Skocz do zawartości
Gość Amethyst

Wybrałbyś się na ślub przyjaciela mieszkającego daleko??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amethyst

Czy przejechałbyś pół Polski, by uczestniczyć w weselu swego przyjaciela/przyjaciółki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amethyst

Ślub to jeden z ważniejszych dni w życiu człowieka. Jeśli byla by to osoba którą bardzo lubię ,zrobiłabym wszystko by tego dnia być razem z nia/nim :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Postarałbym się przyjechać, zrobiłbym wiele żeby to się udało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście że bym w takiej chwili nie zostawił ziomka, nawet gdybym miał pół świata przebyć to musiał bym w takiej chwili być przy nim i wiem że on by to samo zrobił dla mnie:]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli dostałbym takie zaproszenie to jak najbardziej !! O Przyjaciół trzeba dbać , kiedyś i my będziemy chcieli aby nasz najlepszy przyjaciel zjawił się na naszym ślubie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Zrobiłabym wszystko co w mojej mocy, żeby pojechać. W końcu to przyjaciel, byłam z nim/z nią w różnych momentach życia, w tych złych jak i w tych lepszych. Nie chciałabym aby zabrakło mnie w tak ważnym dla niego/niej dniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amethyst

Właśnie zostałam zaproszona na ślub i wesele do znajomej mieszkającej w Poznaniu. ^^ nie jest to przyjaciółka lecz i tak chętnie się wybiorę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na slub do przyjaciela/ przyjaciolki oczywiscie, ze bym pojechala. Nawet na inny kontynent jesli by bylo trzeba. W koncu jest to jedna z najwazniejszych dla mnie osob, a slub to najwazniejszy dzien w jej/jego zyciu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi