Jump to content
endorfina.

Serwisy plotkowe- czytacie takie?;)

Recommended Posts

Guest Amethyst

No właśnie,czy wchodzicie na serwisy plotkowe np Pudelek,Lansik,Kozaczek itp? :) jeśli tak to jak często> i o jakieś "gwieżdzie" szukacie najświeższych ploteczek? ;D

Guest Dev

Kiedyś przeglądałem pudelek, ale durne to i tak jest :D

Guest Amethyst

Ja kiedyś czytałam Pudelka ,Plotka ,Lansika i bodajże Kaprysy :shy: Ale potem przestałam. Szkoda czasu na te głupoty. Jestem na bieżąco i tak z plotami ,bo moja kuzynka namiętnie wysyła mi najświeższe "afery" z życia gwiazd na gg :]

Nie którzy nie maja co robić chyba^^

Guest Amethyst
O Dodzie

Tak o niej duzo piszą ,a ostatnio jeszcze więcej o Angelinie i Bradzie i ich rozstaniu :hihi:

Guest Amethyst
Rozstali się?

Nie wiem czy się rozstali ,bo sami zainteresowani nie wydali żadnego oświadczenia.

A co z dziećmi?

Myślisz ,że dla tych sław dzici są ważne? jak zwykle one na tym cierpią najbardziej....

Hmm kiedyś czytałam kozaczka, ale z czasem serwis mnie znudził. Niektóre artykuły były śmieszne, komiczne a jedne nawet przygnębiające. Najlepszy to był, że Paris Hilton nasikała na pokładzie statku :lmao:

A ja lubię poczytać pudelka ;)

Nie odwiedzam tej strony nałogowo, ale raz w tygodniu szukam tam jakichś ciekawych tematów do przeczytania i skomentowania.

Codziennie odwiedzam też stronę kotek.pl ale to raczej nie portal plotkarski więc nie zalicza się ;)

Omijam z daleka. Nie interesują mnie bzdury wyssane z palca, jak i również obrabianie komuś tyłka.

pudelki i te inne to strony gdzie o byle pierdołę się ludzi czepiają.

Nie interesują mnie te 'hity'.b

Czasami wchodzę na Pudla, ale nie szukam nic konkretnego tylko tak sobię przejrzę co ciekawsze chociaż same brednie tam wypisują.Aaaaa i bardzo lubię fige, tam można przeczytać już coś naprawdę ciekawego. :D

Z reguły nie czytam.

Czasem na o2, gdy sprawdzam pocztę,włączy się jakaś reklama takiego serwisu i czasem luknę jak coś mnie zainteresuje.

Mnie takie plotki nie interesują:)

Zazwyczaj opisują tam życie "gwiazdeczek"

A jeżeli chcę dowiedzieć się ciekawostek o prawdziwych gwiazdach, włączam E

Aktualnie nie, bo już nie ma:(

Guest Anonymous

Nie czytam serwisów plotkarskich, jakoś nie obchodzi mnie życie gwiazd. Tym bardziej, że większość 'informacji' to chore teksty wyssane z palca bądź wymyślona historyjka na podstawie zdjęcia.