Jump to content
Mglista

Czy zgodziłabyś się na rozbieraną sesję?

Recommended Posts

Choć nie jest aż tak źle, jeśli chodzi o mój wygląd, to nie zgodziłbym się, a bynajmniej nie na jakąś, którą możemy nazwać publiczną. Gdyby to działało tak, że idę na sesję, którą później daję TYLKO swojej Kobiecie, to okej. Moje ciało jest Jej własnością, i inne dostępu do niego nie mają. Poza tym jakiś tam wstyd na pewno by się pojawił, co dodatkowo rokuje na nie.

Nigdy w życiu nie zgodziłbym na taką sesje i to nie jest powodem tego że nie akceptuje swojego ciała, a bardziej o to że jakaś obca mi osoba będzie to zdjęcie robiło i co może zostać źle odczytane przez osobę którą bym kochał i na pewno tylko ona miała by okazję zobaczyć mnie nago ;)

Nie zgodziłabym się nigdy w życiu i nawet za dużą kasę bo nie chciałabym żeby ktoś oglądał moje zdjęcia w taki sposób.

Nigdy na coś takiego bym się nie zgodziła. Po pierwsze ze względu na to, że nie akceptuje swojego ciała a po drugie nie wyobrażam sobie, żeby obcy ludzie oglądali mnie nagą. Starzyo bślinieni faceci gapiący sie na te zdj. Coś obrzydliwego.

Gdybym była całkiem naga- nie. Ale są takie zdjęcia, nazywane pół aktami. Typu w pościeli, ramionko i udo widać, ale nic poza tym. Do tego jest to bardzo zmysłowe.