Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×
Gość Amethyst

Alkohol = dobra zabawa?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to jest, że po alkoholu niektóre bariery znikają, każdy jest odważniejszy w kwestiach rozmownych, czasem ma się głupie pomysły, które rozbawiają innych. Alkohol równa się dobrej zabawie, dopóki nie przesadza się z nim i zabija się słabych ludzi, a potem gwałci zwłoki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie twierdziłam, że alkohol jest niezbędny na imprezie, ale mimo wszystko on powoduje, że każdy czuje się swobodniej, nie stresuje się, nie wstydzi, łatwiej się wtedy człowiek bawi. Jednak ostatnio po sobotniej sobocie stwierdziłam, że lepiej jest w ogóle nie pić, przynajmniej na drugi dzień nie zdycham. Tak też było w niedzielę, wstałam bez żadnych dolegliwości. Niesamowite uczucie. ^^

Czasem jednak mamy gorszy dzień, to aż chce się napić konkretnie, aby zapomnieć o niepowodzeniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że to czy alkohol jest na imprezie czy spotkaniu nie ma nic wspólnego z tym czy będziemy się dobrze bawić. Najważniejsze jest towarzystwo ;) to ono dodaje energii, odwagi i pewności siebie jak trzeba. Alkohol jedynie czasami pomaga się rozluźnić, choć nie zawsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze potrafię się bawić bez alkoholu. A że czasami mam ochotę coś wypić na jakieś imprezie to nie widzę w tym nic złego, ważne, aby robić to z umiarem. Bo właśnie alkohol potrafi zepsuć dobrą zabawę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio dochodzę do wniosku że alkohol jest moim wrogiem publicznym numer jeden na imprezach. A to z winny że po alkoholu normalnie uciekają mi siły i jakiś gorszy nastrój mnie dopada. Więc ja jednak wolę go unikać na każdy możliwy sposób. Czym już podpadłem już chyba około setce moich znajomych. Ale na szczęście mnie zrozumieli i nie warczą już na to że pijam herbatkę na imprezie. Bo wiedzą że nie grozi mi destrukcja mego własnego ja ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

E to witam w klubie bo mnie też on umie uśpić dość szybko. A bez niego to jak tygrysek jestem, tylko bym brykał wszędzie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy od ilości spożycia... w obecnym czasie raczej nie przychodzą dziwne pomysły do głowy. Raczej tylko mogę pleść głupoty, nie do składu i ładu XP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I bez alkoholu można się swietnie bawić,ale tak się u nas utarło, że bez wódki zabawy nie ma. ;) każdy zresztą ma swoją teorię na ten temat. Osobiście wolę trzeźwo patrzeć na otoczenie,zresztą w takim ostatnio obracam się towarzystwie i w związku z tym jest wszystko okey. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety nie każdy jest gotowy odmówić następnej kolejce. Ja na szczęście mam jakiś licznik w głowie który mówi mi dość bo coś złego zrobię ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez alkoholu zawsze bawię się dobrze,bo mam odpowiednio dobrane towarzystwo.

Ostatnio też taką stosuję metodę i alkohol mi zastąpiła cola albo i herbatka z cytrynką :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się dobrze bawię bez spożycia alkoholu, którego nie piję w ogóle. Moi znajomi już się przyzwyczaili, że jest zawsze ktoś, kto myśli trzeźwy umysłem i powstrzymuje ich od kretyńskich pomysłów, albo po prostu jest zdolny do prowadzenia samochodu po więcej alko. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi