Jump to content
rebellious angel

Tolerancja subkultur

Recommended Posts

Akceptuję i toleruję.

Człowiek jest człowiekiem w środku a na zewnątrz to tylko szata.

Jesli nie pasuje mi styl bycia i charakter to wtedy nie akceptuję, ale nie zwracam aż takiej uwagi na to z jakiej subkultury ten człowiek się wyłania.

Każdy człowiek jest na swój sposób inny więc powinniśmy być dla siebie tolerancyjni nawzajem ,ale niestety tak nie jest...Ja jestem tolerancyjny i nie przeszkadza mi to czy ktoś jest homoseksualistą czy punkiem.Każdy ma swoje życie i kieruje nim jak chce.Proste.

Ciężko mi tutaj określić czy akceptuję czy nie. Byłem na Tattoo Konwent w Gdańsku, ponieważ był Graffiti Jam, a że sam kiedyś malowałem, to pojechałem zobaczyć. Całą imprezą się nie interesowałem, pojechałem ze względu na graffiti. Wszedłem tam, no i widzę - sami ludzie ubrani na czarno, kolczyki dosłownie wszędzie, glany itp. No cóż trochę z nimi przebywałem, ale nic nie mówiłem, czyli zaliczam się do tych co akceptują. Dziwnie się patrzy na tak ubranych ludzi, bo jest to charakterystyczne, ale wbrew wszystkiemu to nie mam nic przeciwko.

Akceptuję, mam nawet koleżankę, która należy do innej subkultury. Inaczej się ubiera, słucha innej muzyki ale rozmawia się z nią całkiem normalnie, znam jeszcze kilka takich osób i nic do nich nie mam, w pełni ich akceptuję.

Jeżeli swoimi poglądami nie naciska na moje, niech sobie będzie. Nie przeszkadza mi niczym idący obok mnie skin, do momentu aż nie czuje się zbyt pewny przez to "że jest skinem" i traktuje mnie jak jakiś niż społeczny. Takie sytuacje się zdarzają, na szczęście do tej pory na mnie nie trafiło. Mogę tolerować każde przekonania, bo nie każdy jest taki sam i ma prawo do swoich poglądów chociażbym się z nimi nie zgadzała.

zawsze uśmiechałam się na widok punków, teraz ciężko ich spotkać, tak samo jak przedstawicieli innych subkultur. nic do nich nie mam. śmieszyło mnie emo.

chociaż, jakby się tak zastanowić... czy to nie jest jakaś współczesna subkultura?

superthumb.pnglarge.jpg

Akceptuje, toleruje...

Nie ocieniam/osądzam po pozorach

i w sumie mam gdzieś jak ktoś się ubiera...