Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×
Gość Amethyst

Czym podróżujecie?;)

Rekomendowane odpowiedzi

Samo-chodem, autem, autobusem, pociągiem . Chętnie bym też się samolotem i helikopterem przeleciał ale no niestety kur...de to nie na mój budżet.

No i nawet statkiem się zdarzyło popływać :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżdżę wszystkim:)

Samochodem najrzadziej i krótsze trasy. 

Autobusami na krótkie i długie, nie wiem czy to lubię ale jestem już "zaprawiona w boju". Objechałam autobusem całą Europę i jestem w stanie to przeżyć ;)

Skuterkiem po mieście

Samolotami w dalsze trasy, i boję się latać mimo, że gdzieś w środku bardzo to lubię, ciężko mi wytłumaczyć ten fenomen.

Pociągami dłuższe i krótsze trasy, o ile na krótsze jest w porządku to na dłuższe lubię jeździć tylko kolejami hiszpańskimi, które zasuwają 300km na godzinę, mają skórzane fotele, dają darmowe gazety, puszczają filmy i można sobie podłączyć słuchawki do mini odtwarzacza w fotelu gdzie jest radio :D A na ekranikach pokazuje trasę i miejsce w którym aktualnie pociąg się znajduje. Taki pociąg w 6 godzin pokonuje trasę Málaga - Barcelona (przez Madryt - 1156km), to taki czas jaki polskiej kolei zabiera dotarcie z Katowic do Poznania (przez Wrocław - 350km). Niestety ta szybka kolej jest dość droga i raczej nie często można sobie na nią pozwolić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na co dzień jeżdzę autem i nie wyobrażam sobie już bez niego życia, natomiast jeśli chodzi o wakacje to preferuję takie połączenia lotnicze, teraz to jest bardzo przystepny rodzaj transportu i za małe pieniądze można lecieć na koniec świata, nie wspominając już oczywiście o tym zaoszczędzonym czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko zależy od celu podróży. Na wczasy które z reguły wykupujemy w biurze podróży to wiadomo że lecimy samolotem. Po miastach to czasami wypożyczamy samochód albo robimy wycieczki rowerowe. Pociągami też się zdarza ale bardzo rzadko, z reguły są to wyjazdy po naszym kraju jak nie chce mi się auta prowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi