Jump to content
Guest Amethyst

Twój sposób na kaca.

Recommended Posts

Guest Amethyst

Jakie są Wasze sposoby by ranek po imprezie był trochę bardziej miły ?

Po pierwsze: przed, w trakcie i po piję dużo wody. Wódkę, na przykład, popijam wodą, zamiast sokami czy czym jeszcze.

A jeśli naprawdę przeholuję i mimo wody czuję się jakby najechał mnie czołg- cóż, Alka Selzer czyni cuda:)

Guest Amethyst

Rano chcą pozbyć sie kaca piję dużo soku pomidorowego pobatego potas lub herbatkę z cytrynka z dodatkiem miodu ,koniecznie dwie łyżeczki :) Polecam !

Guest Dev
Z rana na kacu nie ma to jak st*elić zimnego browca , polecam

Dokładnie, szybciej puści ;D

Ja przede wszystkim stosuję zasadę - dobrze się wyspać. Jak się uda, to już jest połowa sukcesu. Jeśli nie, to najchętniej biorę chłodny prysznic i Ketonal na ból głowy. Zazwyczaj pomaga.

Kac to straszne uczucie ale kazdy ma swój sprawdzony sposob na niego. Jak dla mnie najlepszym sposobem jest;rano pierwsze co goraca herbata z duza iloscia cytryny i jeszcze więcej cukru.tak ze 2-3 szklanki.goraca woda w wannie i polezec zeby wypocic pozostałości alkoholu w organizmie.jeszcze polecam do picia kisielek ugotowany na rzadko ,ewentualnie jogurcik i ...odespac ;)

ewentualnie jogurcik i ...odespac ;)

łeee... ścięło by mi się w żołądku i wymioty gwarantowane.

Ja dawno kaca nie miałam, ale jak już był to przeważnie:

zawroty głowy, świat mi się kręci i spać mi się chciało; pierwsze co to wymiotowałam rano- tak, ja nigdy nie wymiotuje podczas spożywania, tylko na drugi dzień.

Moje sposoby:

herbata z 3-4łyżeczkami cukru, rosół ^^ spanie i woda mineralna.

Guest Amethyst

Na kaca dziki sex pomaga :shy: szczegolnie polecam, bo przyjemne z pożytecznym :P

Na kaca dziki sex pomaga :shy: szczegolnie polecam, bo przyjemne z pożytecznym :P

nie pomaga o.O

ale fakt wtedy jest inaczej- on może za długo, a ja pragnę spać. [no chyba, że jednostronny kac to inna rozmowa]

[ Dodano: 2009-09-23, 18:43 ]

wyczyściłam.

i proszę bez off topu.

Na Kaca to Dobry Browarek i wszystko przechodzi ;)

czym się strułeś tym się lecz. [;

Znam typa co pił prawie 3dni non stop- nie chciał kaca dopuścić. Cóż... kac po 3dniowym piciu był gorszy.

Kaca też dobrze jest wypocić.

Hm było raz tak ,że pomogło mi piwo ,ale ,że mam wstręt na kacu więc nie.

Jeżeli uda się zasnąć to sen i git.

Ostatnio pomógł spacerek i Ibuprom.

Czasami po prostu muszę trochę posiedzieć wypić jakiś rosołek czy barszczyk.

A czasami wolę się nie męczyć (choć już to się rzadko zdarza) i iść na zwierzenia jeżeli jest już masakrycznie źle ^.

Ja bardzo rzadko mam kaca, a pije w miarę dużo. :sugoi: Mnie zawsze na drugi dzień suszy strasznie. :nerd:

Kaca mam jak pije jakieś tanie winiaki (to się zdarza bardzo, bardzo rzadko), albo jak mieszam ze bosa rożne trunki. Na kaca polecam:

1. Zupa(najlepiej jarzynowa, ciepła nie za gorąca )

2. Ciepła herbata

3. Kisiel(nie wiem czy wiecie ale za***iście działa na trawienie, przeczyszcza jelita)

4. Długi sen(jak ktoś może)

5. Sex

To tyle.