Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Dev

beatag60 i jej funkcja na forum.

Recommended Posts

Guest Dev

Ostatnio wielu osobom nie spodobało się to, co jest obowiązkiem naszego moderatora do spraw ortografii.

Postanowiłem zrobić ankietę i dać Wam wybór, czy chcecie by na forum takowy moderator istniał.

Głosowanie jest anonimowe, nikt nie musi uzasadniać swojego wyboru, ale jak ktoś ma trafne argumenty to prosiłbym, żeby się nimi podzielił.

za za przestaniem poprawiania wypowiedzi jeśli te są zrozumiałe i czytelne.

Si.

Wkurzające jest poprawianie postu z powodu jednej dupereli.

To może jeszcze zacznie edytować moje posty jak kroki nie dam, źle przecinek postawię? Wyluzujcie.

Jeśli czyjeś posty są nieczytelne to jest dwójka pozostałych modów i mogę spokojnie interweniować.

Ja nie chcę się czuć jak w szkole, nie chcę żeby ktoś poprawiał moje bazgrołki jeśli są one do odczytania.

btw. może sama beatag60 wypowiedziałaby się w tej kwestii...

:] Wiem, ,że nie jestem stałą bywalczynią lecz nie mogłam przejść obojetnie widząc temat o moderacji postów kiedy te zawierają znikome błędy stylistyczne i ortograficzne. Przyznam się, że nie rozumiem problemu jakim jest edycja zdań napisanych z małej litery. Zauważyłam, że istnieje tutaj coś takiego jak edycja. Więc każdy z Nas po zauważeniu przez siebie błędów może je poprawić, może ale też nie musi. Nie widzę po co ta cała dyskusja. Nie zmieniajcie stylu każdego forumowicza. Mamy chyba wiolność słowa. A forum to nie klasa na której uczymy się języka poskiego :]

To może jeszcze zacznie edytować moje posty jak kroki nie dam, źle przecinek postawię? Wyluzujcie.

O to chodzi. Wyluzujcie, przecież każdy tu pisze czytelnie.

Jestem za usunięcie. Od niedawna FOX ustawił taka funkcję że można sobie sprawdzić czy niema błędu i Firefox ma to już od dawna.

Dziś na czacie mówiłaś co innego.

Edit: Wczoraj na czacie, już po 12.

Dziś na czacie mówiłaś co innego.

Mówiłam, że jestem za usunięciem. Nucz się czytać ze zrozumieniem. :/

Moich postów nie trzeba edytowwać więc wiesz dziwne by było jak bym była po innej stronie.

Wczoraj na czacie, już po 12.

A tak w ogóle na czacie mnie o tej godzinie nie bylo.:/

'w ogóle' osobno piszemy//Kiri

Zastanawiające, że drogiej modki od ortografii dawno już tutaj nie było =D przerosły ją Nasze makabryczne "błędy?" :lol-sweat:

Beatag60 dlaczego nie zabierzesz głosu w temacie Ciebie dotyczącym a raczej sprawowanej funkcji?

Lorczi, nie wytknęłam Ci błędów. Dałam tylko przykład na to jak moderator wywiązuje się ze swojej funkcji. Jednej z wielu. Beata jest tylko od poprawiania błędów.

Kiedyś poprawiła mi w zdaniu małą literę, a byka ortograficznego zostawiła. [;

Zresztą jej w ogóle na forum nie ma.

A co Ci w niej nie pasuje??

To, że jest moderatorem duchem. xD pojawia się i znika. Nie poprawia błędów dobrze. Przykład:

Kiedyś poprawiła mi w zdaniu małą literę, a byka ortograficznego zostawiła. [;

Fajnie byłoby, gdyby jeszcze coś wniosła na forum. Prowadziła od czasu do czasu ciekawą dyskusję. Ale nie....

Fajnie byłoby, gdyby jeszcze coś wniosła na forum. Prowadziła od czasu do czasu ciekawą dyskusję. Ale nie....

Z tego co wiem, według zamierzenia, miała być ona tylko i wyłącznie modratorem od ortografii.

Guest Dev
Ale gdy wchodzi na forum, to nadrabia zaległości i poprawia wszystkich.

No tak, ale taka ranga nie jest potrzebna. Założę się także, że jest tutaj minimum 10 użytkowników, którzy nadawaliby się na moderatora ds. ort.

Póki co, gdy posty będą bardzo niezrozumiałe to jest reszta teamu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.