Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×
Gość Amethyst

Czy powierzacie swoim przyjaciołom swoje sekrety?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amethyst

Tak jak w temacie.:)

Czy sądzisz, że Wasze tajemnice są bezpieczne u Waszych przyjaciół?

W wypadku zerwania takiej przyjażni, ryzykujesz tym, że Twoje sekrety mogą nie pozostać tylko między Wami ....;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm, wszystko zależy od tego jacy są Ci przyjaciele i jak blisko my sami z nimi jesteśmy zżyci.

Byłabym ostrożna z wyjawieniem WSZYSTKICH moich sekretów dla przyjaciela.

Myślę, że nie jestem w stanie zaufać aż tak bardzo drugiej osobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Nie mam przyjaciół, więc nie martwię się o takie sprawy :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak Daerdin, powierzam, choć nie wszystkie. Lepiej, żeby niektóre sprawy zostały tylko dla nas ;)

Poza tym trudno o takiego prawdziwego przyjaciela, któremu można powierzać sekrety :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem nieufna. Jest jedna osoba, której lubię się wygadać- za***iście potrafi słuchać. [;

Jednak pewne rzeczy zostają tylko dla mnie.

btw. nie mam przyjaciół, zbyt wiele razy sie przejechałam. Wolę zachować dystans.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raz się zdarzyło, że powiedziałem pewnemu człekowi o kilku sprawach, ale ważniejsze zachowałem dla siebie(coś mnie powstrzymywało) i na szczęście się przeczucie sprawdziło, bo na następny dzień wiedziałaby o tym połowa szkoły. Cóż, więc dlatego nie mówię. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam przyjaciółkę, której mogę powiedzieć wszystko i wiem, że ona zatrzyma tajemnicę dla siebie. Jednak jest bariera, której nie przekraczam. Nie paplę jej wszystkiego o czym pomyślę. Niektóre sprawy zachowuję dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy wierzyłam w takie przykre coś jak przyjaźń to owszem miałam tylko jedną przyjaciółkę nie bałam się ,że zdradzi jakiś sekret czy coś przez kilkanaście lat tego nie zrobiła .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam/ miałam taką przyjaciółkę, której wcześniej powierzałam wszystkie tajemnice. Teraz oddaliłyśmy się od siebie. Ona mi zdradza swoje sekreciki, ale ja już jej nie potrafię wszystkiego zdradzić. Może to nie chodzi o zaufanie a o to, że nie mam ..ochoty, aby jej opowiadać moje tajemnice.

Zresztą ludziom rzadko zdradzam swoje sekrety, dużo zachowuję dla siebie, albo piszę sobie o nich w pamiętniku. Fajna to jest sprawa, bo wiem, że on tego nie zdradzi nikomu. ; ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale zawsze ktoś może je przeczytać :)

No niby tak, ale jak się go dobrze schowie to nie powinno się obawiać o to, że ktoś go przeczyta. W końcu chyba każdy ma prawo do prywatności i rodzice czy ktoś inny powinni o tym pamiętać. ; )

Dlatego ja swój spaliłam.

O nie..ja bym tego nie mogła zrobić. Za dużo jest tam zapisanych moich uczuć, wspomnień, wydarzeń..

zależy...

Od czego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No niby tak, ale jak się go dobrze schowie to nie powinno się obawiać o to, że ktoś go przeczyta. W końcu chyba każdy ma prawo do prywatności i rodzice czy ktoś inny powinni o tym pamiętać. ; )

Oczywiście zgodzę się z tym ale jest takie coś jak ciekawość ludzka :) czasem ludzie aż nie potrafią się powstrzymać żeby poznać czyjeś sekrety :)

Więc powierzanie sekretów dla przyjaciela tak jak i dla własnego pamiętnika ma swoje minusy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O nie..ja bym tego nie mogła zrobić. Za dużo jest tam zapisanych moich uczuć, wspomnień, wydarzeń..

dlatego spaliłam. nie miałam zamiaru wracać do tego co było, zamknęłam pewien rozdział w moim życiu paląc go. nie chcę już tego pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi