Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Włosy rozjaśniam od kilku lat, a że mam dobrą fryzjerkę, to nie mam problemu potem z tym, że są przesuszone, łamliwe itp - wszystko jest ok.

Co do mężczyzn - cóż, a kto im broni ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie farbuję i nie zamierzam. Mimo iż nie podoba mi się swój kolor włosów, to z czasem ściemnieją ;P

Nie uważam tego za żaden przejaw pedalstwa czy coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dev

Ja nie mam nic przeciwko jak kobieta farbuje włosy.

Sam miałem 2-3 w wakacje całe czerwone, a w drugie pasemka ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy jeżeli osobie nie pasuje jej naturalny kolor to oczywiście farbowanie jest dobre, ale jeżeli robi to od tak z nudy to żal mi tej osoby.

Do kobiet: Podobają Wam się mężczyźni, którzy farbują włosy?

;P

zależy na jaki kolor :) jak pasemka lub jednolity kolor to tak.. ale nie jak mają nasrane z 100 odcieni :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze ufarbowane włosy (przez fryzjera, nie chałupniczo) mogą być bardzo piękne, ale jak widzę panienkę z częścią włosów czarną, a częścią słomkowożółtą to mi się smutno robi:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co myślicie o farbowaniu włosów? Zabieg upiększający ;D

A może farbujecie ? Farbuje, raz na 3-4 tygodnie.

Do kobiet: Podobają Wam się mężczyźni, którzy farbują włosy?

Zależy jak. Jeśli koncówki, hmm irokeza to fajnie to wygląda, ale jak całe to out.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Farbowanie odpada. Akurat ja nie potrzebuję upiększeń tego typu, dobrze mi z naturalnym kolorem. A jak jakiś facet uważa, że będzie mu lepiej z pasemkami, czy w zmienionym kolorze, to tylko i wyłącznie jego sprawa. Osobiście nie znam żadnego mężczyzny, który wyszedłby dobrze na farbowaniu- większość zrobiła z siebie kretynów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brązowe? Mi to wygląda na czarne, ale ok, kłócić się nie będę, podobno kobiety lepiej się na tym znają.

Co do samego wyglądu- rzeczywiście, nie wygląda jak kretyn. Ale jak na razie mogę uznać go za wyjątek potwierdzający regułę, bo nikogo innego jeszcze nie poznałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobają mi się jasne odcienie włosów u facetów, ale nie toleruje pasemek, balejaży, czy tam coś.

Sam kiedyś chciałem pomalować włosy, naturalne mam kruczoczarne, i mi się strasznie ten kolor nie podoba, rozjaśniać poniszczył mi tylko(próbny)kosmyk włosów, a one dalej były czarne:/

Tak więc jestem skazany na czarne włosy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie farbuje i nie zamierzam, lubię czarny kolor swoich włosów, a co do samego farbowania włosów to nic nie mam, jeśli ktoś chce zmienić swój kolor to czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi