Jump to content
Mglista

Mówienie przez sen

Recommended Posts

No zdarza się, rzadko ale zdarza :D

Zazwyczaj wtedy gdy jestem bardzo zmęczony, gdy coś tłumie w sobie.. choć o tym nie mówię :) Moja siostrzyczka potrafi nieźle ze mnie "zgnić", ale cóż poradzę.. :D Ona nie jest lepsza, więc jesteśmy kwita haha :D

Ja niby czasem coś mówię, nie wiem, na ile to prawda :D Natomiast mam dosyć zabawną sytuację ze współlokatorka i do końca nie wiem czy powinnam to napisać tutaj, czy przy lunatykowaniu, bo dotyczy to jednego i drugiego. Ale przeważa samo gadanie, więc:

Ona często robi coś takiego, że kładzie się spać około 19,20 i ustawia budzik, bo "o 21 wstanie, umyje się i będzie się uczyć". Ale tak się nie dzieje,często zapomina ustawić budzik, więc wtedy ja ją budzę, no i ona do mnie potrafi mówić "no już wstaję", "no zaraz idę się umyć", "tak, na pewno wstałam" i różne inne.

Kiedyś budziłam ją z godzinę, co 5 minut i za każdym razem szła spać dalej, więc poszłam się umyć i kiedy wróciłam chciałam już spać, więc zgasiłam światło. I wtedy koleżanka mówi, żebym nie gasiła, "proszę, zapal", a na pytanie po co jej to światło jak śpi, odpowiedziała "bo chcę". No okej, to jej zapaliłam lampkę przy łóżku skoro tak bardzo chce. Rano miała do mnie pretensje, że jej się lampka spaliła i w ogóle po co ona się paliła całą noc :D Strasznie mnie tym denerwuje, bo ona na mnie patrzy i bezczelnie mówi, że nie śpi, jak śpi. A ja nigdy nie wiem kiedy faktycznie się obudziła, a kiedy nawija przez sen :D