Jump to content
tNt

Trzecia Wojna Światowa

Recommended Posts

Guest Amethyst

"Ludzie z dawnych czasów zostawili po sobie świadectwa spokoju ducha, jasności, błogosławieństwa i piękna, a narody przyszłości będą szły śladami jedynie plag i śmierci. Każde nowe pokolenie czyni broń zniszczenia straszliwszą niż poprzednie. Tego procesu nie można już powstrzymać, bo ludzie stali się niewolnikami własnego strachu."

I. Oblicze III wojny światowej

Po drugiej wielkiej walce pomiędzy narodami nadejdzie trzecia wszechświatowa pożoga, która o wszystkim zadecyduje. Będzie całkowicie nowa broń. Jednego dnia wyginie więcej ludzi niż we wszystkich uprzednich wojnach razem wziętych. W bitwach używane będą sztuczne strzelby. Wydarzą się gigantyczne katastrofy. Mając oczy szeroko otwarte, narody Ziemi zstąpią prosto w otchłań katastrofy. Nie będą oni świadomi tego, co się dzieje, a ci co będą wiedzieć i podzielą się wiedzą, zostaną uciszeni. Wszystko będzie inny niż przedtem i w wielu miejscach na Ziemi powstaną wielkie cmentarze. W trzeciej wielkiej wojnie koniec spotka wiele narodów.

Stormberger (XVIII wiek)

Jedynie wojna pozostaje na koniec, by ocalić ludzkość. Dopiero gdy świat nasyci się krwią, zniszczeniem i przemocą, obudzi się z obecnego koszmaru szaleńca - w ten sposób zatem nadchodząca "wojna wojen" mieści się w ustalonym porządku rzeczy.

Cheiro (1925), CWP

Wszystek postęp poczyniony przez człowieka będzie skazany na zagładę.

Rękopis z Montrealu, Kanada (1888)

Rosja obmyśla stworzenie systemu elektronicznego, który będzie w stanie unieruchomić amerykańską łączność za jednym naciśnięciem guzika. Połączenie z satelitami na orbicie byłoby wtedy przerwane, przez co USA zostałyby pozbawione szybkiego dopływu informacji i w rezultacie byłyby bezbronne, gdyby w tym samym czasie został przeprowadzony niespodziewany atak.

Duchowi przewodnicy Ruth Montgomery (1985), ALNS

II. Blok północny i blok południowy

Pokój pomiędzy ludźmi, który ustali się po wielkiej pladze, będzie jedynie pozornym pokojem. W tym okresie Ziemia będzie się trząść w wielorakich wstrząsach i drgawkach. Ludzkość będzie gnębiona ciągłymi wojnami, które w końcu doprowadzą do ostatniej wielkiej wojny.

Proroctwo z La Salette (1846)

Biali ludzie będą walczyli przeciwko innym ludziom w innych krainach - z tymi, którzy pierwsi posiedli światło mądrości. Straszne będą tego skutki.

Białe Pióro (1958), z klanu Niedźwiedzia Hopi, spisane przez wielebnego Davida Younga

Wojna będzie trwała bez ustanku...Korony królów spadną...Pomiędzy ludami Ziemi rozgorzeje straszna wojna...

Przepowiednie Arghati

Gdy rozpocznie się wojna na Wschodzie, wiedzcie, że koniec jest bliski.

Joanna Southcott (ok. 1815)

III. Przewidywane etapy

Spokojnych ogarnie nagła troska. Świat w kłopotach za sprawą trzech braci. Głód, pożoga, potob, plagi, całe zło w dwójnasób...

Nostradamus (1557), C8, Q17

Etap I: Państwa osi Środkowego wschodu.

W tym okresie wybuchną zamieszki. Uważajcie na nie niedalego Cieśniny Davisa - życiodajne połączenie z lądem musi być otwarte. Uważajcie na nie w Libii i Egipcie, w Ankarze (Turcja) i w Syrii, poprzez cieśniny wśród tych lądów nad Australią; na Oceanie Indysjkim i w Zatoce Perskiej...

Edgar Cayce (1941), nr 3976, 26

Etap II: Najeźdźca z Północy.

Tak jak przewidział Ezechiel w rozdziale 38, wielka bitwa Armageddonu rozegra się na równinach Palestyny. Widać jak na dłoni, że konflikt ten będzie walką na śmierć i życie dla zwalczająćych się w Palestynie armii. Ezechiel opisuje, jak ludzie Północy, do których zaliczona jest także Rosja....spadną na ten kraj "ze sprzymierzeńcami z Persji (Iranu), Etiopii, Libii i z wieloma ludźmi.

Cheiro (1926), CWP

Etap III: Armageddon po chińsku.

