Jump to content
Guest Amethyst

Co na ścianie?

Recommended Posts

Guest Amethyst

Czyli co pokrywa Wasze ściany?

Co podoba Wam się najbardziej? tapety czy może farba? Jaki kolor mają Wasze ściany?

Wieszacie na nich jakieś ozdoby typu obrazy,obrazki? może plakaty?? :D

Share this post


Link to post

ja mam tapetę na ścianie, brzydką. taką.. beżową, czy żółtawą. kij wie. ;f w jakieś brzydkie wzorki, listki czy coś. i mam dwa plakaty: jeden to Bob Marley taki duży, a drugi to plakat z Famy (taki powiedzmy festival, odbywający się co roku w moim mieście) ;)

Share this post


Link to post
Guest Anonymous

Ściany niebieskie (jasne). Po prawej ode mnie wiszą różne zdjęcia starych motorów, niemiecki barometr, rosyjski termometr (stare po cholerze), dalej są stare zdjęcia w starych ramach i czarne tablice rejestracyjne. Po mojej lewej wiszą plakaty Linkin Park, Warcraft III Frozen Throne, jakieś obrazki fantasy i mapa świata.

Share this post


Link to post

Farba. Taka ciekawa zieleń. Nie mam żadnych obrazków, zdjęć, plakatów. Zresztą trudno żebym miała. Mój pokój ciągle ulega zmianom meblowym, chociaż mam nadzieję, że wczorajsze przenoszenie rzeczy to już ostatnie było.

Planuję na ścianach zawiesić zdjęcia w antyramach. (:

Share this post


Link to post

Moje ściany w pokoju pokrywa farba. Kolor- taki zielony ciemniejszy. Na jednej ścianie mam obrazek - pamiątka z I Komunii Świętej, na drugiej mam mały obrazeczek Jana Pawła II i kwiatek jakiś, a na 3 ścianie mam takie coś co można nazwać plakatem z Robertem Plantem. A czwarta ściana jest zajęta przez meble. A planuję pomalować sobie pokój na fiolet taki mocny. :)

i mam dwa plakaty: jeden to Bob Marley

Ja też chce mieć. :D

Share this post


Link to post
A planuję pomalować sobie pokój na fiolet taki mocny. :)

W pokoju obok mam śliwkę węgierkę, i kolor jest cudny. Taki chciałam mieć w swoim pokoju, to wszyscy twierdzili, że sanktuarium dla wampira sobie zrobię. pff, a kolor wcale jakiś grobowy nie jest. Tylko sufit sobie zostaw biały jak coś.

Ciemny kolor ma to do siebie, że tak zmniejsza pokój. (:

Share this post


Link to post

A ja mam białe ściany. Marzę o niebieskich albo o zielonych *-*. Może po remoncie będzie ciekawy kolorek xD

Na ścianie mam kalendarz, zegarek i obrazki komunijne.

Share this post


Link to post
Tylko sufit sobie zostaw biały jak coś.

Ciemny kolor ma to do siebie, że tak zmniejsza pokój. (:

Hmm..Ale będzie pasować biały sufit do fioletowych ścian?

Tak wiem, ale mam nawet spory pokój, więc to mi nie będzie przeszkadzać. ;)

Share this post


Link to post
Hmm..Ale będzie pasować biały sufit do fioletowych ścian?

Moim zdaniem tak, zresztą w tamtym pokoju ładnie to wygląda. Pokaże Ci potem zdjęcie. Bo tam jest jeszcze pomalowane na biało cześć ściany. [na szerokość taśmy]

Zresztą popatrz:

dsc01215fqh.jpg

Jeszcze dodatkowo te białe paski robią swoje. W kątach też jest tak pomalowane, i na rogach. Jak chcesz to Ci mogę potem zdjęcie zrobić.

No a ta śliwka węgierka to z dulux'a, nie wiem jaki Ty chcesz konkretnie odcień.

Tak wiem, ale mam nawet spory pokój, więc to mi nie będzie przeszkadzać. ;)

To tylko takie wrażenie się robi ;P

Pamiętam jak weszłam po godzinie do pokoju i mi zmalał w oczach ;P

Jak pomalujesz sufit też na ciemni, to sufit Ci się obniży, no i warto się zastanowić, czy chcesz dość ciemny pokój.

No, ale kto co lubi.

Share this post


Link to post

Ja mam pokój w "jabłkowym" kolorze - zupełnie rozmleczony zielony. Mi się podoba. Na N aścianie mam jedno malowidło - maki, oraz dwa moje najładniejsze ryzunki z dzieciństwa w antyramach.

Resztę ścian zajmuje meblościanka i ogromniaste okno :P

Share this post


Link to post

Na ścianach oczywiście zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Mam ich mnóstwo - są to zdjęcia tylko i wyłącznie robione przeze mnie jak i pozostałych domowników. Przedstawiają one przyrodę, architekturę czy moich najbliższych. Uchwycone na nich chwile podczas wakacji czy popołudniowego spaceru to jest to coś do czego lubię powracać.

Share this post


Link to post

W moim pokoju kolor ścian jest różowy, na korytarzu mam boazerie . Na ścianach mam obrazy na przykład mam obrazek z komunii świętej. Żadnych plakatów to obleśnie wygląda.

Share this post


Link to post

W moim domu nie ma tapet. W moim pokoju ściana jest pomalowana różową farbą, w telewizyjnym- zieloną (tylko tam się zachowały kasetony), a w środkowym- kremową, która jak dla mnie ma biały kolor, ale moja Mama widzi go inaczej, w łazience i kuchni ściany mają kolor biały.

W moim pokoju na ścianie wisi tylko półka, nie mam żadnych obrazów, ani plakatów.

W pozostałych pokojach wiszą różne rzeczy: w telewizyjnym- obrazy, w środkowym obrazy, półka i rzeźby i makatka, w kuchni- obrazy. W łazience wisi półka, zajęła miejsce lustra.

Share this post


Link to post

Mój domek jest bardzo starodawny...prawie w każdym pokoju jest boazeria, co daje przytłaczający obraz pomieszczeń, przez nią wydają się mniejsze, ale też przytulniejsze. Ale w najbliższym czasie mam w planach ją zlikwidować, a ściany machnąć na jakiś ciemny kolor fioletu, albo czerwieni. Na suficie mam kasetony, bleee! Prócz tego na ścianach jest masa obrazków, takich w drewnie wyrytych. Ogólnie poprzedni właściciele urządzili go w bardzo złym guście.

Share this post


Link to post
Guest Dev

Moje ściany przeważnie były koloru piasku pustyni. Teraz jest taki jakby rozjaśniony brzoskwiniowy. Nad łóżkiem wisi Mona Lisa, nad drzwiami jakaś płaskorzeźba przedstawiająca Maryję czy coś tam innego co powiesiła mi mama kiedyś, a obok 3 obrazki przedstawiające krajobrazy jakieś.

Share this post


Link to post

W moim nowym domu mój pokój ma kolor " wiosny tatarakowej ". Taki żywy, jasny zielony. Planuję powiesić jakiś duży obraz albo zdjęcie w antyramie. Po za tym parę małych zdjęć, któe przedstawiają ważne dla mnie chwile.

Korytarz mam w kolorze takiej mocnej pomarańczy, wygląda prawie jak czerwony. Jest śliczny! Sypialnia rodziców ma taki kremowy kolor, salon jest 'biała czekolada' i o'rzech włoski' a mój brat ma błękitne ściany.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.