Jump to content
Guest Amethyst

Pocałunek w rękę

Recommended Posts

Wiadomo całować bezpośrednio w rękę nie można. Pozostawiona ślina to chyba ostatnie co dziewczyna chciałaby otrzymać na start spotkania :glupek: Mi osobiście zdarzyło się ze 2 razy, ale jedynie w formie żartu czy wyolbrzymienia z osobą którą już dobrze znam. Uważam, że jako element powitania, nie jest to zbyt stosowne. Z punktu widzenia faceta postawiłbym dziewczynę w zakłopotanie, tym bardziej, że świat idzie do przodu i nasz stosunek powinien być adekwatny ;)

Teraz, Wania napisał:

Pozwoliłbyś im na to? 😄

Siła złego na jednego. To wypasione byki, kilku bym załatwił, ale jakby cały Episkopat przypuścił frontalny atak, to... Dlatego też trzymam się od nich z daleka. 

Teraz, Janko Bzykant napisał:

Siła złego na jednego. To wypasione byki, kilku bym załatwił, ale jakby cały Episkopat przypuścił frontalny atak, to... Dlatego też trzymam się od nich z daleka. 

Brzmi rozsądnie. Chodź wtedy możesz wyskoczyć, że masz kiłę albo AIDS, powinieneś być bezpieczny.

Premier Kaczyński kiedyś chciał pocałować w rękę Radosława Sikorskiego, ale ten nie miał ochoty i grabę wycofał 

2 minuty temu, Olus napisał:

miłość

To musiała być miłość w bardzo starym stylu. 

Była wielka, przynajmniej z mojej strony.

Jestem trochę staroświecki xd.

Mężczyzn w nic nie całuje xd.