Jump to content
Koleszko

Sprzedawanie włosów

Recommended Posts

Gdybym chciała, musiała, może i bym sprzedała.

Ale moje włosy i tak się nie nadają. Są w opłakanym stanie, więc takich bym nie sprzedała.

Co o tym myślę? Skoro ktoś chcę, to czemu nie.

Guest Amethyst

Gdyby ktoś chciał je kupić to nie miałabym nic przeciwko. Jednakże taka opcja nie wchodzi w grę bo mam zniszczone farbowaniem i prostowaniem włosy.

Ja mam brzydkie włosy, na pewno nikt nie chciałby ich kupić:)

Poza tym szkoda:)

Moja kuzynka kiedyś sprzedała włosy, zadbane, mocne, piękne były i bardzo długie:)

Dużo kasy jej zapłacili już nie pamiętam.

Żeby sprzedać włosy trzeba mieć je praktycznie wcale nie zniszczone, najlepiej nie farbowane nigdy, czyli włosy dziewicze. Za kg włosów można dostać ok 2500zł, tyle, że na głowie to my tyle nie mamy.

Zależy od grubości włosów, dokładnie chodzi mi o wagę. 60 cm warkocz może u jednych ważyć 200gr, a u innych 50-70gr.

Moje włosy się nie nadają, za dużo z nimi kombinuje przy czym niszczę je.

Poza tym sprzedawajcie, będę później miała czym przedłużać :D (żartowałam, korzystam tylko z syntetyków ;3 )

Przypomniał mi się film "Katyń" jak Cielecka ścięła włosy dla tej kobiety.. ale mniejsza z tym.

Gdybym miała piękne, długie zdrowe włosy to nigdy w życiu bym ich nie sprzedała. Pieniądze szybko by się rozeszły a ja bym później żałowała. :(

Gdybym miała długie i ładne włosy to żal by mi było ich sprzedawać... No chyba, że naprawdę nie miałabym wyjścia. Narazie chcę sprzedać dready, można za to jakieś 200 czy 300zł zarobić, więc skoro już je obcięłam i nie są mi do niczego potrzebne to jak najbardziej.

Guest Anonymous

Mi się marzą takie bardzo długie włosy i myślę, że jak już bym zapuściła i byłyby zdrowe i ładne, to i tak nigdy w życiu bym ich nie obcięła. Później bym tylko żałowała i szkoda by mi było. Co o tym myślę? Jak ktoś chce, to proszę bardzo. Jego sprawa.

Kumpel miał kiedyś długie. Zadbane na maxa miał, w kij odżywek w nie ładował, pielęgnował i wgl. Ściął się i sprzedał. Nie wiem za ile.

Ja swoje co najwyżej mógłbym na miotły przerabiać.

Gdybym miała piękne, długie zdrowe włosy to nigdy w życiu bym ich nie sprzedała. Pieniądze szybko by się rozeszły a ja bym później żałowała. :(

Dokładnie! A jak ktoś chce sprzedawać swoje włosy... Nie mam nic przeciwko ;)

mój kolega miał bardzo długie, blond i zdrowe - czyli te najdroższe i najbardziej pożądane. chyba to wreszcie sprzedał, ale różnie płacą. zależy gdzie się sprzedaje. w Krakowie wiem, że dają dużo.

Słyszałem, ale włosy naprawdę muszą być zadbane i mocne.. a z tego co wiem (mam siostrę) trudno o to, gdyż - pali się je lokówką, prostownicą, suszarką...