Jump to content
val

Uderzyć kobietę

Recommended Posts

Cóż, zdarzyło się uderzyć kobietę. Choć to hucznie nazwane. Dałem po prostu mocnego klapsa. Było za co, bo kobieta tak mi przyłożyła puszką piwa w twarz że rozcięła mi całe usta (zalewając moje oczy złotym trunkiem xD). Ale to był jeden jedyny raz kiedy użyłem cząsteczki siły by kogoś uspokoić. Całe życie uczono mnie że kobiet sie nie bije, i cóż, mimo tego że czasem bolało, dostać od siostry, to nigdy żadnej dziewczyny nie uderzyłem.

ADD: A co do klapsów, o taaaaaaak <3. Nie ma namiętności bez klapsa ;>.

Cóż, zdarzyło się uderzyć kobietę. Choć to hucznie nazwane. Dałem po prostu mocnego klapsa. Było za co, bo kobieta tak mi przyłożyła puszką piwa w twarz że rozcięła mi całe usta (zalewając moje oczy złotym trunkiem ). Ale to był jeden jedyny raz kiedy użyłem cząsteczki siły by kogoś uspokoić. Całe życie uczono mnie że kobiet sie nie bije, i cóż, mimo tego że czasem bolało, dostać od siostry, to nigdy żadnej dziewczyny nie uderzyłem.

ADD: A co do klapsów, o taaaaaaak <3. Nie ma namiętności bez klapsa ;>

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Xv5WmNr2tCY

Tak znalazłam i pomyślałam o Tobie. Oglądałeś? 

Gdyby uderzył mnie mój facet to oznaczałoby jedno: koniec związku. Nie wyobrażam sobie być z damskim bokserem. Zrobił to raz, może zrobić to drugi, trzeci raz.. Raczej nic go nie powstrzyma jak wpadnie w furię.

Mam znajomą, która ma chłopaka-damskiego boksera. Aż dziwię się, jak może z nim być. Już zrywała z nim parę  razy, ale ulega mu za każdym razem jak ją przeprasza po incydencie. Co najlepsze, jej matka bardzo lubi tego chłopaka i namawia swoją córkę aby nie wygłupiała się i nie zrywała z nim. [;

Jedynie w obronie własnej :P  A tak na poważnie to kobiet się nie bije i koniec kropka. Facet, który podnosi rękę na kobietę jest ch*jem nie facetem. Tylko dupek bije słabszych od siebie.

Gdybym został zaatakowany przez kobietę (takie sytuacje się zdarzają, nie ukrywajmy) to broniłbym się w każdy możliwy sposób. Napastnik to napastnik.

mimo, że sama jestem kobietą, to uważam, że niektórym należy się łomot. może nie jaakis solidny, bo jednak płeć słaba, ale jednak trząchnięcie, kiedy się same o to proszą, byłoby dobrym rozwiązaniem. kobiety i ich specyfika jest taka, że same nie wiedzą czego chcą - taka natura. i najgorsze jest to, że wszelkiego rodzaju frustracje wyładowują na facetach, a oni nie są niczemu winni. poza tym prowokują, zachowują się niestosownie. należy się niektórym coś takiego, jak klaps kiedy się było dzieciakiem. wtedy wiedziałyby jak chodzić i być posłusznym - w sensie, nadawać się do życia i nie fochać zbytnio. ;>

mam nie uogólniać, a sama stwierdzasz, że

tego się po prostu nie robi.

xD

krzywo patrzeć na ludzi też się nie powinno, a jednak się patrzy.

tak się wtrącę do dyskusji, bo jestem ciekawa Waszej opinii :)

kobiety nie można bić, bo po prostu się tego nie robi, a facetowi można przyłożyć w twarz jak za przeproszeniem "przegnie pałę"? ;P

(i dlaczego?)

Można. Bo nie odda.

Przecież gdyby przeciętny mężczyzna raz oddał kobiecie nie mającej skrupułów jeśli chodzi o uderzenie faceta, to poważnie by się zastanowiła przed zrobieniem czegoś takiego.

tak się wtrącę do dyskusji, bo jestem ciekawa Waszej opinii :)

kobiety nie można bić, bo po prostu się tego nie robi, a facetowi można przyłożyć w twarz jak za przeproszeniem "przegnie pałę"? ;P

(i dlaczego?)

Nie wierzę. Bo facet ma cięższą rękę i jak przywali to może zrobić krzywdę, a kobiety raczej sprzedają symbolicznego liścia.

Nie, że nie wychodzi, po prostu jakoś nie mają w zwyczaju okładać facetów pięściami po twarzy. Choć zdarzają się i takie.

Swoją drogą... spoliczkowanie jest bardziej upokarzające moim zdaniem :P

Nigdy nie uderzyłem kobiety w twarz, ale po du*** się zdarzało.  To się chyba nie zalicza do  mówienia na mnie  Damski Bokser?

Ogólnie to jestem dość staromodnie wychowany,  bo nie wyobrażam sobie bicia kobiety pięściami czy z liścia po twarzy, ale istnieją kobiety, którym należałoby się skopanie zadka i np z tym nie miałbym oporu. 

Nigdy nie uderzyłem kobiety w twarz, ale po du*** się zdarzało.  To się chyba nie zalicza do  mówienia na mnie  Damski Bokser?

Nie, to całkowicie normalne

Mhmmhmhmhm

W sexie tak o ile obie strony mają takie a nie inne upodobania. Ale realnie kompletnie tego nie pojmuje. Facet który uderzy kobietę albo bije dziecko w moich oczach przestaje być facetem. 

Przyznam szczerze, że im jestem starsza tym wiele spraw, które były jasne teraz już nie są. Nie tak dawno jeszcze pisałam, że niedopuszczalne jest uderzenie kobiety przez mężczyznę. Oczywiście, ale.. niestety są takie kobiety, które same o to się proszą. Znam takich parę, sama bym im przywaliła na miejscu ich partnerów. Albo jak kobieta zacznie okładać pięściami mężczyznę to on ma spokojnie stać i przyglądać się? -,-