Jump to content
Mglista

Mówienie przez sen

Recommended Posts

Guest Dev

Kiedyś podobno przeklinałem trochę przez sen.

Teraz raczej nie. ;P

Słyszałem też jak ktoś w domu płakał przez sen.

Właśnie, raz mi się zdarzyło płakać. Śnił mi się straszny koszmar, okropne przeżycie dla mnie. Obudziłam się zalana łzami.

Nie. Nikt mi przynajmniej o tym nie mówił, że mi się zdarzyło. Często w snach krzyczę(śni mi się bardzo często, że "coś" odebrało mi mowę i nie mogę wydobyć z siebie żadnego dźwięku), więc może to i lepiej?

Guest

No mi się nie zdarza.

Nie wiem tylko czemu temat znajduje się w dziale o zjawiskach paranormalnych.

W końcu to nie jest nic niezwykłego ;)

Guest Anonymous

Jak byłam mała, zdarzało się mi podobno. Czasami krzyczałam wręcz. Teraz już chyba nie.

Nie mam pojęcia czy mówię coś przez sen, tzn.jak do tej pory nikt mi jeszcze nie zwrócił na to uwagi.

W sumie to ja mam bardzo lekki sen, mały szmer i się budzę, i snów nigdy nie pamiętam, więc pewnie śpię cichutko, spokojnie...jedynie chrapie!

Oj, temat dla mnie. A więc przez sen jestem chyba największą poetką na świecie. Gadam, czasami śpiewam, krzycze, płaczę.. Istny teatr. Głupio troche, bo na wycieczkach klasowych mają ze mnie niezłą labe. ^^ Ponoć kiedyś gadałam na wycieczce po francusku oO' Ale nie zgłębiajmy się w szczegóły. Płakanie i krzyczenie przez sen też się zdarzało... Rano nie raz obudziłam się cała zaryczana, serce mi szybko biło i byłam oblana potem.

Czasem niesamowity monolog prowadzę przez sen. Mama kiedyś mnie pół godziny słuchała potem mi wszystko opowiadała xD

Oj tak, wiele raczy zdarzyło mi się mówić przez sen. Czasem nawet jakieś głupoty wygadywałam i niby z kimś tam rozmawiałam a potem budziłam się rano i zastanawiałam się o co chodzi^

Ja kiedyś mówiłem przez sen za dzieciaka ale obecnie to mi przeszło w zapomnienie :)