Skocz do zawartości
Gość Amethyst

Ile papierosów dziennie palisz?

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy. Potrafię nie palić pół roku, albo dziennie wypalić około 8 szlug. Palę tylko kiedy mam ochotę, przeważnie wtedy, kiedy inni palą a ja przebywam razem z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dev

W całym życiu nie zapaliłem ani jednego papierosa :nerd:

Mam straszną fobię na punkcie fajek i na samą myśl zbiera mnie na wymioty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy. Jak mam pieniądze i kupię, to tak 2 dziennie. A jak nie mam, to w ogóle, chyba że ktoś poczęstuje. No i przy jakimś większym piciu to potrafię nieskończenie wiele xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paliłam bardzo dużo, ale od jakichś dwóch miesięcy ograniczałam, a od nowego roku weszło w życiu postanowienie "rzucam fajki". Na razie się trzymam, chociaż nie jest aż tak łatwo. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Staram się na ogół nie palić więcej, niż 10 szlugów dziennie, wiadomo, przy alkoholu pali się więcej. Ograniczeniem są teraz niektóre miejsca, gdzie palić nie wolno, poza tym, wychodzenie na pole daje się we znaki, zwłaszcza zimą, toteż wtedy palę mniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja ogólnie ograniczyłem się do max 1 paczki dziennie tj 20 sztuk (no chyba, że akurat najdzie mnie ochota na Goldena). No ale staram się jak najmniej palić ale w robocie czy też przed kompem różnie to bywa. Teraz właśnie dostałem zakaz palenia w domu bo jest u Nas małe dziecko, więc chcąc nie chcąc pale mniej gdyż mam lenia żeby wychodzić na klatkę schodową.. :hihi:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi