Jump to content
Guest Amethyst

Co na ścianie?

Recommended Posts

Hm, co na ścianie... Farba. Piasek z czekoladą. Na jednej ścianie wachlarz w stylu azjatyckim, na sąsiedniej wisi tv. Na trzeciej ścianie okno, a na przeciwko drzwi do pokoju i półka wisząca. Wszystko.

Na stancji mam dosc bidnie. Ściany białe, żadnych (jeszcze obrazków)... Acz z niecierpliwością czekam na mojego Marleya, który będzie zakrywał dość sporą część ściany nad łóżkiem. W dalszej przyszłości coś się wykmini.

Odblaskowy pomarańczowy kolor ścian, popodpisywane, jedna CALUSIEŃKA wymazana podpisami znajomych, druga cala w antyramach, gdzies wisi Marylin, scianę widać tylko w miejscu gdzie nad lozkiem napisalam "nie wazne jak daleko jestesmy od siebie, wciąż jestesmy pod tym samym niebem", pokoj do schludnych nie nalezy, mimo jest wysprzatany, zdjęcia są dosłownie WSZĘDZIE :D

Kiedyś jako dziecko miałem na ścianach bardzo dużo plakatów znanych zespołów, z pewnością zajmowały większość powierzchni. Z czasem pozbyłem się ich a dziś taka 'dekoracja' sypialni w ogóle nie mieści mi się w głowie.

Obecnie wszystkie ściany są białe, mieszkanie wynajmujemy więc tak zostanie, wisi na nich tylko kilka prostych płótnianych obrazków oraz zdjęcia.

niedługo będę wykańczać mieszkanie, a że jestem fanką drewna to planuję na jednej ścianie (w salonie bądź sypialni) szalówkę:

Znalezione obrazy dla zapytania szalówka w salonie

na pewno w sypialni znajdzie się jakaś urocza tapeta.

w łazience 2 rodzaje płytek (jedne drobne różowe, drugie większe białe).

kuchnia złożona będzie z zabudowy wyłącznie, tak samo jak przedpokój.

planuję jakiś obraz bądź plakat i trochę zdjęć, ale bez zbędnego zagracania.

Ściany białe(prawie).

Na jednej zegar drewniany kupiony na bazarze w rozsypce całkowitej i od podstaw odrestaurowany przez mła.

Na drugiej obraz w stylu kubistycznym malowany pod wpływem natchnienia niesamowitego przez j.w.

Na trzeciej barometr,termometr i wilgotnościomierz - osadzone w drzewnianej.. obudowie ..wiadomo przez kogo zrobionej... 😉

Na czwartej ..tylko okno..