Stany Zjednoczone będą walczyły z Chinami. Rosja zaś sprzymierzy się z USA. Także Europa nie uniknie wojny, kilka państw zawiąże sojusz ze Stanami Zjednoczonymi i z Rosją. Chiny zdominują cały Wschód, a na Środkowym Wschodzie rozegrają się ważne bitwy.

Hans Holzer (1971), "Badania nad przyszłością"

Mabus [imię często interpretowane jako imię trzeciego i ostatniego antychrysta. To on ma zainicjowa wielką wojnę. Mabus nie musi być istotą żywą, może oznaczać np. pocisk strategiczny - dop. NHolokaust] wkrótce zginie, a wtedy nastąpi straszliwa zagłada ludzi i zwierząt.

Nostradamus (1555), C2, Q62

Jakież opresje spadną na książęta i władców królestw a zwłaszcza na tych, którzy zamieszkują tereny na wschód i blisko morza. Ich język wymieszany ze wszystkimi nacjami. Język, którym mówią narody łacińskie [płd. Europa] zmieszany z arabskim i północnoafrykańskim [może chodzić o Tunezję, gdzie mieści się kwatera głóna Organizacji Wyzwolenia Palestyny - dop. NHolokaust] sposobem porozumiewania się.

Wszyscy królowie Wschodu będą przegnani, pobici i unicestwieni nie tylko z powodu siły północnych Królów tuż przed Nową Erą, ale też dzięki trzem sekretnie zjednoczonym, w zasadzkach szukających swej śmierci nawzajem. Odnowienie Triumwiratu trwać będzie siedem lat.

IV. Armageddon

Mars, Merkury i Księżyc w koniunkcji. W stronę Południa [blok południowy?], będzie wielka susza...Korynt i Efez w kłopotliwym położeniu.

Nostradamus (1555), C3, Q3

W roku, w którym Saturn i Mars będą równie płomienne, powietrze będzie bardzo suche, wydłużony meteor. Z powodu ukrytych ogni wielka przestrzeń płonie w gorączce. Mało deszczu, gorące wiatry, wojny i najazdy.

Nostradamus (1555), C4, Q67

Bitwy przeszłości to jedynie drobne potyczki w porównaniu z bitwami, które się odbędą.... Głód i zraza będą towarzyszyć wojnie.

Św. Odylia (720 n.e.)

Po wielkich niedolach, jakie spotkały rodzaj ludzki, nadejdą jeszcze większe, gdy odnowi się wielki cykl stuleci [XXIw.]. Krew będzie padać niczym deszcz...głód, wojna...

Nostradamus (1555), C2, Q46

Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu.

Jeszua / Jezus (30-33n.e.), MAT. 24,7

W ciągu trzech lat Rosja będzie miała nowych przywódców: zadeklarują oni odprężenie w stosunkach ze światem zachodnim, poluzują żelazny uścisk, w którym trzymają kraje-staelity i wręczą Chinom gałązkę oliwną. Przywódcy ci będą chętnie prowadzili negocjacje ze Stanami Zjednoczonymi w nadziei zatrzymania Chin "po drugiej stroni drzwi", lecz trzeba uważnei patrzeć im na ręce: są to nacjonaliści, którzy w tajemniy doskonalić będą rosyjskie głowice bojowe i rakiety.

Duchowi przewodnicy Ruth Montgomery (1976), WBF

Będzie nie kończąca się wojna... Będzie straszliwa wojna pomiędzy ludami Ziemi.

Przepowiednia Arghati

Nadejdzie Syn Człowieczy, dziką bestię niosąc w rękach, którego królestwo położone jest w Krainie Księżyca [aluzja do muzułmańskiego półksiężyca? - dop. NHolokaust], i któy cały świat napełnia przerażeniem.

Matka Shipton (ok. 1561)

Na południowych Bałkanach i w całej Grecji bardzo wielki głód i plaga fałszywego pyłu [może chodzić o opad radioaktywny bądź coś naturalneg pochodzenia - dop. NHolokaust]. Będzie trwać dziewięć miesięcy na całym półwyspie, jak też na Peloponezie.

Nostradamus (1557), C5, Q99

Okropną wojnę przygotowują na Zachodzie. W następnym roku przyjdzie zaraza tak wielka i straszna, że ni młody, ni stary, ni zwierz [nie uniknie jej skutków]. Krew, ogień, Merkury, Mars i Jowisz [koniunkcja tych planet] we Francji.

Nostradamus (1557), C9, Q55

Widzę Żółtych i Czerwonych wojowników walczących razem z resztą świata... Europa będzie całkowicie pokryta żółtą mgłą, która zabije bydło na polach. Narody, któe rozpoczną wojnę...przepadną w straszliwym ogniu. Niech Pan obdarzy łaską wytrwałości moje wnuki w nadchodzących ciężkich czasach.

Francesca De Billiante z Sabaudii (początek XX w.)

I tak dalej...i tym podobne...Jest ich zbyt wiele, aby przytaczać tu wszystkie...

