Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam ryby i królują one w moim jadłospisie. Najczęściej kupuję filety z mintaja, dorsza i śledzie, czasem świeże a czasem mrożone. Zazwyczaj piekę je w piekarniku, a ze śledzi robię sałatki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiam ryby i królują one w moim jadłospisie. Najczęściej kupuję filety z mintaja, dorsza i śledzie, czasem świeże a czasem mrożone. Zazwyczaj piekę je w piekarniku, a ze śledzi robię sałatki.

Jak masz jakieś ciekawe przepisy to chętnie skorzystam :puppyeyes: :letssin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo lubię ryby, chyba w każdej postaci. Nie natknęłam się jeszcze na taką, która by mi jakoś szczególnie nie smakowała, a próbowałam w sumie sporo ryb. ;) Najbardziej lubię łososia, czy to wędzonego, czy pieczonego, mmm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za rybami ogólnie nie przepadam, szczególnie za tymi, z których trzeba wydłubywać ości. Mam dziwną fobię i boję się ości, a dokładniej tego, że stanie mi gdzieś w gardle, czy coś takiego. :) Jeżeli natomiast chodzi o filet z rybki w formie panierowanego prostokącika z dodatkiem sosu serowego albo szpinakowego to jak najbardziej jestem na tak. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi