Jump to content
Judy Neko

Gry sieciowe

Recommended Posts

Guest Anonymous

Regularnie gracie w jakieś gry sieciowe? Obecnie poszukuję kompanów do gry w Warcraft III (najlepiej z dodatkiem) oraz Dungeon Siege (też z dodatkiem). Ze znajomym gramy od pewnego czasu w te gry po sieci.

Poza tym jeszcze grywam w World of Warcraft. W Tibię (:D) gram od dawna, lecz ostatnio coraz rzadziej.

Guest Dev

Obecnie nie mam żadnej gry na komputerze. Od kilku miesięcy mnie to już nie bawi.

Kiedyś grubo parę lat się grało w Counter Strike...

Guest Anonymous
Kiedyś grałem w CS , teraz od czasu do czasu , , ale polecam CS 1.5 :]

W CS 1.5 grałem bardzo długo. Miałem kilka serwerów, na których zawsze grałem. Potem wyszedł 1.6, moje ulubione serwery zaczęła ogarniać pustka, w ogóle mało ludzi grało w 1.5. Po dłuższym czasie grałem jakieś 5-6 miesięcy aktywnie w 1.6, później stopniowo przestawałem.

Jeżeli chodzi o strzelaniny sieciowe, to moim faworytem jest Call Of Duty 4. Naprawdę polecam, gra jest wyjątkowo grywalna. Masa perków, map i innych, niebanalnych rozwiązań związanych z samą rozgrywką. Jest to jedna z niewielu gier, do których wracam dosyć często.

Guest Anonymous

Nie potrafię się do tej części przekonać.

Guest Anonymous

Kto powiedział, że muszę na tym komputerze to uruchamiać?

Kto powiedział, że muszę na tym komputerze to uruchamiać?

Zatem masz odpowiedź, czemu nie potrafisz przekonać się do owej gry. Podobnie jak większości strzelarek on-line, wymaga czasu, którego trzeba jej poświęcić.

Guest Anonymous

Do wielu gier potrafiłem się przekonać od razu. Poza tym to również nie znaczy, że siedziałem przy tym kilka minut u kumpla :D.

Guest Anonymous

Niedużo, bo wyłączyłem to w pi*** po chwili, ale kilka misji przeszedłem, a podchodziłem do tego kilka razy.

W CS 1.5 grałem bardzo długo. Miałem kilka serwerów, na których zawsze grałem. Potem wyszedł 1.6, moje ulubione serwery zaczęła ogarniać pustka, w ogóle mało ludzi grało w 1.5. Po dłuższym czasie grałem jakieś 5-6 miesięcy aktywnie w 1.6, później stopniowo przestawałem.

Powiedz mi proszę nazwy tych serwerów ?

Guest Anonymous

Jak grałem w wiele gier, od strzelanek (CoD 1 i 2, Quake i takie tam) przez trochę inne, ale podobne (np. Max Payne) aż po cRPG (Chrono Trigger, Fallout, Arcanum, etc.), to od razu "przyklejałem się" do tych gier. Ta mnie wręcz odrzuciła.

Guest Dev

Quake to jest bardzo dobra gierka, pamiętam jak się grało na LANie.

Guest Anonymous

Nie, nie włączyłem, bo miałem pirata :D.

Nie, nie włączyłem, bo miałem pirata :D .

I tu leży Twój problem, sam single rzeczywiście jest nudny i głupi.

Quake to jest bardzo dobra gierka, pamiętam jak się grało na LANie.

Arena?

Kiedyś dużo dużo częściej, potrafiło się siedzieć nawet całymi dniami - fajnych ludzi się przy tym poznaje ;) Hm MuOnline (dobra stara giera, którą miło wspominam :D) i obecnie Aion ;)