Na długi czas na Środkowym Wschodzie zniknie wszelka harmonia; w końcu Izrael spojrzy w oczy strasznej prawdzie, że nie zawsze ma on rację i że nie zawsze inni się mylą. Określa się ich jako Naród Wybrany, ale czy są oni wybrani w większym stopniu niż ci, którzy sami wybrali Boga? Śmieszne byłoby stwierdzenie, że kryzys środkowo-wschodni minie, gdy serca ludzi napełnią się otuchą. Ogień nie przestanie się tlić, dopóki ludzie sami nie zmienią swej świadomości, przezwyciężą nienawiści i zachłanności.

Share this post


Link to post
Guest Anonymous

Pewnie, ja naprzykład nie chciałabym na to patrzeć.

Ja też, bo to nie zamiły widok i przeżycia ;x :kiss:

Share this post


Link to post
W ogóle nie wiem po co są wojny, tyle ofiar, a czasami i tak pokoju po tym nie ma.

Charaktery niektórych ludzi, którzy sie przyczynają do wojen, są rasistami, stosują przemoc fizyczną i psychiczną są nienormalne :/

Share this post


Link to post

Poczekajcie na wiadomości, i zobaczcie, zaraz będą informacje, że w Iraku jakieś auto wybuchło czy coś jeszcze gorszego.

Nie wiem, nie wiem po co to wszystko !

Czasami chciałabym zasnąć i nie obudzić się.

Nie przeżywać tego wszystkiego!

Ale tak się nie da !

tylko nasze dzieci ? One już mogą to wszystko przeżywać..abo i nie przeżyć :(

Dokładnie. Tylko nasze dzieci.

Wyobrażacie sobie, że np. mam 80 lat, moja córka czuwa przy moim łóżku, i odeszłam.

A za tydzień zaczyna się wojna i nasze dzieci, cała rodzina, która żyje musi przez to przeżywać ! Przecież to straszne !

Share this post


Link to post

Mnie to powoli już nie dziwi.

Ludzie umierają. Niektórzy, bo komuś zabrakło 'rozrywki' i zabił kogoś ! Nawet bez powodu !

Inni po prostu ze starości .

Niektórzy popełniają samobójstwa, ale ja się nie dziwię, jak mnie nikt nie zamorduje, to albo umrę sama jako staruszka, albo się powieszę :)

Smutne, ale tak wygląda dzisiejsze życie.

Wychodzisz do sklepu po bułki, w domu mówisz "za 10 minut będę" - mijają godziny, dzień... a Ciebie nie ma ! Bo komuś się nudziło, i Ty padłaś jego ofiarą !

To straszne

Share this post


Link to post

Wojny, kochani moi, wybuchają ni mniej, ni więcej tylko dla pieniędzy. Ot. Druga wojna światowa? Lebensraum? Aha, akurat: wszystkie ziemie, które interesowały Adolfa były ziemiami, z których można było ostro ciągnąć forsę. Palestyna? Afganistan? Korea? Wszędzie to samo: kasa i wpływy, a wpływy to kasa...

Do tego jeszcze osobowości patologiczne (jak wspomniany Adolf, na przykład) i mamy gotową ciężką jatkę.

Wot.

Jednocześnie zwróćcie uwagę: wojen jest CORAZ MNIEJ! W czasach naszych Babć tłuczono się bez przerwy: II wojna światowa... w czasach pra-Babć to samo! A w czasach pra(*X)Babć? To już w ogóle! Co chwila! A to wyprawy krzyżowe, a to lokalne tłuczenie się po ryju... tak... i tak żyjemy w niezłych czasach- no i w niezłym miejscu wcale. Nie ma u nas ropy, diamentów i takich tam; nie ścierają się tu kultury... generalnie: spokój.

Share this post


Link to post

Wg. plotek III Wojna Światowa ma wybuchnąć wówczas, gdy czarny człowiek zostanie papieżem.

Ja na ten taki przykład nie chciałbym brać udziału w wojnie, więc oby jej nie było za mojego życia;p

Share this post


Link to post
Guest Anonymous

"Wojna składa się z nieprzewidzianych zdarzeń."

Wojny były, są i będą... a czy światowe? Czas pokaże...

Share this post


Link to post
Wg. plotek III Wojna Światowa ma wybuchnąć wówczas, gdy czarny człowiek zostanie papieżem.

Według Johna Titora to ma wybuchąć w 2015 roku. Coś w to nie wierze.

A według plotek to podobno ma być koniec świata jak czarny będzie papieżem o.O.

Jednocześnie zwróćcie uwagę: wojen jest CORAZ MNIEJ!

Popieram. W histori to co raz jakieś wojny, powstania itd. A teraz?

Ale za to jak napisała MalinoweLove, szerzą się inne sprawy. kradzież, gwałty itd. :/

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.