Jump to content
Judy Neko

Gry sieciowe

Recommended Posts

Obecnie tylko Counter Strike: Global Offensive. Bardzo dobrze idzie mi na meczach turniejowych, utrzymuję się w najwyższych rangach. Z chęcią spróbowałbym swoich sił w jakichś turniejach offline :D

Dev jaka ranga? Ja swojego czasu jak grałem dużo siedziałem na Legendary Eagle, a teraz już ze 3 miesiące nie grałem i rangę zjadło.

Generalnie gry sieciowe, głównie te DOBRE gry MMO mają niezapomniany klimat i bogatą społeczność. Można poznać naprawdę super ludzi, z którymi kontakt utrzymuje się przez długie lata. Za dzieciaka dużo grałem w Tibie. Można mówić, że gra jest słaba, bo grafika itd, ale grywalności i klimatu nikt jej nie odbierze. Miło wspominam czasy spędzone w świecie 'bez nieba'.

Dev jaka ranga? Ja swojego czasu jak grałem dużo siedziałem na Legendary Eagle, a teraz już ze 3 miesiące nie grałem i rangę zjadło.

LEM. Trochę grałem na supreme, ale raczej gram ze znajomymi dla funu, a nie dla rangi :)

Również tak jak Dev gram przeważnie w CS:GO (Szeryf), czasami gram w LoL'a (kiedyś grałem non stop, platyna - prawie diament) i teraz właśnie planuje kupić Payday 2 i pograć z ziomkami :)

W dniu 21.03.2019 o 19:05, AntiAlto napisał:

Czy ktoś z Was jest chętny aby pograć w coś wspólnie? 

Ja chętnie. Tylko w co? Jest bardzo duży wybór jeśli chodzi o sieciowe gry. Dużo też zależy od sprzętu który się posiada.