Jump to content
Vart

Nosicie coś na szczęście?

Recommended Posts

Wydaje mi się, że temat jednak do tego działu najbardziej pasuje, jeśli nie to proszę o przeniesienie do właściwego. :)

Nosicie coś na szczęście? Wisiorki, bransoletki czy może jakieś inne? Jeśli tak to czy jak o nich zapomnicie to specjalnie się wracacie czy uważacie, że nie warto?

Guest Amethyst

Nie wierzę w tego typu sprawy. Nie mam amuletów. Nie jestem przesądna.Ale nie neguję - jeśli ktoś lubi, wierzy, że to daje mu jakąś moc - proszę, nie wadzi, nawet nie śmieszy ani irytuje. Po prostu jest.

Powiedzmy, że łańcuszek z medalikiem może być moim amuletem ... ale to bardzo naciągane.

Nie mam. Nie wierzę w takie bzdury. Niektóre elementy biżuterię noszę non stop., nie zdejmuję ich, ale to nie są moje amulety.

Guest Anonymous

Nie noszę nic takiego i nigdy nie posiadałem.

Nie wierzę w takie coś, ale dostałam od rodziny pierścionek który ponoć przynosi szczęście.

On daje szczęście tylko właścicielowi, jeśli ktoś inny go dotknie, trzeba dokładnie umyć. Czy tak robię? Oczywiście, że nie. Noszę go zawsze tylko dlatego, że ładnie wygląda ;)

Guest Dev

Nie noszę nic na szczęście.

W kieszeniach mam jedynie telefon i portfel, a nie obwieszam się jakimiś medalikami czy coś ;>

Mam jeden łańcuszek. Ale to nie mój amulet. Dostałam go w prezencie, i nosze go non stop już prawie 2 lata. Nigdy go nie zdejmuje. (: Noszę go bo mi się bardzo podoba. ot co.

Nie wierzę w takie coś, ale noszę zawsze w portfelu medalik-koniczynkę dostałam ją na osiemnatę urodziny do cioci. Noszę to ze względu na nią ale nie wierzę w jego moc.

Coś na szczęście? A jest coś takiego? Prędzej człowiek nosił by coś co może mu zaszkodzić, czyli na nieszczęście :D

Nie nosze, nie wierze w takie bzdety..

Oczywiście, zawsze w kieszeni noszę pieniądze, ot takie moje talizmany szczęścia.

A tak serio, to nie.

Nie jestem zabobonny, nie wierze w moce jakichś śmierdzących króliczych kończyn, wisiorków etc.

Szczęście raczej zależy od losu, i tego co nam ześle.

Guest Kass
Noszę 5 zł . PLN :D

No tak.. zawsze na piwo będzie jak coś nie pójdzie po Twojej myśli :P

Amulety.. heh... ;P

Nic takiego przy sobie nie mam, nie wierze w tego typu "szczęscie" aczkolwiek co kto lubi :D