Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×
Fredzik

Miłość , zdrada --- przebaczenie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj spotkała mnie dość dziwna sytuacja , mianowicie zadzwoniła do mnie znajoma z rodzinnego miasta w którym teraz jestem i opowiedziała mnie co ją spotkało .

Ona ma na imię Kamila , ma lub miała swoją miłość , Karola , kochali się , przynajmniej jej się tak wydawało , wiem jedno , jej na nim bardzo zależało , i to z takiego uczucia że chcieli się pobrać , urządzali spotkania z swoimi rodzicami ,

jeździli po Polsce

Ktoś by powiedział że nic ich nie rozdzieli , aż do czasu , moja dobra koleżanka opowiedziała mi że dziś gdy wróciła do domu usłyszała dziwne stukanie w sypialni jej rodziców . Jej ojciec jest na wyjeździe za granicą zaś mama powinna być w pracy .

Gdy weszła do sypialni zobaczyła namiętny sex jej mamy z Karolem , z tego co mi powiedziała ręce się pod nią ugieły i wybiegła z domu ... uciekła , teraz nie wie co ma robić .

Co wy byście zrobili w takiej sytuacji . Mówi że Karol dzwoni non stop do niej, nie odbiera , i tylko dostaje dziesiątki smsów z przeprosinami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jej.. nie wiem co bym zrobiła na miejscu Twojej koleżanki. :( To jest coś obrzydliwego, okropnego.. Matka z jej chłopakiem ? Jak oni mogli jej to zrobić?!

Nie wybaczyłabym, ani chłopakowi ani matce. Żeby matka jeszcze posunęła się do takiego czegoś? Ciekawe jakie będzie mieć wytłumaczenie.. Znienawidziłabym ich obydwoje. Nie chciałabym ich więcej widzieć na oczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ona obecnie mieszka u przyjaciółki , nie wie czy wydać matkę przed ojcem , kocha ją a jednocześnie nienawidzi , gubi się przez to i w jej głosie słychać nutkę tego że jej psychika wymięka

Zaś Karol chyba wykupił już 3 kwiaciarnie i szuka jej po całym Trzebiatowie , po przyjaciółkach , po parku , napisał mi że żałuje tego co zrobił i dopisał że jej matka zaciągnęła go do łóżka .

Z tego co wiem jej mama wygląda całkiem młodo zaś on , 26 letni brunet olśniewa moja 19 koleżanki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amethyst

Tak to trudne ale i świnstwo ...Jednakże Bóg uczy Nas pokory i wybaczania. Koleżanka powinna tak jak napisała Stephanie ostygnąć z tego a potem porozmawiać z matka o tym co sie wydarzyło...

Być może była to chwila słabości, jakieś kłopty z meżem....

A jak on jej to zrobił widocznie nie był wart Twojej koleżanki.

Musi to przemyśleć...

To mama mimo wszystko....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw powinna ochłonąć, porozmawiać z kimś naprawdę od serca, uspokoić się, potem przemyśleć całą sprawę na spokojnie.

Ale... jej matka i jej chłopak? :/

dopisał że jej matka zaciągnęła go do łóżka .

A on ma 2 lata i nie może się opanować? Zapomniał, że ma dziewczynę? :/

Ja jestem młoda i nie wiem co bym zrobiła...

Ale życze Twojej koleżance szczęścia :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym na jej miejscu nigdy się nie odezwała ani do matki ani tego Karola. Świństwo jej okropne zrobili. Wogóle ten chłopak nie ma wstydu nie dość że zrobił dziewczynie takie świństwo to jeszcze ją zadręcza. Osobiście jak bym mi się taka sytuacja zdarzyła to wyjechałabym do innej miejscowości, zmieniłabym numer telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdrady sie nie wybacza. Nigdy - nie ma sytuacji, w ktorych zdrada bylaby do usprawiedliwienia. Zdrada to zdrada i koniec :wow:

To tylko słowo. Wszystko zależy od punktu siedzenia i osobowości winnego. Podobno taka osoba będzie zdradzać zawsze. Nie wypowiem się co do tego ale ... Trzeba mieć takie osoby na oku a nie od razu je odrzucać. Choć jak mówiłam, to zależy od stażu związku i szczerej rozmowy. Mógł być powód do zdrady. Można to usprawiedliwić. Choć jest ciężko i bardzo boli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybaczyłabym gdyby mnie ktoś zdradził,ale tylko w tedy kiedy naprawdę mocno bym go kochała.Żyłam w kłamstwie że zostałam zdradzona i wybaczyłam,gdyby tak było na prawdę również bym wybaczyła.Nie wyobrażam sobie życia bez ukochanej osoby u boku.Nie ważne co zrobi.Nie opuszczę jej nigdy.Chyba że będzie tego chciała.Ale będę z boku czekać na moment w którym się przełamie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze zrobiła, tylko zapomniała chyba dać mu w twarz. ;]

Nie wybaczyłabym na jej miejscu ani matce, ani facetowi. Najlepiej by mi było się odciąć całkowicie na jakiś czas od nich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdradę wybaczyłem raz, potem gdy się powtórzyła stwierdziłem że nigdy więcej i stałem się jeszcze bardziej zazdrosny niż byłem. A co do tej historii to chłopaka bym olał, a z matką na spokojnie porozmawiał czemu to zrobiła, jak to się stało itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nigdy nie byłabym w stanie zrozumieć zdrady z matką. Taki podwójny ból, w końcu zostałabym w pewnym sensie zdradzona nie tylko przez faceta, ale i przez własną matkę. Dziwna, niezręczna i na szczęście rzadko spotykana sytuacja, ale myślę, że pewnie próbowałabym to jakoś sobie poukładać - pogadałabym z nimi szczerze i zapytała o przyczyny. Wybaczyć bym wybaczyła pewnie, ale nie wiem, czy potrafiłabym zaufać ponownie któremukolwiek z nich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciężki temat.... Nie wiem, co by było trudniejsze, przebaczyć mamie, czy chłopakowi? Pocałunek jeszcze można sobie wybaczyć, ale sex? Z własną matką? Nie ma takiej możliwości...

---------------------------

Spam reklamowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi