Jump to content
Cichy

Eks.

Recommended Posts

Odgapimy temat z tematu kobiet i wypowiemy się.

Jak z waszymi Eks utrzymujecie kontakt itp?

Ogólnie ja tylko z jedną nie utrzymuje kontaktu, która nie zrozumiała, że nie pasowaliśmy do siebie i puściła plotke na pół mojego miasta, że ją wykorzystałem(szkoda, że nic między nami nie było, ale no wiecie ludzi poznaje się w trudnych sytuacjach) itp. ale to inna bajka.

Z resztą często rozmawiam. :)

Ja też mam taką jedną , z którą nie rozmawiam. Ale zazwyczaj ex chciały po jakimś czasie replayu i zaczęły same do mnie pisać. Jakoś mnie do tego nie ciągnie ale lubię sobie z nimi popisać :]

Utrzymuję z dwiema paniami kontakt, ale rzadko gadamy. Pytamy tylko o podstawowe sprawy: co u Ciebie, jak się miewasz, czy wszystko w porządku.

Wydaje mi się, że taki układ jest ok, najgorzej jest gdy byłe/byli w trącają się w nie swoje sprawy, włażą z butami w nasze życie, ale ja to mam już za sobą.

Ja sposrod moich eks tylko z jedna nie rozmawiam wcale, a to z racji tego, ze doszedlem do wniosku, ze nie chce rozmawiac z kims kto tak bardzo klamie. I nie mowie, tego pod wplywem jakichs emocji, wyrzutow czy cos. Z perspektywy czasu widze, ze nie znalem nigdy kogos tak zaklamanego.

Z innymi rozmawiam normalnie, chociaz specjalnie nie szukam okazji do rozmow, jak sie spotkamy przypadkiem od czasu do czasu to porozmawiamy jak zwykli znajomi.

Nie utrzymuję kontaktu z moimi eks. Głównie dlatego, że większość z nich była moimi dziewczynami w podstawówce i gimnazjum, a wiecie jak to bywa z kontaktami po takim czasie. Mamy się w znajomych na FB, wysyłamy życzenia na urodziny, na ulicy mówimy sobie cześć - to wszystko. Z przedostatnią nie mam kontaktu, bo go zerwała pełna nienawiści. Ostatnia nie żyje.

Nie mam żadnego kontaktu ze swoją eks. I nie narzekam. Była psychiczna, a i ja nie tęsknię... xD Nie wiem, czy chciałbym utrzymywać kontakty z eks. Myślę, że za dużo by to powodowało moich cierpień, szczególnie, jeśli znalazłaby kogoś nowego, co byłoby nieuniknione.

Zresztą, nie mam co się tym przejmować, bo wiem, że drugiej eks już nie będę miał. :)

Pisząc eks to tylko dziewczyny czy żony też się liczą? 

Bo jeśli ex żony też, to chcąc nie chcąc muszę mieć z nimi kontakt. 

Nasze relacje nie są najlepsze, chociaż staram się je szanować, to one  nie szanują mnie i często są między Nami konflikty... 

Rozmawiamy na szczęście rzadko, tylko wtedy kiedy musimy a widujemy się jeszcze rzadziej. Okazyjnie bo na pogrzebach, gdzie każde z Nas zachowuje się wyniośle, wtedy pada kilka grzecznościowych słów  typu jak zdrowie...i koniec rozmowy. 

Z pierwszą żoną mam więcej do czynienia, bo kutwa nie zmieniła umowy telefonicznej na siebie więc telefon domowy stoi na mnie i często  np. jakiś stary znajomy dzwoni do jej domu bo znalazł numer  w książce telefonicznej pod moim nazwiskiem. 12l po rozwodzie a nie zmieniła tego....

Nie mam żadnego kontaktu z żadną z moich byłych i jakoś nieszczególnie cierpię z tego powodu... Gdyby zachowywały się inaczej może inaczej by było, a tak... Cóż. Żyje się dalej... 

Mah boy, keep it going and don't give a f*ck : D.

Z początku widywaliśmy się ze względu na wspólnych znajomych, ale całkowicie kontakt zerwał się około pięć lat temu. Staliśmy się niekompatybilni, poszliśmy w innych kierunkach. Poza tym bardzo się zmieniła, z miłej dziewczyny zrobiła się tępa picza.

kontakt zawsze można utrzymywać :)

erotyczny lub po prostu przyjacielski (jak kto woli)

Zależy od tego, dlaczego nie jesteśmy ze sobą już ;P

Erotyczny z byłą? To chyba chore, a raczej na pewno. Przyjaźń to raczej za dużo powiedziane.. chyba, że ten związek nie był związkiem. I można udawać, że nic się nie stało - przecież to była jest i będzie TYLKO przyjaciółka :)

Mam kontakt bardzo dobry bo po rozstaniu zamiast dalej toczyć wojnę to doszliśmy do wniosku że można się przyjaźnić i nikomu to na złe nie wyjdzie ;)