Jump to content
T85

Ulubiony bohater.

Recommended Posts

Scarlett z "Przeminęło z wiatrem". Równie co mnie denerwowała<bo nie podobał mi się jej sposób traktowania ludzi> to jednak ją podziwiałam, za jej wytrwałość i umiejętność radzenia sobie nawet z skrajnych wypadkach.

Scarlett z "Przeminęło z wiatrem". Równie co mnie denerwowała<bo nie podobał mi się jej sposób traktowania ludzi> to jednak ją podziwiałam, za jej wytrwałość i umiejętność radzenia sobie nawet z skrajnych wypadkach.

Oj tak, Scarlett miała coś w sobie. Ale z tej powieści jeszcze bardziej lubiłam Rhetta :D

Oj tak, Scarlett miała coś w sobie. Ale z tej powieści jeszcze bardziej lubiłam Rhetta :D

Mi było go szkoda. Był rewelacyjny. Właśnie przez to jak traktowała go Scarlett pod koniec ksiażki miałam ochotę wyrzucić ją przez okno. :D

Terence Faust z Krzywej Sweetmana autorstwa G.Mastertona.

To jedna z  fajniejszych postaci z książek jakie czytałem. Był okropnie zboczony, uwielbiał broń była wręcz jego fetyszem, znał się na fachu (był płatnym mordercą), miał wygląd podobny do mojego, bardzo indywidualny z charakteru, z fajnymi tekstami, czego chcieć więcej od postaci?

Bardzo też podobał mi się Mandrax z Czarnego anioła. 

Przekozak, pierd**nięty sadysta, z ogromną fantazją i psychicznym charakterem. O za***istym wyglądzie. 

Nevil z Niewinnej Krwi. 

Postać niby drugoplanowa, ale niezwykle ważna, z paranormalnymi umiejętnościami i podobno zniewalającym wyglądzie. 

Geralt z Rivii, tego pana  chyba nie trzeba przedstawiać. 

Miał boskie życie :P 

Od czasu do czasu zabijał jakiegoś smoczka, od czasu do czasu wychędożył jakąś dzierlatkę...znał magię.