Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dev

Ja sobie wyobrażam.

Jak coś mnie zaciekawi to przeczytam.

Nie mam jakiejś manii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeżyłabym bez książek, ale to prawda, z książkami jest ciekawiej.

Mogę się ponieść wyobraźni, czytając piękną książkę.

Bez książek byłoby nudno. Strasznie nudno.

Ale całe szczęście tak nie jest. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czy wyobrażacie sobie świat bez książek?

Byłoby ciężko.

Chcielibyście tak?

Zdecydowanie nie. Nudziłabym się, bo większość czasu spędzam na czytaniu książek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amethyst

Uwielbiam czytać książki, dzięki nim przenoszę się w inny świat czasem nawet czuję się jak ich bohater, zwłaszcza gdy ma takie same cechy jak ja lub problemy.

Czytanie to dla mnie ucieczka od tego co na codzień się dookoła mnie dzieje. Ja osobiście nie mogę sobie wyobrazić świata bez książek, ale jak każda sprawa, ma to dwa końce. Jedni lubią inni nie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam czytać książki,

Ja też. Nie wyobrażam sobie swojej rzeczywistości bez książek. Książki zajmują sporą część w moim życiu. Nieodłączny element mojego ziemskiego bytu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amethyst
Nieodłączny element mojego ziemskiego bytu.

To tak samo jak u mnie.

Czytam od wielu lat. I nie wyobrażam sobie dnia bez przeczytania chociażby kilku stron.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strasznie nudno by było!

I jakby ich nie było, nie wiedziałabym 3/4 rzeczy o innych ciekawych kulturach i innych informacjach nie podawanych w szkole!

Wolę świat z książkami!

>do MalinoweLove i Magiczki - wyobrażacie sobie świat bez sagi "zmierzch" ? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wyobrażam sobie świata bez książek.

Podobnie jak Black Sheep czasami czuję się jak bohater książki.

Dzięki nim przenoszę się w inny świat, mogę choć na chwilę zapomnieć o tym, co się dzieje wokoło mnie. W książkach można znaleźć też wiele złotych myśli.

Lektury czytam mniej chętnie niż książki nieobowiązkowe. Uważam, że istnieją lepsze książki i ciekawsze, które mogłyby być lekturami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dałoby się przeżyć:)

Ale byłoby smutno, bo zawsze, jak mam zły humor czytam książkę, wtedy zapominam o problemach, i wczuwam się w role głównych bohaterów, szczególnie w książkach przygodowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czy wyobrażacie sobie świat bez książek?

Jak by wtedy było? Chcielibyście tak?

Nie wyobrażam sobie nie czytania po nocach.Nerwów,ekscytacji,smutnych i szczęśliwych zakończeń.Moje życie składa się z książek.Muszę się uczyć,kształcić by kiedyś być kimś wielkim i powiedzieć tym co we mnie nie wierzyli : było zapierdzielać a nie obijać się z piwem w ręku pod monopolowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak wyglądałby świat bez książek? Poza tym że jeszcze większa masa nierobów byłaby bez pieniędzy to normalnie. Tak jak teraz. Bo czy są czy ich niema, nie czytam ścierwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja bym dziwnie się czuł w takim świecie. Bo jak wiadomo to właśnie książki pobudzają w dużym sensie naszą wyobraźnie, i właśnie to jest w nich najlepsze że dadzą czytelnikowi możliwość przeniesienia się do innych czasów lub innego wymyślonego świata. I raczej tego nie zastąpi nam telewizja bo brakuje jednak w niej tak dokładnych opisów miejsc czy innych szczegółów które umykają właśnie spoglądając na to co widzi właśnie książka i co próbuje nam przekazać. Więc jak widać świat bez książek byłbym nudny i na pewno więcej było by takich trosze głupszych i uboższych w słownictwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świat bez książek byłby bardzo smutny i by negatywnie wpływał na naszą wyobraźnię.

Nie chciałabym żyć w takim świecie.

Bo książki wzbogacają nasze życie, dostarczają nam wrażeń i wzbogacają nasz świat wewnętrzny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi