Skocz do zawartości
Gość Amethyst

Alkohol = dobra zabawa?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amethyst

Czy alkohol naprawdę jest niezbędny na imprezach?

Czy dzięki niemu lepiej się bawicie?

Najczęściej młodzi ludzie bez alkoholu nie potrafią się dobrze bawić. A co gorsze szczycą się tym ile to Oni nie wypili %% na jakiejś dyskotece. :] Czy jest to powód do dumy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dev

Po alkoholu lepiej się bawię.

A co mam być dumny, że wypiłem i się chwalić? To moja sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie. Można się bawić bez niego.

Hm. Jak jesteś pod wpływem alkoholu (nie mówię tu o upijaniu się, ale taka faza) to jesteśmy śmielsi, odważniejsi.

Czy jest to powód do dumy?

Znam to skądś, niestety. W tym wieku myśli się, że jak dużo wypije się to jest się cool. A to nieprawda..I oni się przekonają o tym , tylko, że jak dorosną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka prawda, że z alkoholem zabawa lepsza. Ludzie są bardziej śmiali, aż chce się coś robić. Ale też trzeba uważać żeby się nie upić, bo wtedy traci się najlepszą zabawę.

Powód do dumy? Ta,bo wypiłam piwo, kilka kieliszków wódki i jestem 'fajna'.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, nie zgadzam się.

Bez alkoholu można bawić się świetnie, i to czasami nawet lepiej niż z wódką na stole.

Wiadomo, osoby są bardziej śmielsi i w ogóle. Ale czy ja mam się przystawiać do każdego chłopaka na imprezie? Wypiłam trochę za dużo,i co? Stałam się ZA śmiała.

No wiadomo, gdy jest jakaś impreza, alkohol jest, ale połowa traci nad sobą panowanie, i impreza jest do kitu tak czy siak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

nie ja tak nie uważam żeby dobrze się bawić to trzeba mieć siłę na nogach stać ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja uważam, że dobry alkohol nie jest zły i może w zabawie pomóc, oczywiście. Ale jak ktoś przesadzi no to się raczej nie pobawi:D Trzeba znać swoje możliwości, to podstawa, moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z alkoholem jest na pewno weselej. ja ostatnio jedno piwo sobie sączę, nie mam ochoty jakoś na alkohol.

Ale fakt po alkoholu włącza mi się jeszcze większe gadane (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie, ja się bez problemu potrafię bawić bez alkoholu. I impreza wtedy wcale nie jest gorsza. (; Tyle,że po alkoholu staje się odważniejsza, więcej mówię i w sumie mam więcej ochoty na zabawę. ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Można bawić się bez niego.
To zależy ,ale fajnie jest wypić w dobrym towarzystwie.
Najczęściej młodzi ludzie bez alkoholu nie potrafią się dobrze bawić. A co gorsze szczycą się tym ile to Oni nie wypili %% na jakiejś dyskotece. :] Czy jest to powód do dumy?
Jeżeli taki młody człowiek z tego wyrasta to dobrze. Był młody to i głupi ,ale jeżeli nie to współczuję. Powód do domu to dopiero jest na drugi dzień 'ile godzin to się rzygało.. '

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasem alkohol naprawę pomaga na imprezie. Często zestresowani z głupimi myślami nie potrafimy się odprężyć alkohol sprawia że jakoś te "smutki" idą na bok i da się bawić ... ale bywa i tak że nasila "smutki" oraz głupie myśli.

Czy alkohol naprawdę jest niezbędny na imprezach? hmm... zależy od towarzystwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

W sumie zależy od imprezy, od tego z kim się bawię. Jeśli piję to bardzo mało, przeważnie nie piję w ogóle. Nie odczuwam jeszcze potrzeby, potrafię się dobrze bawić bez.. a innym zabawy ze mnie nie chce robić. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio nic nie wypiłam i co? i się d*py bawiłam. ale to nie wina alkoholu, tylko tego miejsca gdzie mnie wyciągnęli o.O pewnie po jednym piwie by mnie pewne 'rzeczy' tak nie raziły w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alkohol jest dla ludzi ... tylko szkoda że mnóstwo osób nie zna umiaru ... jak czasem widzę młode dziewczyny ledwo trzymające się na nagach zastanawiam się jak daleko mogą się posunąć by się dobrze bawić .. Nie jestem abstynentką - napije się czasem alkoholu ale bez niego tez świetnie się bawię ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

myśle ze wcale nie jest taki niezastapiony

ja nie musze osobiscie sie bawic z alko. Jak jest to sie dobrze bawie a jak nie ma to tez dobrze. Ogolnie dla mnie bez roznicy

No wlasnie ten powod do dumy.... Dla mnie osobiscie to jest idioctwo i raczej zal takiej osoby a nie duma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

He mnie rozśmiesza wręcz, jak ktoś chwali się ile to poprzedniego dnia nie wypił i czego to on nie robił :lol-above: Niektórzy się zachowują tak, choćby pili po to, żeby inny widzieli jacy to oni mocni i fajni nie są :lmao: A tak wracając do tematu.. hm.. wiadomo, że bez picia alkoholu też można się fajnie bawić, no ale jak już idzie się na jakąś impreze i wszyscy tam piją [ bo po to między innymi się chodzi na imprezy ] to także można się napić, a nawet warto, byle nie przesadzać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi