, czasem, jak już muszę, wsiadam w samochód. W dłuższą podróż na ogół wybieram pociąg (lub jeszcze dłuższą - samolot).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi