Jump to content
Guest Amethyst

Ubiór na imprezę

Recommended Posts

Guest Amethyst

Jak ubieracie się na imprezę? zwracacie uwage na to co zakładacie?

Owszem, zwracam uwagę na to co zakładam.

Zależy, jaki rodzaj tej imprezy.

Na dyskoteki ubieram się bardziej sportowo/na luzie.

A jeżeli jest to spotkanie w poważniejszym towarzystwie - to najczęściej zakładam eleganckie spodnie, lub spódnicę/sukienkę, ale to rzadziej.

Oczywiście - biżuteria.

Jak ubieracie się na imprezę?

Zazwyczaj jakaś spódniczka (mini ;P) , bluzeczka na ramiączkach, no i szpileczki.

Czasami też spodnie rurki, tunika.

zwracacie uwage na to co zakładacie?

No pewnie, że tak.

Oczywiście - biżuteria

Ja zakładam zwykle wiele pierścionków. ;P I z biżuterii to chyba tyle.

Zależy od typu imprezy. Jeśli jest tematyczna, staram się dopasować ubranie. Jeśli w klubie, to jakaś bluzka z dekoltem, bez pleców,z cekinami (cośw tym stylu), dżinsy rurki i szpilki. Jeśli domówka,to przede wszystkim wygodnie.

Guest Anonymous

Jak chodziłem na imprezy to ubierałem się niezbyt stylowo, czy ekstrawagancko, ale schludnie i prosto. Zazwyczaj były to czarne spodnie (ze sztruksu), jakaś biała koszulka, czarne buty, żadnych ozdób (oprócz zegarka i czasami rzemyka na szyi).

Ja stawiam na wygodę.

Jak wypad do klubu czy na domówkę to spodnie, jakaś bardziej wyzywająca bluzka i obuwie sportowe.

Szacun dla dziewczyn, które dają radę tańczyć w szpilkach- ja bym padła...,

a w spódnicy nie lubię imprezować. Denerwuje mnie jak faceci się gapią na moje nogi. Jeszcze dyskretne spojrzenia rozumiem, ale chamskie patrzenie jest okropne.

No i nie mam tego dyskomfortu gdy się rozkraczę :D a ja tego nie kontroluję będąc w spódniczce.

Co do imprez: na dyskoteki, czy do klubów różnych nie chodzę bo nie lubię. więc większość do domówki, bądź robione na jakiejś działce.

Co więc ubieram? Spodnie, bluzkę (zazwyczaj z większym dekoltem), biorę jakąś bluzę czy sweter gdyby mi się zrobiło zimno. Buty to przeważnie trampki, żeby było wygodnie po prostu. ;f

Zdanie zaczynamy dużą literą- beatag60:)

Nie przepadam za imprezami. Wolę coś w stylu "domówki"

Mam podobnie i tu się z Tobą w 100% zgadzam.

No dla mnie impreza to nie jest z pewnością garnitur, jeansy i koszula ze stójką :/

Definitywnie wolę coś luźniejszego w stylu dres albo jak już jeansy to szerokie + bluza z kapturem ewentualnie jakiś t-shirt.

Guest Anonymous

Na imprezy ze znajomymi na ogół ubieram się tak samo jak na co dzień, czyli rurki plus jakiś fajny top i wygodne buty, z racji tego, że schadzki ze znajomymi najczęściej na jakiś działkach są.

A na takie bardziej oficjalne imprezy, sukienka albo kombinacje z jakimiś elegantszymi bluzkami, tunikami i rurkami, do tego jakieś fajne buty.

Wszystko zalezy jaka to impreza,. Jesli idę na niezobowiązujące spotkanie ze znajomymi, to mam na sobie spodnie i jakąś fajniejszą bluzkę, ni i moje ulubione obcasy. A jesli impreza jest poważniejsza to lubie ubrać sukienkę.

Zwyczajnie się ubieram spodnie, bluzka, nie lubię takich bluzek zdzirowatych, wyzywających, jak prostytutka jakaś.

Dlatego wolę takie jakie ubieram, oczywiście muszą być wygodne, bo w niewygodnych źle mi się tańczy i już cała impreza do kitu. :hypno: :hypno: :hypno:

Spódniczki, spodnie rurki + jakaś fajna bluzeczka. Ew. dobrze dopasowana sukienka. Co do butów to baleriny - jednak imprezy wiążą się z tańcem a w szpilkach wiadomo - mało wygodnie ;)

Na domówkę = leginsy + jakaś dłuższa bluzka/tunika + obcasy (ewentualnie adidasy, w zależności od humoru :D) + jak chłodno to jakiś sweterek. Jak klub, uroczystość, Sylwester czy coś tam to sukienka + obcasy :P